Nooo na hlášku "Svezla se po pancíři" a nebo "Odrazila se" a tak dále si zvyknixxxMajkyxxx wrote:Co je principem tyhle hry? lehkej tank III ma simrat V artynu a byt rozdrcena jednou ranou? Irituje mne hlaska "Svezla se po panciri".
Nick: Chocoflake
Lehký tank je průzkumník, jezdí a snaží se přežít dost dlouho, aby spotoval nebo teda ukazoval pozici nepřátelských tanků a tví spojenci mohli střílet. Lehký tank se také používá k rychlému útoku a odvedení pozornosti. Popřípadě jsou to univerzální ničitelé arty. Využíváš svou rychlost a obratnost.
Střední tank, je něco podobného, ale spíš už se používá na ty útoky ze stran a podobně. Zaútočit a rychle se schovat, dále pak obtěžovat nepřátele. Využíváš opět rychlost, obratnost a už o něco lepší dělo.
Těžký tank, tohle jsou prostě štíty, které dokáží zastavit nápor nepřátel, hodně vydrží a mají silné děla. Jsou ale pomalejší a mín obratní (ikdyž jsou vyjímky). Tyhle tanky jsou vždy a nebo měly by být vždy v první linii.
Stíhače (Tank destroyer), tyhle tanky jsou spíš takoví ostřelovači, drží se v druhé až třetí linii a ostřelují nepřátele z dálky, nejlíp schovaní někde ve křoví
Artyny, tohle už nejsou tanky, ale nevadí, dle dostřelu se držet co nejdál od hlavních bitevních linii a z velkých dále odstřelovat nepřátele. Ty nepřátele jim právě objevují ty lehké tanky
A tak dále....
