A jak se to pak systémové řeší, když je Čaroděj/Měňavec? Měňavec jako prestižní povolání vyžaduje některé featy, které si čaroděj normálně nemůže vzít. (Opravte mě, pokud se mýlím.)KaTo wrote:Nemusel, když to nehraješ (viz debata na téma k hraní paladina netřeba mít lvly paladina). Třeba můj měňavec druid neníG-ladiator wrote:Jinak k těm proměnám do jiných osob, intrikaření atp., nezapomínejte, že každý měňavec je též druid a je měl by se na to brát zřetel., je to čaroděj.
Do té debaty o hraní paladina bych poprosil o odkaz na konkrétní příspěvek, protože nemám čas prohledávat čtyři stránky příspěvků a zjišťovat, zda se tam o tom něco píše nebo ne.