Dneska jsem s Hejmou udržel střed proti Ashe a Olafovi... zatímco zbytek noobtýmu poztrácel top i bot včetně inhibitorů... sice 0/3/0 po konci prohry, ale proti feederům co umřeli i 12 (twisted fate

) se cítím i s prohrou dobře

(ne kecám, je to banda idiotů a málem mě z nich trefilo)