vis o to ani nejde aby mi nekdo rekl recept, ale neco udelam a nevim vlastne co. ale spis me ted stve ze i lektvar ktery jsem delala bezne na tretim stupni alchymie zranuje postavu a nemuzu se dopatrat proc. v novinkach ani neni nic ze by se neco zmenilo, a blbost aby se zmenilo slozeni receptu nebo ano?Prasokralik wrote:To by nebylo to pravé ořechové. Na demoně si ti non-RP alchymistaé dokonce dovolují udělat lektvar o kterém ví(!!!!) na co se bude používat a taky tam ten kraft každý odsuzuje a nikdo je vlastně nemá rád.
CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
takze az se Lina dopracuje opravdu k velike sile tak ma skocit po kamaradce a klecet na ni aby ji vyzradila recepty?xxxMajkyxxx wrote:Vsak ja bych v tom i to zabavne na alchymii videl......musis zkouset, zapisovat si, zkoumat, overovat, proverovat, vyslichat obeti, obetovat male deti bohum a tak.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak jako.....zkusit to muzerosnicka wrote:takze az se Lina dopracuje opravdu k velike sile tak ma skocit po kamaradce a klecet na ni aby ji vyzradila recepty?xxxMajkyxxx wrote:Vsak ja bych v tom i to zabavne na alchymii videl......musis zkouset, zapisovat si, zkoumat, overovat, proverovat, vyslichat obeti, obetovat male deti bohum a tak.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Úprava imploze, aby pěkně rozmašírovala všechno co si ji pošle pod nohy a ne jen nepřátelské cíle
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Na demoně určitě
Na thalii se o tom v upravách nic nepíše
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Imploze zabíjí i tady všechny mimo sesílatele.
A nedá se nastavit možnost u krejčího na změnu vzhledu plášťů?
A nedá se nastavit možnost u krejčího na změnu vzhledu plášťů?
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
chyba, sesilatele to má zabít taky, když si to hodí pod nohy
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zapominas na to, ze na demone existuje pasekPrasokralik wrote:chyba, sesilatele to má zabít taky, když si to hodí pod nohy
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Taky by se mi líbilo, kdyby u barvíře šlo pláště přešívat, stejně jako kapuceFirefox_ wrote:Imploze zabíjí i tady všechny mimo sesílatele.
A nedá se nastavit možnost u krejčího na změnu vzhledu plášťů?
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
to je uplně jedno, když si hážu pod nohy granát tak holt musím počítat s tím že mě to zabije, tohle je to samýDerken- wrote:Zapominas na to, ze na demone existuje pasekPrasokralik wrote:chyba, sesilatele to má zabít taky, když si to hodí pod nohyJinak na thalii to vrazdi vse krom sesilatele. Pokud do party berete ciziho klerika, ujistete se, ze to nema naspane. Nikdoy totiz nevite, kdy vam od support klerika z invisu prileti imploze pod nohy a posle to celou partu k rohatymu
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Tadomekaari
- Nováček
- Posts: 45
- Joined: 17:10 11. Dec 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Možnost jizdni zvěře v podtemnu.
-
Tadomekaari
- Nováček
- Posts: 45
- Joined: 17:10 11. Dec 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jo ještě mi chybi možnost odložit si předělavany item u barviře a zajit si pro vic peněz tzv ne vždy si vezmete dost a stelovat to znovu je dost unavny obvikle pisnete někomu at vam donese potřebnou sumu přes tell. Hodilo by se moznost vybrat penize u barviřky nebo odlozit předělanou zbroj tak aby jsme si mohli skocit do banky. (jestli to nějak jde a ja o tom nevim tak se omlouvám.) Kdyz uz jsme u toho moznost předělat vzhled plastě mi taky chybi.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nejlepší by bylo kdyby všichni obchodníci ve městě umožňovali platbu "bankovním převodem".
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Směnkou 
Teoreticky by se dal udělat předmět, kterýmu bys nastavil random hodnotu, za kterou by ti obchodník dal peníze (volba v rozhovoru, dostal bys gp ve stanovené hodnotě), který by se následně strhly z tvýho účtu, pokud by tam skutečně byly, nebo se mýlím?
Teoreticky by se dal udělat předmět, kterýmu bys nastavil random hodnotu, za kterou by ti obchodník dal peníze (volba v rozhovoru, dostal bys gp ve stanovené hodnotě), který by se následně strhly z tvýho účtu, pokud by tam skutečně byly, nebo se mýlím?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM