A OliverJantar (Cviky1) fakt už ted nevím na jaké účtu hraje - KV-1S, T-150 tuším, VK3601H
World of Tanks
Re: World of Tanks
U mě prosím oprav T-34 na T-34/85 
A OliverJantar (Cviky1) fakt už ted nevím na jaké účtu hraje - KV-1S, T-150 tuším, VK3601H
A OliverJantar (Cviky1) fakt už ted nevím na jaké účtu hraje - KV-1S, T-150 tuším, VK3601H
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Já budu klidně scoutovat s PzIII. S lepšim benzínem to docela i jezdí. Sice ne tak jako stuart, nebo BT2, ale většina ran padá tam kde už nejsem.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: World of Tanks
Doplněno.Molly23 wrote:U mě prosím oprav T-34 na T-34/85
A OliverJantar (Cviky1) fakt už ted nevím na jaké účtu hraje - KV-1S, T-150 tuším, VK3601H
Spíš uvítáme i tvou artynukucik wrote:Já budu klidně scoutovat s PzIII. S lepšim benzínem to docela i jezdí. Sice ne tak jako stuart, nebo BT2, ale většina ran padá tam kde už nejsem.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
- johnny98-G
- Mistr
- Posts: 778
- Joined: 19:35 14. May 2011
Re: World of Tanks
HEHE me nerikejte ze to vazne zase zacnu hrat
no uvidim jak se to vyvrbi, pak bychom uskutecnili takovej malej plan, co Puxi?
oznaceni PTZD (prisne tajne zvlastni dulezitosti)
no uvidim jak se to vyvrbi, pak bychom uskutecnili takovej malej plan, co Puxi?
Re: World of Tanks
Když si to slíbil, tak budeš muset, ale existuje i další plán jak tě k tomu dostat dobrovolně
Jinak ano ten plán uvidíme a jestli bude zájem, tak se to pro přehlednost a srandu bude hodit
.
Jinak ano ten plán uvidíme a jestli bude zájem, tak se to pro přehlednost a srandu bude hodit
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
-RoF- wrote:Bahnak + Braenn - Branninka - střední VK3601 H (6)
Ehm, pro jistotu znovu písnu co máme v garáži, neboť VK3601H to vskutku není...
Pz35 - II.tier - náš favorit - posádka 100%, 1.spec-100%, 2.spec-90%, 3 x integrované podpůrné vybavení
Leichtraktor - kulometná mašina - I.tier - posádka 100%, 1.spec - 68%, 1 x integrované podpůrné vybavení
GwPanther - dělostřelba poručice Braenn - VI.tier artyna - posádka 100%, 1.spec-87%, 1 x integrované podpůrné vybavení
Tiger (P) - Bahňákuv mazel - VII.tier - posádka 100%, 1.spec-100%, 2.spec-65%, 3 x integrované podpůrné vybavení
VK 4502 (P) - čerstvá novinka - VIII.tier, nevybavená, posádka kolem 75%
Až dořeším goldíky, přibude ruská linie - momentálně naexpeno na T-28, ale bude bez výbavy a bez procent.
Následně KV-1, KV-1S, IS, IS-3, IS-8, IS-7.
Ale to nebude v dohledné době, tipuji tak rok.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: World of Tanks
Aha, to jsem netušil, že jste Vk už prodaliBahnak wrote:-RoF- wrote:Bahnak + Braenn - Branninka - střední VK3601 H (6)
Ehm, pro jistotu znovu písnu co máme v garáži, neboť VK3601H to vskutku není...
Pz35 - II.tier - náš favorit - posádka 100%, 1.spec-100%, 2.spec-90%, 3 x integrované podpůrné vybavení
Leichtraktor - kulometná mašina - I.tier - posádka 100%, 1.spec - 68%, 1 x integrované podpůrné vybavení
GwPanther - dělostřelba poručice Braenn - VI.tier artyna - posádka 100%, 1.spec-87%, 1 x integrované podpůrné vybavení
Tiger (P) - Bahňákuv mazel - VII.tier - posádka 100%, 1.spec-100%, 2.spec-65%, 3 x integrované podpůrné vybavení
VK 4502 (P) - čerstvá novinka - VIII.tier, nevybavená, posádka kolem 75%
Až dořeším goldíky, přibude ruská linie - momentálně naexpeno na T-28, ale bude bez výbavy a bez procent.
Následně KV-1, KV-1S, IS, IS-3, IS-8, IS-7.
Ale to nebude v dohledné době, tipuji tak rok.
Tak to je komplikace, jelikož bychom chtěli jezdit roty základáků.
To znamená:
Lehké tanky - 1 až 4 tier
Střední tanky - 2 až 6 tier
Těžké tanky - 4 až 6 tier
Stíhače - 2 až 6 tier
Arty - 2 až 4 tier
Takže z tvých tanků leda tak Pz35, ale to asi nic neprostřelíš, takže nejlíp tak T-28.
Popřípadě pojedem nižší tanky, ael ber, že se budete muset přizpůsobit většině.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
No a co jezdit ty nízké, dvojky trojky? Jako co si budem povídat, jsou to největší zabijáci a vydělávaj i nám, nepremium účtům, na ty velké.
nicméně jasně, přizpůsobíme se. Snad pak koupit alespoň tu trojku, až bude stání, na scouting
nicméně jasně, přizpůsobíme se. Snad pak koupit alespoň tu trojku, až bude stání, na scouting
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: World of Tanks
Takže obsah mé garáže, aby se to dalo nakombinovat (tučně preference):
Leichttraktor (I - light)
Grille (IV - SPG)
T-50 (IV - light)
T-150 (VI - heavy) (zatím bez výbavy)
SU-76 (III - TD) (blbá posádka, blbý tank)
SU-26 (III - SPG) (blbá posádka, divná artina)
Leichttraktor (I - light)
Grille (IV - SPG)
T-50 (IV - light)
T-150 (VI - heavy) (zatím bez výbavy)
SU-76 (III - TD) (blbá posádka, blbý tank)
SU-26 (III - SPG) (blbá posádka, divná artina)
Last edited by drake127 on 16:33 17. Sep 2012, edited 1 time in total.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Re: World of Tanks
Doplnil jsem nějaké nové. Co se pojede, se domluvíme, ale zatím , vidím má hodně lidí tanky 3-6. Vyšší tiery si necháme na pozdějc
.
-RoF- wrote: Termíny:
Úterý 18. září od 20:00
Čtvrtek 20. září od 20:00
Zatím přihlášení:
Jméno - ACC ve WoT- třída a typ tanku(tier)
mollymišák - Missak2312 - střední T-34-85 (6), stíhač SU-100 (6), težký KV-1S (6)
kucik - Mkucik - arty Grille (4), lehký Pz III (4)
Diemo - vracas - arty Grille (4), těžký T1 HT (5)
Fryn - Hudsben - lehký M3 Stuart (3), střední T-34 (5)
Galli - Gallinacio - stíhač Marder II (3),stíhač StuG III (5)
RoF - Puxina - lehký BT-2 (2), střední T-34-85 (6), stíhač SU-85b (4), stíhač StuG III (5), težký KV-1 (5)
Theogil - Noirdin - střední VK3601 H (6)
Awadar - Awadar
Johnny98G - Johnny98G težký KV-2 (6)
Oliverjantar - Oliverjantar težký T-150 (6), těžký KV-1S (6), střední VK3601 H (6)
Majky - Chocoflake - lehký T-46 (3), težký KV-1 (5)
Bahnak + Braenn - Braenninka - lehký Leichtraktor (1), lehký Pz35 (2)
trigr - trigr2 - težký KV-2 (6)
drake127 - drake127 lehký Leichtraktor (1), lehký T-50 (4), arty SU-26 (3), arty Grille (4), stíhač SU-75 (3), težký T-150 (6)
Caehan - Igor_Dolvich - lehký A-20 (4), lehký T-50 (4), střední T-34 (5)
Další kdo mají zájem at se hlásí sem a nebo mě na PM
Roty
Bažanti
Lehké tanky - 1 až 3 tier
Střední tanky - 2 až 4 tier
Těžké tanky - 4 tier
Stíhače - 2 až 3 tier
Arty - 2 až 3 tier
Musíme se dostat na součet tierů všech účastníků roty aspon 20
Základáci
Lehké tanky - 1 až 4 tier
Střední tanky - 2 až 6 tier
Těžké tanky - 4 až 6 tier
Stíhače - 2 až 6 tier
Arty - 2 až 4 tier
Musíme se dostat na součet tierů všech účastníků roty aspon 40
Komunikace
(Není podmínkou, ale když bude, tak tím líp![]()
program Teamspeak3
Přihlásit se na oficiální server teamspeaku
Místnost (naše klasika, vy ji asi vesměs neznáte) : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ... a tak dále
Heslo: thalie
Last edited by -RoF- on 11:38 18. Sep 2012, edited 3 times in total.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Ono je to tak, že tyhle SWIFT/BIC kódy se používají pro zahraniční převody, které bývají pěkně mastné (IBAN je mezinárodní číslo účtu, BIC je mezinárodní identifikace banky, SWIFT je nevím co, ale něco podobného). Takže ty údaje jsou pro ty, kteří chtějí poslat peníze na ten (český) účet ze zahraničí (Polska třeba).Bahnak wrote:No, ehm, právě obvykle všechno řeším internetovým bankovnictvím...Molly23 wrote: jinak zkoušel jsem si jednou takhle koupit zlatáky, ale prej je ktomu potřeba internetové bankovnictví nebo co.Hm, jakože když by se mi to jakkoliv kdekoliv podařilo vyplnit tak to bude stát více peněz?drake127 wrote:Na tohle kašli - jestli najdeš políčko, kam to vyplnit, tak tě bude převod stát tak dvě kila:Code: Select all
IBAN: CZ78 6200 0062 1800 1040 7736 BIC: COBACZPXXXXJen mě zajímalo Wo Co Gou...
Jako, mám jisté podezření že to budou čisílka označující převod EUR-CZK, nějakým způsobem sosající aktuální kurz měny atd..
Říkáš když to nikam nevyplním ho*no se stane? A nebo to právě musím vyplnit a počítat s +200Kč poplatkem který se prostě někde "objeví" ve vyůčtování za bůhvíjakou transakci?
Tebe, jako Čecha se to vůbec netýká, a nejspíš ani nenajdeš ve svém bankovnictví kolonku, kam bys to mohl zadat. Kdyby se ti to povedlo, tak pravděpodobně posíláš peníze z devizového účtu (který nejspíš nemáš).
Takže zapomeň, že ti poslali tolik keců okolo a pošli naprosto normální příkaz s uvedením č. ú., banky, částky, (variabilního symbolu) a zprávy pro příjemce.
Pro "pobavení", jsou to právě platby z EUR účtů, které naše milované banky berou jako "zahraniční", takže převod 5 EUR z EUR účtu na EUR účet u jiné banky stojí cca 20 EUR. Hovada.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Re: World of Tanks
No, původně se plánovali roty "Junior" (Bažanti), aby se mohlo účastnit co nejvíce hráčů, ale je mi celkem fuk, jestli se to posune o trochu výš. Jak už se zmiňovalo, je to na domluvě (a taky se uvidí podle toho, co dohromady sestavíme).
Diemo: Pokud jedeš jen amíky, tak ke čtyřkovým rotám můžeš sehnat toto - M3 Stuart (3. tier, lehký tank), M3 Lee (4. tier, v podstatě stíhač převlečený za střední tank), T82 (3. tier, stíhač) nebo nakonec tu jejich trojkovou artynu, ale na tuto rotu bude docela nedostatek středních čtyřkových tanků (takže asi by se nejvíc hodil ten M3 Lee).
RoF: Doplň ke mně prosím ještě toho M3 Stuarta.
Diemo: Pokud jedeš jen amíky, tak ke čtyřkovým rotám můžeš sehnat toto - M3 Stuart (3. tier, lehký tank), M3 Lee (4. tier, v podstatě stíhač převlečený za střední tank), T82 (3. tier, stíhač) nebo nakonec tu jejich trojkovou artynu, ale na tuto rotu bude docela nedostatek středních čtyřkových tanků (takže asi by se nejvíc hodil ten M3 Lee).
RoF: Doplň ke mně prosím ještě toho M3 Stuarta.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: World of Tanks
M3 Stuart a M3 Lee je dobrej. Oba mam ve vybave, lec v tom vašem čase nevím jak bych se dostavil k pc. Hlavne dnes jsem mel problém s instalací :/
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: World of Tanks
No já osobně M3Lee už nechcu nikdy vidět
Je to šunt a ani jako s TD se s ním nedá hrát. Jsem rád, že jsem se dostal na T1, ikdyž to taky není kdoví co. KV-1 je lepší.
Paradoxně tanky 4.tieru jsou vesměs děsy
A-20, Pz38 A, M3Lee, AMX40, jiné se jakž takž dají. 
Paradoxně tanky 4.tieru jsou vesměs děsy
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
V sobotu jsem přijala nabídku hrát četu s jedním klučinou. Přes hlasovou komunikaci. Bylo mu devět let, pařili jsme asi dvě hodiny a slušně zdrbli. Připadám si jako pedofil.

Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.