Pokec o oblíbených filmech a seriálech
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
na ty poslké srance mrkat opravdu nebudu 
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
HlupáčkuPrasokralik wrote:na ty poslké srance mrkat opravdu nebudu
Ale troufám si odhadovat, že to nazýváš srancem jen kvůli tomu, že to tu má hodně lidí rádo.
Ale přečti si knihy (pokud čteš vůbec), dle mě mnohem lepší než filmy, ale i filmy jsou podle mě luxusní.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ne, je to sranec
to už i ta sněhurka a lovec je lepší podívaná
to už i ta sněhurka a lovec je lepší podívaná
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
A ty jsi to viděl že hodnotíš?
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Myslím že to, aby to viděl, zakazuje i zákon pravděpodobnosti, neboť by se potom musel do sebe zhroutit a sám sebe pozřít jeho svět, vnímající historii někde na bázi výše doporučovaných filmů. Některá prozření jsou prostě nemožná ze své přirozenosti, neboť narážejí na hranice osoby samotné.Molly23 wrote:A ty jsi to viděl že hodnotíš?
A česky by se dalo říct, že každému, co jeho jest.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
tydle vaše polské nádhery jsou historické filmy asi jako vinettou dokument o indiánech...
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Nikdo netvrdil, že to jsou historické filmy - ale beze sporu je to povedená historická fikce, dobře natočená, zasazená do konkrétního období, které se tvůrci filmu snažili co nejvíce repsektovat. Kostýmům a výpravě povětšinou není co vytknout, až na pár drobností, kterých si nikdo nevšimne (jeden kozák má v bitvě u Žlutých vod například místo muškety Mosin Nagant). Stejně tak interiéry jsou fajn. Fakt doporučuju překousnout původní nechuť a dát tomu šanci. Pan Wolodyjowski a Potopa nejsou zas tak spektakulární, ale Ohněm a mečem je podle mě fakt dobrá podívaná.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Mirror Mirror
Na začátku skvělý vyprávěcí styl královny
Celkově ty její hlášky a narážky mají šmrnc.
Hlad a chudoba nevypadají tak naturalisticky, jak když THOR (je to akronym pro Hunstmana samozřejmě) leží v bahně. Celkově převládá umělecký nadhled, zajímavé fešné kostýmy atd. Nemá to takové high lvl hollywoodské efekty, ale působí to o to víc pohádkověji a uvěřitelněji.
Trpoši aneb tutorial "jak hrát rogunu snadno a rychle".
Princezna má mimiku. Využívá obličejové svalstvo ve velké škále. To je velké plus
Po rogunovském výcviku začíná též hláškovat a má ten správný šmrnc. A je hezčí než královna, to je taky plus.
Oproti Huntsmanovské variantě to bylo prostě zásadně lepší
EDITové BTW: a kdo nepochopil ten konec obřadu, tak tu nemá co mluvit o filmech, přecijen je to klasické Bollywoodské dance číslo na konci. Pro takto méně znalé doporučuji, aby okoukli Slumdog Millionaire, to jim dá nápovědu.
Na začátku skvělý vyprávěcí styl královny
Hlad a chudoba nevypadají tak naturalisticky, jak když THOR (je to akronym pro Hunstmana samozřejmě) leží v bahně. Celkově převládá umělecký nadhled, zajímavé fešné kostýmy atd. Nemá to takové high lvl hollywoodské efekty, ale působí to o to víc pohádkověji a uvěřitelněji.
Trpoši aneb tutorial "jak hrát rogunu snadno a rychle".
Princezna má mimiku. Využívá obličejové svalstvo ve velké škále. To je velké plus
Oproti Huntsmanovské variantě to bylo prostě zásadně lepší
EDITové BTW: a kdo nepochopil ten konec obřadu, tak tu nemá co mluvit o filmech, přecijen je to klasické Bollywoodské dance číslo na konci. Pro takto méně znalé doporučuji, aby okoukli Slumdog Millionaire, to jim dá nápovědu.
