1v1 mid?Nalkanar wrote:My jsme přeci noobové a jen ty jsi killer, prasnico.
League of Legends
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
na diablo neni cas, musim hrát LoL jinak mě terbee bije... btw proč ty to ještě nemáš nainstalovaný? Jarri by tě vypwnilKaTo wrote:...zas tak mu tu self-entrtajment vymejvárnu nežerte. Na mě zkoušel to samý v Diablu - prej monk je The Immortal, nic nepotřebuje apod.
...a pak jsem si Beliala musel ustřílet s so(r)ckou sám![]()
![]()
![]()
![]()
.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: League of Legends
Prasokralik wrote:Jarri by tě vypwnil

Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: League of Legends
Jarri by "nevyownil" ani rodinku čerstvě vyvoraných myší, včil toho bych se nebál
.
Btw LoLko nehraju bo není tolik času na všechno. Momentálně jsem dokoukával zanedbané filmy a čekám až mi dodavatelé dodají GW2
, abych testnul
zda mi tam WvWvW sedne
.
Btw LoLko nehraju bo není tolik času na všechno. Momentálně jsem dokoukával zanedbané filmy a čekám až mi dodavatelé dodají GW2
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
Nevymlouvej se ty lamo a pojd s nama hrát LoLko
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: League of Legends
Jo, nedělej slečínku a nakopni to
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: League of Legends
HoN 4ever 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
to jako fakt? pochopil bych ještě, že někdo hraje dotu2 ale hon? odpaaaaadzachy wrote:HoN 4ever
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
No rozhodně lepší jak LoL. Na druhou stranu LoL je docela jednoduchá hra tak možná proto se to líbí více lidem. Zkoušel jsem nějakýho Garena a Ash a pak nějakou mumii. Asi z 8 her jen jedna prohra.Prasokralik wrote:to jako fakt? pochopil bych ještě, že někdo hraje dotu2 ale hon? odpaaaaadzachy wrote:HoN 4ever
Proč je podle tebe HoN odpad?
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: League of Legends
Ona obtížnost stoupá tím, jak odpad to vzdá na nízkých lvlech a pak zůstanou ti dobří hráči, kteří vědí jak champy správně užít (ač se někdy názorově různí). Na začátku je to děsně easy, hráči ani nepoznají dobrou šanci na gank atd., na vyšším lvlu je to pak už ale jiná liga. 
.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
je to dota rip a je to dost špatnej dota rip, originální dota je lepší, dota 2 je lepší, od hratelnosti, po přehlednost
jestli ti přijde LoL jednoduché, protože jsi hrál 8 her a 7x vyhrál proti noobíkům, poplácej se po ramenou jaký jsi machr a jdi si zkusit vyhrát ranked hru. Jestli vytáhneš své ELO alespon na 1200 pak budeš moci říkat něco o jednoduchosti
V league of legedns funguje mimo mnoha jiných skvělých věcí, matchmaking. To znamená, že to háže lidi podle jejich hodnocení do týmů tak, aby hra byla vyrovnaná. Že jsi ze svých 8 her 7 vyhrál po tom co máš jistě zkušenosti s několika dalšími moba hrami je celkem logické, když do lol vlezeš s čistým štítem a tak tě to hází do hry s a proti hráčům na stejném levelu se stejným hodnocením.
dostává mě pláč dotkařů o tom jak je league jednoduché. V čem konkrétně je jednoduché?
Že narozdíl od těch ostatních vadných pokusů o moba hru jako je HoN má přehldné menu, přehledný shop, přehledné ovládání? Takže aby dle tvého tvrzení byla hra správně hardcore, musí to být nepřehledný chaos s nepřátelským ovládáním?
Nebo ti snad vadí nemožnost likvidovat valstní creepy? Takže dobrý moba hráč se nepozná podle toho, jak umí kontrolvat zóny na lajně, jak efektivně lasthituje a jak drží nepřítele od creepů ale podle toho kolik udělá dmg ve valstních řadách? super uvažování.
Nebo je to jednoduché, protože tam existují itemy které zvedají dmg kouzel? Oh wait, to je paradox... v ostatních moba hrách nemusím jako mág přemýšlet co stavět, stačí mi maxovat kouzla a one shotovat ostatní... LoL je nutně pitomost, protože když chci někoho sundat jako mág, musím postavit hůlku s ability power hmmm...
