Přihlášení

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Přihlášení

Post by Shaman88 »

Tady máš generátor http://xman.x.sweb.cz/NWN+CDkeyGen.exe
Můžeš s ním vygenerovat klíč do všech tří položek.
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Přihlášení

Post by Amber »

Goran wrote:Až se mi podaří připojit, pozvu na rundu všechny kdo mi zde pomáhají :-)
To říkáš špatně... až se ti povede připojit, tak se nech pozvat za odměnu, žes to zvládl! :wink:

(Nešlo si nespamnout, jinak samozřejmě vítej!)
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Přihlášení

Post by Goran »

Shaman88 wrote:Tady máš generátor http://xman.x.sweb.cz/NWN+CDkeyGen.exe
Můžeš s ním vygenerovat klíč do všech tří položek.
Díky vyzkouším :-)
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Přihlášení

Post by Goran »

Amber wrote:
Goran wrote:Až se mi podaří připojit, pozvu na rundu všechny kdo mi zde pomáhají :-)
To říkáš špatně... až se ti povede připojit, tak se nech pozvat za odměnu, žes to zvládl! :wink:

(Nešlo si nespamnout, jinak samozřejmě vítej!)

Pohostinost, kterou vidím mě více utvrzuje v tom, že se chci připojit :-).

Možná bychom mohli dojít ke kompromisu, že jakmile se připojím, tak dojde ke konzumaci lihovin :-D

Jinak díky za přátelské přivítání :-)
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Přihlášení

Post by Goran »

Velký pokrok. Web mi uznal klíč :-). Zkusím se přihlásit.

Přesto všechno mi to při přihlášení háže chybu :-(

Co jsem udělal: koupená (stážená) orig hra z gog.com, vložení všech stažených souborů do odpovídajících složek (soubor TLK vložen do vytvořeného adresáře TLK), vytvořeno heslo(pozměnil jsem některé části původního), které mi web uznal, vložení původního heslo z java souboru do kolonky heslo při vytváření multiplayer účtu (zde zadáno jméno na gog.com účtu a e-mail, pod kterým jsem se zde přihlašoval). Při přepisování souboru nwmcdkey mi to píše "přístup odepřen".

Chybou je: selhání připojení serveru, timeout.

:-(

A vůbec netuším kde jsem uděla chybu :-D. Zkouším a zkouším dokola a pořád nic :-(
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Přihlášení

Post by Goran »

Poradí někdo? :-)
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Přihlášení

Post by XŠevyX »

Shoduje se ti přihlašovací jméno s tím, pod kterým si se zaregistroval .?
=============
Seart
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Přihlášení

Post by Goran »

XŠevyX wrote:Shoduje se ti přihlašovací jméno s tím, pod kterým si se zaregistroval .?

Na GoG.com jsem se registroval jako Goran91, na webu stejně, a když se přihlašuji do multiplayer, tak také jako Goran91.

Není problém v tom, že při přihlášení mi to píše "nelze se připojit k hlavnímu serveru"?
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Přihlášení

Post by Krysak »

Hlavní server smele ignoruj, pockuj az se ti ukaze thalie dle návodu.
Jak se připojujes k thalii? mas tam jeji adresu?
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Přihlášení

Post by Goran »

Krysak wrote:Hlavní server smele ignoruj, pockuj az se ti ukaze thalie dle návodu.
Jak se připojujes k thalii? mas tam jeji adresu?
Přišhlašuji se pod Goran91 heslo původní (java program).

Pak zvolím připojit k síťové hře, dám příme připojení, kde nevyplním heslo, ale vyplním thalie.pilsfree.cz.
Thalii mi to najde, chvilku mi to zobrazuje "připojování" a pak napíše: připojení selhalo (timeout). :-(

Možná je potíž v tom, že jsem heslo z Java programu pozměnil sám (ne generatorem). A Web mi to vzal.
Pokud se snažím změnit klíče v nwncdkey tak mi to není dovoleno (nelze uložit).