Last edited by Nalkanar on 16:33 10. Sep 2012, edited 1 time in total.
.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Super filmGarett wrote:Kdo má slabost pro akční hrdiny 90tých let tak si určitě nenechte ujít Expendables 2.
Některý scény sice přehnaný, ale nasmál jsem se u toho jako už dlouho ne, ty hlášky za to stojí
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ohněm a mečem je dobrý, ale já mám nejraději Potopu, možná jsem ale také ovlivněn literární předlohou, která byla opravdu skvělá... ach, když vzpomenu na ono dobývání kláštera. V knize je to asi nejepičtější část.
Jinak kozáka s Mosinem chci vidět hehe. Nemáš screen? V jaké scéně to je?
Jinak kozáka s Mosinem chci vidět hehe. Nemáš screen? V jaké scéně to je?
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Milionáře z chatrče jsem viděla, taneček na konci tam se mi líbil. Nevadil. Bollywood znám také, dokonce i některé méně známé dílka, třeba mohu doporučit úžasný film http://www.csfd.cz/film/236709-taare-zameen-par/ *, velice hezky podchycující svět a chování velmi silné dyslexie u dítěte ve společnosti, kde to není příliš známý pojem. Možná příliš růžové omáčky na závěr, ale bylo to hezké. A poučné.Nalkanar wrote:EDITové BTW: a kdo nepochopil ten konec obřadu, tak tu nemá co mluvit o filmech, přecijen je to klasické Bollywoodské dance číslo na konci. Pro takto méně znalé doporučuji, aby okoukli Slumdog Millionaire, to jim dá nápovědu.
A jak to tam rozbalí jejich učitel výtvarky co do tanečků a písní, to může nějaká mirror mirror jít vytírat podlahu
*P.S. Ovšem samotný popis filmu na csfd o tom, jak je nebohý chlapec zužován svým okolím by zasloužil svůj vlastní taneček.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Uf, to je jako srovnávat Star Wars s Létajícím Čestmírem....Nalkanar wrote:Pro takto méně znalé doporučuji, aby okoukli Slumdog Millionaire, to jim dá nápovědu.
OK, tak si od tebe nechám tedy poradit pane znalče, jmenuj jiný fiktivně-historický film s obdobnou tématikou která by mohla odolat srovnání s tím nechutným "polským brakem". (výprava, kostýmy, hudba, casting, interiéry, exteriéry, scénář, režie, herecké výkony, šerm)Prasokralik wrote:tydle vaše polské nádhery jsou historické filmy asi jako vinettou dokument o indiánech...
Pokud tohle budeš citovat a uvedeš jednoznačnou odpověď, překvapíš docela dost lidí, pokud ne, potvrdíš že jsi tlučhuba první třídy kterého nezajímá téma TOPICu ale jen rýpání do ostatních. S tím si ale zůstaň ve SPAMu kde tvůj Trolling patří.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
The Duelists
Rob Roy
atd.
Rob Roy
atd.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Taras Bulba mě příjemně překvapil - díky němu mám teď měřítko pro tu ostatní propagandistickou sra***, která se na obrazovkách občas objeví.
100 miliTarasů už začíná být dost silné kafe.
100 miliTarasů už začíná být dost silné kafe.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Bahnak wrote:... jmenuj jiný fiktivně-historický film s obdobnou tématikou ...
???Prasokralik wrote:The Duelists
Rob Roy
atd.
Můžeš prosím upřesnit v čem že je ta tématika obdobná?
Chmelnického povstání 1648-1649, vpád Švédů a Tatarů, vše se motá kolem Litvy, Ukrajiny, Polska či Slezska.
... vs. příběh Skotského zemana počátkem 18.stol...
Asi už chápu tvé zobecnění "historie" na "vše co má na sobě kus špinavého hadru je historické".
Pak se asi nemáme o čem bavit a Ironclud bude tvým favoritem i nadále...
Rob Roy je můj oblíbený snímek, ale srovnání je úplně mimo mísu...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1