LoL sux, zůstanu u svého pro guláše HoN
btw jestli se cítíš jako hrozný profík, klidně si s tebou dám duel 1v1 na midu. Jestli je LoL tak jednoduché tak bys mě měl porazit ne?
jestli ti přijde LoL jednoduché, protože jsi hrál 8 her a 7x vyhrál proti noobíkům, poplácej se po ramenou jaký jsi machr a jdi si zkusit vyhrát ranked hru. Jestli vytáhneš své ELO alespon na 1200 pak budeš moci říkat něco o jednoduchosti
V league of legedns funguje mimo mnoha jiných skvělých věcí, matchmaking. To znamená, že to háže lidi podle jejich hodnocení do týmů tak, aby hra byla vyrovnaná. Že jsi ze svých 8 her 7 vyhrál po tom co máš jistě zkušenosti s několika dalšími moba hrami je celkem logické, když do lol vlezeš s čistým štítem a tak tě to hází do hry s a proti hráčům na stejném levelu se stejným hodnocením.
dostává mě pláč dotkařů o tom jak je league jednoduché. V čem konkrétně je jednoduché?
Že narozdíl od těch ostatních vadných pokusů o moba hru jako je HoN má přehldné menu, přehledný shop, přehledné ovládání? Takže aby dle tvého tvrzení byla hra správně hardcore, musí to být nepřehledný chaos s nepřátelským ovládáním?
Nebo ti snad vadí nemožnost likvidovat valstní creepy? Takže dobrý moba hráč se nepozná podle toho, jak umí kontrolvat zóny na lajně, jak efektivně lasthituje a jak drží nepřítele od creepů ale podle toho kolik udělá dmg ve valstních řadách? super uvažování.
Nebo je to jednoduché, protože tam existují itemy které zvedají dmg kouzel? Oh wait, to je paradox... v ostatních moba hrách nemusím jako mág přemýšlet co stavět, stačí mi maxovat kouzla a one shotovat ostatní... LoL je nutně pitomost, protože když chci někoho sundat jako mág, musím postavit hůlku s ability power hmmm...
LoL sux, zůstanu u svého pro guláše HoN
btw jestli se cítíš jako hrozný profík, klidně si s tebou dám duel 1v1 na midu. Jestli je LoL tak jednoduché tak bys mě měl porazit ne?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
HoN si sebou mimo jiné nese neduhy doty, balanc hrdinů neexistuje. Stačí vědět co za champa vzít a pak si vyndat 1v5 celý enemy team, Pak nutně nastává ona masturbace ega jak jsem dobrý protože jsem si jako první klikl toho imba champa.
V LoL neexistuje náhoda, neexistuje tam ultimátní pick championa, existuje tam jen a pouze skill. A to je přesně důvod proč bobánci z dotky, honu a podobných nesmyslů nemůžou LoL strávit.
V LoL neexistuje náhoda, neexistuje tam ultimátní pick championa, existuje tam jen a pouze skill. A to je přesně důvod proč bobánci z dotky, honu a podobných nesmyslů nemůžou LoL strávit.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
Jen je teda prdel, když člověk lvlí Jariho, skončí ve hře s těma low lvlama (sice mají asi krapet vyšší lvl než můj tým, ale přecijen jsou low) a pak víceméně sám ten jejich tým uběhám, ačkoliv tedy v team fightu nemám šanci je tak jako tak sundat všecky sám.
Prase zkusíme to 1v1 mid? Jen tak ze zvědavosti, protože já to předchozí prohlášení o tom, jaký jsi PRO a my ostatní noobové, myslel vážně.
Prase zkusíme to 1v1 mid? Jen tak ze zvědavosti, protože já to předchozí prohlášení o tom, jaký jsi PRO a my ostatní noobové, myslel vážně.
.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
Dota 1 byla dobrá, jenže hra tomu nebyla přizpůsobená. (chybí reconnect a další featury co se týče kvality hry)Prasokralik wrote:je to dota rip a je to dost špatnej dota rip, originální dota je lepší, dota 2 je lepší, od hratelnosti, po přehlednost
Dota 2 lepší možná může být, nehrál jsem ji, ale tuším že je potřeba Steam což si kupovat nehodlám.