Děkuji všem, kteří se mi snažili pomoci. Snad brzy přijdu na to v čem je problém, a věřím, že rady přispívajících v tom sehrají velkou roli. Pro dnešek to nechám být, snad další dny přinesou více úspěchu. Díky všem a dobrou noc.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Přihlášení

Post by kucik »

Goran wrote:
XŠevyX wrote:Shoduje se ti přihlašovací jméno s tím, pod kterým si se zaregistroval .?

Na GoG.com jsem se registroval jako Goran91, na webu stejně, a když se přihlašuji do multiplayer, tak také jako Goran91.

Není problém v tom, že při přihlášení mi to píše "nelze se připojit k hlavnímu serveru"?
Bioware už odstavilo master severy. Při pokusu o přihlášení, když klikneš na multiplayer, se vždy zobrazí hláška, že nebylo možné se připojit. Tuto hlášku odklikni a pokračuj dál.

Na thalii tě to nepustí, protože máš registrovaný jiný klíč, než s jakým se přihlašuješ. Opravdu musí být stejné.
Pokud máš skutečně orig. hru, tak můžu tomu druhému, který ty klíče má, klíče promáznout.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Přihlášení

Post by Myrpa »

Správný postup je takovýto:
1. změnit si klíče v nwncdkey.ini
2. vygenenrovat thalijský klíč pomocí thalijského java programu
3. thalijský klíč vložit do svého profilu na thalijském webu (nezměněný = tak, jak ho vyplivla java)

Nick z thalijského webu musí být identický jako ten, kterým se přihlašuješ do hry. Včetně diakritiky, velkých a malých písmen, čekoholiv. Prostě == identické.

K nwncdkey.ini:
Máš winXP, win7 nebo win8? U win7 poradí někdo jiný, zda tam nemůže být problém s admin právy a poradí, jak to odstranit. Ovšem základ u všech win je dát pravé myšítko na soubor - vlastnosti - odškrtnout "jen pro čtení" ("jen-pro-čtení" soubory nejdou editovat).
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Přihlášení

Post by Goran »

kucik:

Už to celé začínám chápat :-). Díky.

Pokud jde o orig. hru, tu opravdu mám, formou zakoupení licence z gog.com a následného stažení. Pokud bys to chtěl nějak dokázat, a napadá Tě jak, budu plně spolupracovat :-). Pokud ne, máš mé čestné slovo, že to je, jak říkám. Za případnou změnu klíčů bych byl velice vděčný.
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Přihlášení

Post by Goran »

Myrpa wrote:Správný postup je takovýto:
1. změnit si klíče v nwncdkey.ini
2. vygenenrovat thalijský klíč pomocí thalijského java programu
3. thalijský klíč vložit do svého profilu na thalijském webu (nezměněný = tak, jak ho vyplivla java)

Nick z thalijského webu musí být identický jako ten, kterým se přihlašuješ do hry. Včetně diakritiky, velkých a malých písmen, čekoholiv. Prostě == identické.

K nwncdkey.ini:
Máš winXP, win7 nebo win8? U win7 poradí někdo jiný, zda tam nemůže být problém s admin právy a poradí, jak to odstranit. Ovšem základ u všech win je dát pravé myšítko na soubor - vlastnosti - odškrtnout "jen pro čtení" ("jen-pro-čtení" soubory nejdou editovat).
Rozumím, vše je ok, až na změny nwncdkey.ini. Zrovna ten win7 mám. Nwncdkey.ini ve vlastnostech "jen pro čtení" nemá. Toto má ve vlastnostech jen celá složka Nwn diamond, když jsem to změnil zde, opět nebylo možné soubor uložit. Uložení prostě háže chyby, ať dělám co dělám. :-(
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Přihlášení

Post by kucik »

Klíče jsem promazal. Vyplň si je na webu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked