Nalkanar wrote:Pokud tam pes sere furt, tak bych dal klidně shit![]()
po "ifové" větě následuje čárka
Jistěže "shits", pokud si autor myslí, že pes je jeden a vykonává činnost pravidelně.
"Shat" by bylo v případě, že se jednou objevilo na trávníku hovínko a majitel pozemku z toho málem zešílel.
A dokonce by bylo možné i "shitting" pro vyjádření činnosti, která je pro mluvčího nějak nepříjemná či otravná a je trvalého (pravidelně se opakujícího) charakteru.
Abych nebyla úplně OT:

