To je taky zatím má jediná investice do hry (rozšíření kasáren a slotů na stroje - koupil jsem si asi tři místa v garáži a aspoň čtyři další ještě plánujukucik wrote:Me na te hre zacina mirne deprimovat ten nedostatek mista v garazi. Porad abych se neceho zbavoval.
Jinak, čas k rotám bude závislý nejvíce na hráčích s premiovým účtem, protože bez něj se nic takového uskutečnit nemůže.
Co se týče Teamspeaku, bude vyžadován i od jeho zarytých odpůrců *kouká určitým směrem*, nemusíte do něj mluvit, stačí když budete poslouchat co říkají ostatní (tak snad odpadnou různé výmluvy ohledně ostřejších výrazů apod...
