Stráž

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Stráž

Post by Jachym »

Měl jsem v bance červeneho agresivního úředníka , tak jsem napsal DM o pomoc ,
raději jsem se držel mimo město. DMko mi říká ať zkusím jít do města v tom se ale na mne vrhli stráže a zabili mne, když jsem prošel podsvětím byli občané modří sice ale stráže červené stále tak jsem relogl a vše se zpravilo, a všichni byli modří.
Měl jsem čas byla noc, nechtěl jsem jít do Ivory v noci tak si říkám kuknu do stoky jen do jedné tak na 1/4 hodinky, zabil jsem jen několik Chairy , hákovej děs a mrchožrouta , vylezu ven ze stoky a zezadu mne hned sejme stráž znova. Teď jsem v podsvětí.
Já už fakt nevím co dělám špatně , to mají posvátnýho i mrchožrouta? Jsem už totálně znechucenej , když mám konečně v práci volno , tak nic nenahraju.
Menhiri Dierta
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Stráž

Post by Sorrow »

Toje divny.Urcite se na to brzo nekdo podiva kdo k tomu ma pristup.Kdyby to byl castejsi jev, tak nereknu ale ze je to jen u tebe, to je fakt divne.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Stráž

Post by DenGrasse »

Jachym wrote:Měl jsem v bance červeneho agresivního úředníka , tak jsem napsal DM o pomoc ,
raději jsem se držel mimo město. DMko mi říká ať zkusím jít do města v tom se ale na mne vrhli stráže a zabili mne, když jsem prošel podsvětím byli občané modří sice ale stráže červené stále tak jsem relogl a vše se zpravilo, a všichni byli modří.
Měl jsem čas byla noc, nechtěl jsem jít do Ivory v noci tak si říkám kuknu do stoky jen do jedné tak na 1/4 hodinky, zabil jsem jen několik Chairy , hákovej děs a mrchožrouta , vylezu ven ze stoky a zezadu mne hned sejme stráž znova. Teď jsem v podsvětí.
Já už fakt nevím co dělám špatně , to mají posvátnýho i mrchožrouta? Jsem už totálně znechucenej , když mám konečně v práci volno , tak nic nenahraju.
*strážný se významně zahledí na mrtvého dobrodruha a otře krev z meče* pracujeme pro bestie, kámo... líp platí a maj lepší sociální politiku :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
OneIceOne
Rytíř
Posts: 500
Joined: 12:49 30. May 2007

Re: Stráž

Post by OneIceOne »

Myslel jsem že se o tomto problému ví, ale jako DM jsem dostal několik reportů. Není to ojedinělá zaležitost, myslel jsem si, že to ma na za následek systém, který druidum uklidňuje zvěr v lese, aby nebyla agresivní, ale na to již musí přijit WB. Jako Dm zatim neumím systémově věc napravit a tak jen zachraňuju lidem životy, když jsem zrovna ve hře.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Stráž

Post by Pajule »

treba se Menhiry strazum nelibi mno :lol: :lol: chudinka mala
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Stráž

Post by jiromir »

Sorrow wrote:Toje divny.Urcite se na to brzo nekdo podiva kdo k tomu ma pristup.Kdyby to byl castejsi jev, tak nereknu ale ze je to jen u tebe, to je fakt divne.
Obávám se, že se na to nikdo nepodívá. Je to problém frakcí reportovanej mnou i jinejma už asi rok zpátky až do současnosti a zatim s tim nikdo nic neudělal. Mě tohle dělalo v Ivory a Doubkově. Je to psaný už v několika topicích.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Stráž

Post by kucik »

Jelikoz se Jaara neozyva, tak to asi bude muset opravit nekdo jinej. Zatim ani nevim, jak to poradne funguje. Jestli zbyde chvilka, tak se na to zkusim kouknout o vikendu, ale zatim ceka ve fronte asi deset dalsich ukolu, ktery uz proste neni kam odlozit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Stráž

Post by Kiri »

jiromir wrote:
Sorrow wrote:Toje divny.Urcite se na to brzo nekdo podiva kdo k tomu ma pristup.Kdyby to byl castejsi jev, tak nereknu ale ze je to jen u tebe, to je fakt divne.
Obávám se, že se na to nikdo nepodívá. Je to problém frakcí reportovanej mnou i jinejma už asi rok zpátky až do současnosti a zatim s tim nikdo nic neudělal. Mě tohle dělalo v Ivory a Doubkově. Je to psaný už v několika topicích.
nj, trpelivost...mne se to rika dobre, kdyz zadnej problem nemam, ale zase nemam cas...se stim musis smirit...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Stráž

Post by Jachym »

Já už ale vím čím to je , někdo mě nastavil jako Daugeara , no dnes mne to při naloudování do hry hodilo do Hagolu (a nejen mě) a všechny ale uplně všechny jsem měl přátelský - modrý a ti co se tam logli také (nechtěně jako já) dopadli tak že stráž je okamžitě zabila.
Takže teď trčím v Hagolu , už jsem tam byl i hospodě no prostě všude - jasnej špion a napsal pozdrav na nástěnku , ale já tam nechci být - 10x jsem volal DM a marně , v současné chvíli lovim ryby v Hagolském přístavu - ohromná zábava.
třetí den nefunguju - doufám že mi nějak pomůžete.
s pozdravem Jáchym řečený nasratý
Menhiri Dierta
User avatar
OneIceOne
Rytíř
Posts: 500
Joined: 12:49 30. May 2007

Re: Stráž

Post by OneIceOne »

Jachym wrote:Já už ale vím čím to je , někdo mě nastavil jako Daugeara , no dnes mne to při naloudování do hry hodilo do Hagolu (a nejen mě) a všechny ale uplně všechny jsem měl přátelský - modrý a ti co se tam logli také (nechtěně jako já) dopadli tak že stráž je okamžitě zabila.
Takže teď trčím v Hagolu , už jsem tam byl i hospodě no prostě všude - jasnej špion a napsal pozdrav na nástěnku , ale já tam nechci být - 10x jsem volal DM a marně , v současné chvíli lovim ryby v Hagolském přístavu - ohromná zábava.
třetí den nefunguju - doufám že mi nějak pomůžete.
s pozdravem Jáchym řečený nasratý
A jak prosím tě kontaktuješ DM, spamuješ DM kanál a když nikdo neodpovída tak se nasraně odloguješ? Asi tam nikdo neni, psal jsem ti, že ti pomůžu ve hře, ale nevěděl jsem co s tim už mám dělat. Příště to chce zkusit vice způsobu komunikace jako třeba ICQ či PM na fóru.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Stráž

Post by Pivo »

Jachym wrote:Já už ale vím čím to je , někdo mě nastavil jako Daugeara , no dnes mne to při naloudování do hry hodilo do Hagolu (a nejen mě) a všechny ale uplně všechny jsem měl přátelský - modrý a ti co se tam logli také (nechtěně jako já) dopadli tak že stráž je okamžitě zabila.
Takže teď trčím v Hagolu , už jsem tam byl i hospodě no prostě všude - jasnej špion a napsal pozdrav na nástěnku , ale já tam nechci být - 10x jsem volal DM a marně , v současné chvíli lovim ryby v Hagolském přístavu - ohromná zábava.
třetí den nefunguju - doufám že mi nějak pomůžete.
s pozdravem Jáchym řečený nasratý
Hodilo to tam skoro všechny hráče včetně mě.Někdo měl to štestí,že přežil někdo holt umřel(proč zrovna já :D )

DM a WB dělají co se dají není to taková legrace starat se o server!!!
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
User avatar
skarbi
Rytíř
Posts: 649
Joined: 14:37 29. Aug 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Stráž

Post by skarbi »

Jachym wrote:Já už ale vím čím to je , někdo mě nastavil jako Daugeara , no dnes mne to při naloudování do hry hodilo do Hagolu (a nejen mě) a všechny ale uplně všechny jsem měl přátelský - modrý a ti co se tam logli také (nechtěně jako já) dopadli tak že stráž je okamžitě zabila.
Takže teď trčím v Hagolu , už jsem tam byl i hospodě no prostě všude - jasnej špion a napsal pozdrav na nástěnku , ale já tam nechci být - 10x jsem volal DM a marně , v současné chvíli lovim ryby v Hagolském přístavu - ohromná zábava.
třetí den nefunguju - doufám že mi nějak pomůžete.
s pozdravem Jáchym řečený nasratý
Jo tak za tim vzkazem seš TY! S tim si zase dost nasral mě. Zkus si představit co by asi udělal ten Písař, dyby si chtěl aby ti tohle napsal...přinejlepšim by tě tim psacim brkem zabil hned a bezbolestně...
Chápu žes byl vytočenej ,ale tuhle blbost si moh vodpustit..
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Stráž

Post by kucik »

Prepsan system PC frakci.
Je treba pockat, co ukazou testy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked