Tak lidičky! Tohle je naprosto skvělá věc na hraní RPG!!!
PS: Už jsem si to sám zkusil, je to fakt prdel
Náhodou ta hudba je dobrá...KaTo wrote:Kokosákův vlhký sen!
Představujeme naše nejtenčí břity vůbec...KaTo wrote:Posledně tu byl Kokosákův sen, tak trochu přitvrdíme a hodím sem Pajulin zubatý sen!
Nejdrsnější akční film co jsem kdy viděl.Absinthorix wrote:Bollywoodský akčňák...
Taky jsem to viděl a mělo to spousty povedených nápadů. Hlavně vizuální stránka opravdu výborná.Absinthorix wrote:Bollywoodský akčňák...