Relevel

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Tadomekaari
Nováček
Posts: 45
Joined: 17:10 11. Dec 2010

Re: Relevel

Post by Tadomekaari »

KaTo wrote:Jestli nejsi moc mírný s těma 50 procenty...já bych jim přidal ještě 25 na holou! :wall: A 2 kila švestiček! :lol: :lol: :lol:
Jo a tos mi připomněl - RDD samozřejmně zakázat stejně jako tieflingy a aasimary!! :roll:
Tielfingova a aasimaři mi nevadi patři i do realii světa jediny duvod proc neprotestuju ze jsou zakazani je to ze by to bylo nefer vuci tielfingum ti nemaj kde hrat od zniceni hag gragu.
Locked