No já mám vždy radši kanóny, které jsou přesné, rychlé a průraznéBahnak wrote:ROFe, jak to vidíš s kanónem na KV-1 ?
Já osobně u KV-1 používám ten 85 mm F-30, rychlá střelba, penetrace velmi dobrá a dmg taky fajn
Ten 122mm kanón nebypadá špatně, ale je to spíš na kontaktní boj, páč je šíleně nepřesný. Zase dmg by mohl dávat dobrou, ale ta délka nabíjení, brr ne!
Viz stejně jako jako předtím, upřednostním rychlost, přesnost a průrazkucik wrote:Vaham mezi 7.5 a 10 kanonem u hetzera. Zkousel jsem oboji. Ta 10ka ma papirove strasne malou penetraci, ale zatim s ni prorazim a vetsinu tanku mazu jednim vystrelem.
7.5 ma sice penetraci, ale vetsinou mam pocit, ze to nic nedela.
A jestli máš pocit, že nic nedělá, tak musíš líp mířit