Je mi jasný že první hry nebudou nic HC, ale tak to je u většin her. HoN je na tom stejněPrasokralik wrote: jestli ti přijde LoL jednoduché, protože jsi hrál 8 her a 7x vyhrál proti noobíkům, poplácej se po ramenou jaký jsi machr a jdi si zkusit vyhrát ranked hru. Jestli vytáhneš své ELO alespon na 1200 pak budeš moci říkat něco o jednoduchosti
HoN má match making taky, takže nic převratného matchmaking opravdu není.Prasokralik wrote: V league of legedns funguje mimo mnoha jiných skvělých věcí, matchmaking. To znamená, že to háže lidi podle jejich hodnocení do týmů tak, aby hra byla vyrovnaná. Že jsi ze svých 8 her 7 vyhrál po tom co máš jistě zkušenosti s několika dalšími moba hrami je celkem logické, když do lol vlezeš s čistým štítem a tak tě to hází do hry s a proti hráčům na stejném levelu se stejným hodnocením.
Creepy jsou slabé, zničené kasárny se tuším po pár minutách obnoví. Hrdina, který umře tuším neztrácí žádné goldy! Pokud tě dostává pláč od dotkařů, tak jich je asi víc a asi to v něčem opravdu bude že?Prasokralik wrote: dostává mě pláč dotkařů o tom jak je league jednoduché. V čem konkrétně je jednoduché?
Že narozdíl od těch ostatních vadných pokusů o moba hru jako je HoN má přehldné menu, přehledný shop, přehledné ovládání? Takže aby dle tvého tvrzení byla hra správně hardcore, musí to být nepřehledný chaos s nepřátelským ovládáním?
Ano to mi vadí, také mi vadí že nemůže vlastní creepy blokovat. Lasthitting je duležitej to máš pravdu, Jestli jsi hrál Dotu1 a přešel na LoL a tohle ti příjde lepší, tak máš ty opravdu super uvažováníPrasokralik wrote: Nebo ti snad vadí nemožnost likvidovat valstní creepy? Takže dobrý moba hráč se nepozná podle toho, jak umí kontrolvat zóny na lajně, jak efektivně lasthituje a jak drží nepřítele od creepů ale podle toho kolik udělá dmg ve valstních řadách? super uvažování.
To že je tam magic power je fajn, ale vpodstatě totéž máš v HoN (maximalizace ultimátního spellu hůlkou nebo spellshards pro snížení magic armor).Prasokralik wrote: Nebo je to jednoduché, protože tam existují itemy které zvedají dmg kouzel? Oh wait, to je paradox... v ostatních moba hrách nemusím jako mág přemýšlet co stavět, stačí mi maxovat kouzla a one shotovat ostatní... LoL je nutně pitomost, protože když chci někoho sundat jako mág, musím postavit hůlku s ability power hmmm...
Hrál jsi vůbec HoN že říkáš že LoL je v tolika věcech lepší?Prasokralik wrote: LoL sux, zůstanu u svého pro guláše HoN
Neříkám že se cítím jako hrozný profík a určitě mě sundáš v duelu 1v1, ale to já tebe v HoN takyPrasokralik wrote: btw jestli se cítíš jako hrozný profík, klidně si s tebou dám duel 1v1 na midu. Jestli je LoL tak jednoduché tak bys mě měl porazit ne?
LoL je fajn hra, ale HoN je pro mě prostě lepší, více možností a nenadržujou tam hráčům, kteří hrají častěji
(čím vyšší lvl accountu tím lepší runy a ty dvě kouzla může hráč mít)
v HoN jsou někteří hrdinové silnější, ale na každého hrdinu je zbraň.. jen je potřeba ji najít
Vtipné je, že u každého hrdiny v LoL je napsána jeho obtížnost. Skill jistě ovlivní hru hodně, ale tak to je i v HoNPrasokralik wrote: LoL neexistuje náhoda, neexistuje tam ultimátní pick championa, existuje tam jen a pouze skill. A to je přesně důvod proč bobánci z dotky, honu a podobných nesmyslů nemůžou LoL strávit.
EDIT: a jsem si 100% jistej, že když pickneš v HoNu "ultimátního championa" tak proti němu určitě pickneš ještě "ultimátnějšího championa". A totéž je i v LoL
EDIT2: Hry jsou to téměř stejné jen LoL je o tom kolikátý lvl účtu máš ke kterému pak připočítáš nějaký ten skill (Podle tebe jen a pouze skill
V HoN mají všichni stejné možnosti nehledě na počtu dní/měsíců/let které nad tím strávíš, zde jde jen o to, jakého hrdinu si vybereš a jak s ním umíš zahrát proti jinému hrdinovi.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC