World of Tanks

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: World of Tanks

Post by Molly23 »

Bahnak wrote:platil už někdo goldíky převodem z účtu na účet?
Potřeboval bych poradit co je co:
account owner: BillingPartner.com GmbH (Webbilling)
account number: 10407736
bank routing number: 6200
IBAN: CZ78 6200 0062 1800 1040 7736
BIC: COBACZPXXXX
bank name: Commerzbank
country of bank: Czech
reason for transfer: DPX52687503
amount: 170.88 CZK
account number - číslo účtu
bank routing number - kód banky
IBAN - wtf?
BIC - wtf?
reason for transfer - zpráva pro příjemce???
Doporučuju napsat na podporu WoT, jinak zkoušel jsem si jednou takhle koupit zlatáky, ale prej je ktomu potřeba internetové bankovnictví nebo co.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
drake127
Obyvatel
Posts: 143
Joined: 15:22 08. Nov 2008

Re: World of Tanks

Post by drake127 »

Tohle je jasný:

Code: Select all

account number: 10407736
bank routing number: 6200
amount: 170.88 CZK
Na tohle kašli - jestli najdeš políčko, kam to vyplnit, tak tě bude převod stát tak dvě kila:

Code: Select all

IBAN: CZ78 6200 0062 1800 1040 7736
BIC: COBACZPXXXX
Tohle bude fakt zpráva pro příjemce, ale pro jistotu bych to číslo dal i jako variabilní symbol (přinejhorším se to pak líp dohledá):

Code: Select all

reason for transfer: DPX52687503
Zbytek jsou kecy. :) Přidal bych se se svým T-150, ale zatím nemám výbavu, takže je to jen taková přejmenovaná KV-1 s těžšími bitvami.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: World of Tanks

Post by -RoF- »

drake127 wrote: Přidal bych se se svým T-150, ale zatím nemám výbavu, takže je to jen taková přejmenovaná KV-1 s těžšími bitvami.
Na tom zase tolik nesejde, že nemáš T-150 v plné výbavě ;).

Jen prosím písni mi tvůj ACC at si tě přidám ;)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
drake127
Obyvatel
Posts: 143
Joined: 15:22 08. Nov 2008

Re: World of Tanks

Post by drake127 »

drake127 (_a_t_ planescape.cz)
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: World of Tanks

Post by -RoF- »

Ok, takže aktualizace seznamu ;)
-RoF- wrote: Termíny:
Úterý 18. září od 20:00
Čtvrtek 20. září od 20:00


Zatím přihlášení:
Jméno - ACC ve WoT ;) - tank třída typ (tier)

mollymišák - Missak2312 - střední T-34 (5), stíhač SU-100 (6), težký KV-1S (6)
kucik - Mkucik - arty Grille (4)
Diemo - vracas
Fryn - Hudsben - střední T-34 (5)
Galli - Gallinacio - stíhač Marder II (3),stíhač StuG III (5)
RoF - Puxina - střední T-34-85 (6), stíhač SU-85b (4), težký KV-1 (5)
Theogil - Noirdin - střední VK3601 H (6)
Awadar - Awadar
Johnny98G - Johnny98G
Oliverjantar - Oliverjantar
Majky - Chocoflake - lehký T-46 (3), težký KV-1 (5)
Bahnak + Braenn - Branninka - střední VK3601 H (6)
trigr - trigr
drake127 - drake127 težký T-150 (6)
Caehan - Igor_Dolvich - lehký A-20 (4), lehký T-50 (4), střední T-34 (5)


Další kdo mají zájem at se hlásí sem a nebo mě na PM

Komunikace
(Není podmínkou, ale když bude, tak tím líp ;)

program Teamspeak3

Přihlásit se na oficiální server teamspeaku

Místnost (naše klasika, vy ji asi vesměs neznáte) : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ... a tak dále
Heslo: thalie
Last edited by -RoF- on 11:53 17. Sep 2012, edited 5 times in total.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: World of Tanks

Post by Bahnak »

Molly23 wrote: jinak zkoušel jsem si jednou takhle koupit zlatáky, ale prej je ktomu potřeba internetové bankovnictví nebo co.
No, ehm, právě obvykle všechno řeším internetovým bankovnictvím...
drake127 wrote:Na tohle kašli - jestli najdeš políčko, kam to vyplnit, tak tě bude převod stát tak dvě kila:

Code: Select all

IBAN: CZ78 6200 0062 1800 1040 7736
BIC: COBACZPXXXX
Hm, jakože když by se mi to jakkoliv kdekoliv podařilo vyplnit tak to bude stát více peněz? :-D Jen mě zajímalo Wo Co Gou...
Jako, mám jisté podezření že to budou čisílka označující převod EUR-CZK, nějakým způsobem sosající aktuální kurz měny atd..
Říkáš když to nikam nevyplním ho*no se stane? A nebo to právě musím vyplnit a počítat s +200Kč poplatkem který se prostě někde "objeví" ve vyůčtování za bůhvíjakou transakci?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: World of Tanks

Post by Molly23 »

tady jde asi o to zda to posíláš do zahraničí, když jsem s tím byl v bance tak na to taky pán koukal. Banka je ale czech tak bys navíc platit neměl (aspon myslím že to tak je). Opravdu ti Banhnáku doporučuji písnout svůj případ na WoT podporu, tam ti pomůžou.

https://support.worldoftanks.eu/index.php?/Default
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: World of Tanks

Post by Fryn »

Koukám, že se nám to slušně rozrostlo :) . Jestli se objeví skutečně všichni přihlášení, tak to bude na rotu parádní počet.

Ještě bych možná do úterka lehce probral taktiku. Rozdělil hráče na útočné, obranné, podpůrné/prudící skupinky atd..., podle typu stroje, kterým disponují.

Jinak, do šestkových rot toho nemám moc co poskytnout (KV-2 i Easy8 Shermana jsem prodal), jedině tak pětkovou T-34 s nevycvičenou posádkou a nic moc vybavením.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: World of Tanks

Post by Diemo »

a me musite rict co si mam koupit na ctyrky, nejlip od amiku....ale nebude to mit 100 posadku, vse vejs bude pripraveno
Image
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: World of Tanks

Post by Molly23 »

Já ti nevím, můžeš zkusit kočárek, nebo nějakého scouta.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: World of Tanks

Post by -RoF- »

No spíš počítám s tím, že bychom jezdili základáky, což jest....

Lehké tanky - 1 až 4 tier
Střední tanky - 2 až 6 tier
Těžké tanky - 4 až 6 tier
Stíhače - 2 až 6 tier
Arty - 2 až 4 tier

Já bych určitě jezdil T-34-85, popřípadě KV-1 nebo SU-85b.

Roty jsem nikdy nejezdil, takže mi pak budete radit co a jak :).

Jinak uvidíme dle počtu, kdyžtak zkusíme i cvičné bitvy tak pro srandu. ;) a taky na tu taktiku jak píše Fryn. Aby se vědělo kdo s čím by jezdil a tak dále.

Stejně by to asi mělo být tak, že by byl jeden velitel a ten vždy před začátkem bitvy rozdal úkoly a ostatní plnili :twisted:

To že nemáte tanky v maxu a tak dále asbolutně neřešte ;).
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: World of Tanks

Post by -RoF- »

Ale klidně tanky na těch úrovních pište i sem..

Lehké tanky - 1 až 4 tier
Střední tanky - 2 až 6 tier
Těžké tanky - 4 až 6 tier
Stíhače - 2 až 6 tier
Arty - 2 až 4 tier

Doplním to do seznamu třeba pro přehlednost.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: World of Tanks

Post by xxxMajkyxxx »

Tak ja muzu nabidnout: T-46 (III. tier), T-28 (IV. tier) a KV-1 (V. tier).
Radeji bych jezdil s KV nebo T-46

EDIT.: ale hadam ze moc scoutu tu nebude, takze asi na mne padne "Prezivac"
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: World of Tanks

Post by xxxMajkyxxx »

A jeste prasknu Caehana........jezdi s T-50 a jako kamikadze je dobrej a hraje pod Igor_Dolvich.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: World of Tanks

Post by -RoF- »

xxxMajkyxxx wrote:A jeste prasknu Caehana........jezdi s T-50 a jako kamikadze je dobrej a hraje pod Igor_Dolvich.
Ano toho jsem si už doplnil :)

Viz níže seznam i s tankama, pokud bych se v něčem mýlil tak mě prosím opravte a pokud chcete něco doplnit, tak mi písněte ;).
-RoF- wrote: Termíny:
Úterý 18. září od 20:00
Čtvrtek 20. září od 20:00


Zatím přihlášení:
Jméno - ACC ve WoT ;) - třída a typ tanku(tier)

mollymišák - Missak2312 - střední T-34-85 (6), stíhač SU-100 (6), težký KV-1S (6)
kucik - Mkucik - arty Grille (4), lehký Pz III (4)
Diemo - vracas - těžký T1 HT (5)
Fryn - Hudsben - střední T-34 (5)
Galli - Gallinacio - stíhač Marder II (3),stíhač StuG III (5)
RoF - Puxina - lehký BT-2 (2), střední T-34-85 (6), stíhač SU-85b (4), stíhač StuG III (5), težký KV-1 (5)
Theogil - Noirdin - střední VK3601 H (6)
Awadar - Awadar
Johnny98G - Johnny98G težký KV-2 (6)
Oliverjantar - Oliverjantar težký T-150 (6), těžký KV-1S (6), střední VK3601 H (6)
Majky - Chocoflake - lehký T-46 (3), težký KV-1 (5)
Bahnak + Braenn - Branninka - lehký Pz35 (2)
trigr - trigr
drake127 - drake127 težký T-150 (6)
Caehan - Igor_Dolvich - lehký A-20 (4), lehký T-50 (4), střední T-34 (5)


Další kdo mají zájem at se hlásí sem a nebo mě na PM

Komunikace
(Není podmínkou, ale když bude, tak tím líp ;)

program Teamspeak3

Přihlásit se na oficiální server teamspeaku

Místnost (naše klasika, vy ji asi vesměs neznáte) : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ... a tak dále
Heslo: thalie
Last edited by -RoF- on 15:22 17. Sep 2012, edited 5 times in total.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Post Reply