League of Legends
Re: League of Legends
Tak já si to taky zkusím nainstalovat.....
Re: League of Legends
To si mám stáhnout evropu nebo usa?
Re: League of Legends
Koho tam mám napsat jako referala ? je to k něčemu dobré?
Re: League of Legends
Třeba Prasokralik
mě je to u řitě
dotyčný si na tobě snad něco vydělá *pokrčí rameny*
.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
Ale když teema někdo dorazil tak to není moc triple kill....Nalkanar wrote:Tak to já včera dal kill, pak Shaco sjel na asi 80 HP a byl pronásledovaný Teemem a Warwickem, ze strany naběhla Sivir, jsem se brushnul, doběhli spoluhráči, Sivir dohebala na můj křovinový Ignite, doběhl Teemo a Warwick, Warick dropl rychle jak sviň a umřel na můj hozený nůž a Teema už někdo dorazilTriple kill jak vyšitej

Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
Jsem Shaman88t
Kolik toho musím odehrát sám abych mohl hrát s někým z vás?
Kolik toho musím odehrát sám abych mohl hrát s někým z vás?
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
Nic
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
Člověk by čekal že po tom co stáhne hru ze stránek a proběhne download a instalace ... že už je vše hotovo....
Ale ejhle zapnul jsem to a stahuje to nějakej update.
Ale ejhle zapnul jsem to a stahuje to nějakej update.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
Samozřejmě, LoL si podobně jako většina aktuálních mmo her stahuje nejnovější obsah a udržuje klient aktuální. Navíc dnes byl "patchovací" den, vyšel nový patch s opravami, upravami a novým championem. To se děje v průměru 2-3x do měsíce.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
Akorát jsem nečekal že ten patch bude stejně velkej jako ten původní instalátor 
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
pokud spouštítš hru poprvé tak se není čemu divitShaman88 wrote:Akorát jsem nečekal že ten patch bude stejně velkej jako ten původní instalátor
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
Dá se nějak založit practice hra?
Abych si jen ošahal ty týpky a itemy... bez hráčů a zaroveň bez toho dementního tutorialu?
Abych si jen ošahal ty týpky a itemy... bez hráčů a zaroveň bez toho dementního tutorialu?
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
Ano dá. Ale to už odporučuji raději hrát CooP vs. AI. 5 hráčů z matchamkingu vs. 5 botů. Jinak custom hra se zakládá play > custom > create game > vyberes mapu a můžeš si pohrát s nastavením > pak přidáš bota (alespon jednoho aby jsi to nevyhrál zbytečne rychle) a start gameShaman88 wrote:Dá se nějak založit practice hra?
Abych si jen ošahal ty týpky a itemy... bez hráčů a zaroveň bez toho dementního tutorialu?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
Další otázka:
Jak zjistím roli toho týpka v partě - jestli je to support tank carry? //teda jestli se hraje na supporty - warty, kurýr, stacky, pully... atd??
Jak zjistím roli toho týpka v partě - jestli je to support tank carry? //teda jestli se hraje na supporty - warty, kurýr, stacky, pully... atd??