Přihlášení
Přihlášení
Zdravím,
nevím zda to tu bylo řešeno, ale nepodařilo se mi to najít, takže.
Postupuji podle návodu na http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
když se však snažím zadat CD - klíč, který mi vypadne z toho java programu, tak mi
to napíše, že už ho někdo vlastní.
Hru jsem dnes zakoupil z GOG.com
Děkuji za jakoukoli pomoc při rozcházení této skvělé hry.
Goran
nevím zda to tu bylo řešeno, ale nepodařilo se mi to najít, takže.
Postupuji podle návodu na http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
když se však snažím zadat CD - klíč, který mi vypadne z toho java programu, tak mi
to napíše, že už ho někdo vlastní.
Hru jsem dnes zakoupil z GOG.com
Děkuji za jakoukoli pomoc při rozcházení této skvělé hry.
Goran
Re: Přihlášení
A nevypisuje to tam náhodou acc toho kdo to používá?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Přihlášení
Tak třeba tohle acc jsem tu v životě neviděl
Až tu bude kucik, tak by ti ty keye teoreticky mohl uvolnit.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Přihlášení
To bych byl velice rád
.
Čili, zatím není v mé moci se připojit?
Čili, zatím není v mé moci se připojit?
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Přihlášení
byt tebou si vygeneruju jine keye a kašlu na to 
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Přihlášení
Jak je mám vygenerovat? 
Rád bych se dostal do hry, jsem hodně natěšený
.
Rád bych se dostal do hry, jsem hodně natěšený
Re: Přihlášení
CD keys občas zlobí, například já měl original hru s datadisky ze Score, které původně používalo zřejmě univerzální cd klíče (o originální sis mohl napsat a oni ti poslali ty jedinečné). Problém je, že tyhle CD klíče se dostali na net a pak je používali všichni. Ono stačí aby si měl stejný CD klíč na základní hře nebo na jednom z datadisků, který se shoduje s někým na Thalce a je oheň na střeše. (včetně používání generátorů na CD klíče -> znovu stačí aby se jeden shodoval). Nejsem si jist jak odpoví Kucik ale doporučuji stáhnout si generátory (podle toho jestli to máš samostatně nebo jako Diamond či jinou edici) a zkoušet generovat určitě tě to nakonec pustí do hry.Goran wrote:Zdravím,
..........
Goran
Já měl štěstí jeden člověk mi tu CD keye daroval z jednoho ze svých účtů ale uvidíš. Každopádně se těším na nového hráče a ať se ve hře daří
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Přihlášení
stáhni si keygeny stači použit google
"nwn keygen"
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Přihlášení
Obyvatel:
mám diamond. Narazil jsem už na pár generátorů, ale berou to zvlášt základ a zvlášt datadisky, to asi nepomůže. Zkouším hledat dál
A díky za přání, vynasnažím se zpříjemnit hru ostatním, a samozřejmě si ji užít
Nejdříve se do ní, ale dostat
.
mám diamond. Narazil jsem už na pár generátorů, ale berou to zvlášt základ a zvlášt datadisky, to asi nepomůže. Zkouším hledat dál
A díky za přání, vynasnažím se zpříjemnit hru ostatním, a samozřejmě si ji užít
Nejdříve se do ní, ale dostat
Last edited by Goran on 21:03 02. Oct 2012, edited 1 time in total.
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Přihlášení
potřebuješ dva jeden na zaklad a druhej na datadisky ten druhej pokryje oba dva je tam stejne kodovani
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Přihlášení
Však to je správné ve složce kde to máš nainstalováno najdi soubor nwncdkey.ini otevřít a tam vkládat vygenerované CD keyeGoran wrote:Obyvatel:
mám diamond. Narazil jsem už na pár generátorů, ale berou to zvlášt základ a zvlášt datadisky, to asi nepomůže. Zkouším hledat dál
EDIT: Jinak koukám gog má to stejné jako score o zažádání orig. cd keys pro "online hraní". Viz http://www.gog.com/en/forum/neverwinter ... _my_cd_key
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Přihlášení
Pracuji na tom, uvidím, jak se mi zadaří.
Jen taková otázka, v příhlášení do multiplayer to chce opět kod. Pokud to chápu správně, tak tyto tři kody co zadám do souborou nwncdkey.ini se v java programu vygenerují v jeden kod, který mohu vepsat do kolonky na webu. Tento stejný kod mám opět vepsat do kolonky heslo v multiplayer?
četl jsem zdejší forum, takže jsem pro jistotu zárověň s koupí hry požádal o zaslání veřejného kodu. Jen nevím, jestli se tomu budou věnovat dnes, zítra, příští týden, nebo měsíc
.
Jen taková otázka, v příhlášení do multiplayer to chce opět kod. Pokud to chápu správně, tak tyto tři kody co zadám do souborou nwncdkey.ini se v java programu vygenerují v jeden kod, který mohu vepsat do kolonky na webu. Tento stejný kod mám opět vepsat do kolonky heslo v multiplayer?
četl jsem zdejší forum, takže jsem pro jistotu zárověň s koupí hry požádal o zaslání veřejného kodu. Jen nevím, jestli se tomu budou věnovat dnes, zítra, příští týden, nebo měsíc
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Přihlášení
nee tam si daš své
jeslti dobře chapu co mysliš
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Přihlášení
A bude to mé (heslo které mi Thalie neuznala jako obsazené) heslo fungovat, když už ho někdo použil ( na Thalii)? Resp. bude to mít vliv na funkčnost a možnost připojení, pokdu toto heslo již někdo použil?
Vím že vypadám hrozně nezvdělaně
takto se připojuji poprvé, a na to že jsem za hru zaplatil mi to nikdo z tvůrců a nositelů práv neusnadňuje.
Až se mi podaří připojit, pozvu na rundu všechny kdo mi zde pomáhají
Zkusím reinstal, promažu vše co jsem stáhl a tentokrát to zkusím správně
mám jen pár dotazů.
1) je třeba vkládat patch (hra se mi po instalaci zobrazí jako 1,69)
2) změny souboru nwncdkey mi nešli uskutečnit ( při uložení mě to nepustilo dál)
3) adresář TLK v naistnalované hře nemám, mám ho vytvořit abych do něj vložil soubor TLK?
Vím že vypadám hrozně nezvdělaně
Až se mi podaří připojit, pozvu na rundu všechny kdo mi zde pomáhají
Zkusím reinstal, promažu vše co jsem stáhl a tentokrát to zkusím správně
1) je třeba vkládat patch (hra se mi po instalaci zobrazí jako 1,69)
2) změny souboru nwncdkey mi nešli uskutečnit ( při uložení mě to nepustilo dál)
3) adresář TLK v naistnalované hře nemám, mám ho vytvořit abych do něj vložil soubor TLK?
Last edited by Goran on 21:32 02. Oct 2012, edited 1 time in total.