Jo na vydělávání je určitě fajnBahnak wrote:Jinak už jsem rozhodl - KVčko nechám, je to opravdu výborný stroj.
World of Tanks
Re: World of Tanks
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Právě fakt luxusní
Průměrně za bitvu nějakej ten frag či DMG dám a kredity za prohru či vátězství se pohybujou od 10 do 20 tisíc.
Oprava celého stroje a komplet výměna munice přijde asi na 4 tisíce.
Takže i kdyby se hodně nedařilo, tenhle stroj je pořád v plusu a chytá se i proti těžším tierům.
Průměrně za bitvu nějakej ten frag či DMG dám a kredity za prohru či vátězství se pohybujou od 10 do 20 tisíc.
Oprava celého stroje a komplet výměna munice přijde asi na 4 tisíce.
Takže i kdyby se hodně nedařilo, tenhle stroj je pořád v plusu a chytá se i proti těžším tierům.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: World of Tanks
Hahaaa! Takze kdo se s tim pere na linuxu: Nastavit v emulatoru 1GB pameti na ram a vypnout ve hre tripple buffer. Vsechny grafiku nastavujte v xml drive_c/users/username/Application Data/wargaming.net/WorldOfTanks/preferences.xml
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: World of Tanks
Tak, konečně v garáži KV-1S
Na první ošahání nic moc stroj. Tvar pancíře na turetku se mi nelíbí vůbec, pancéřování mi přijde o ždibec horší než KV-1.
Zatím jsem z nedostatku XP zvolil 120mm vrhač pivních soudků, ale příliš se neosvědčil, tak se těším až naexpím změnu.
Nicméně stroj se hýbe o dost svižněji, ale na co rusko trpí asi nejvíc je dohled vozidla - jak nemám před sebou dobrýho scouta tak jsem v dupě.
Doufám že IS překvapí více. A hlavně můj sen: IS-3...
Na první ošahání nic moc stroj. Tvar pancíře na turetku se mi nelíbí vůbec, pancéřování mi přijde o ždibec horší než KV-1.
Zatím jsem z nedostatku XP zvolil 120mm vrhač pivních soudků, ale příliš se neosvědčil, tak se těším až naexpím změnu.
Nicméně stroj se hýbe o dost svižněji, ale na co rusko trpí asi nejvíc je dohled vozidla - jak nemám před sebou dobrýho scouta tak jsem v dupě.
Doufám že IS překvapí více. A hlavně můj sen: IS-3...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: World of Tanks
Návrh na nový francouzký stíhač tanků! Nese 75mm kanon. Nesmějte se, toto vozidlo bylo skutečně používáno francouzkou armádou ve Vietnamu! Takže je to docela moderní mašinka!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Jo ani se nedivím, že se jim podařilo pak ty frantíky z té indočíny vyhnat.

Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: World of Tanks
Jak se s tím zatáčí, když tam je ten kanon?
Re: World of Tanks
No řídítkama ne? Ten kanon není rovnoběžný s osou vozidla.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Heh mě by spíš zajímalo co se stalo, když s tím někdo vystřelil. Se objevil na druhé straně kontinentu ne.? 
=============
Seart
Seart
Re: World of Tanks
Ty revmaplechy se pri zataceni nehybou.Shaman88 wrote:Jak se s tím zatáčí, když tam je ten kanon?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: World of Tanks
Tak se podělím o své dojmy z nového patche (konečně jsem ho řádněji otestoval).
Zanesení fyzického prvku je rozhodně přínos, ale občas ty několikatunové monstra létají opravdu moc. Chtělo by to trochu vyladit. Sice přibyla možnost jak mnohem zábavněji překvapit svého soupeře nějakou nezvyklou trasou, ale paradoxně jsou na této novotě nejvíc byti lehké tanky, které svou jedinou přednost, rychlost, nemohou využít zcela naplno (třeba s ELC AMX už takovou jistotu jako předtím nemám a musím toho chudáka všemožně brzdit).
Provedení nového technologického stromu je úděsné. Starší verze byla mnohem přehlednější. Oproti tomu statistiky jsou teď perfektní a zaslouží pravý a nefalšovaný potlesk.
Grafika je kapitola sama pro sebe. Bohužel v tom musím být dost osobní
(na vině je i moje tři a půl roku stará grafika). Když jsem hru po patchi poprvé spustil, bylo mi málem zle. Ta pěkná vymazlená grafika, která mě vždy vítala, byla pryč a musel jsem se spokojit s něčím, co působilo děsně uměle a nevábně. Přitom by stačilo tak málo a to nechat stíny i pro "základní" nastavení (pominu to, že jakákoliv snaha o přepnutí do "vylepšeného" módu mi hru komplet znefunkčnila). Teď jsem si zapnul vše na max, ale ta absence stínů je znát pořád (ale pomalu si zvykám).
Za možnost vypnout některé módy, určitě palec nahoru.
Celkově mám z patche trochu rozporuplné pocity (i když postupně převládají přece jen ty pozitivnější), hlavně se ale teda těším na nadcházející patch 8.1, který do hry přidá britské stroje.
Zanesení fyzického prvku je rozhodně přínos, ale občas ty několikatunové monstra létají opravdu moc. Chtělo by to trochu vyladit. Sice přibyla možnost jak mnohem zábavněji překvapit svého soupeře nějakou nezvyklou trasou, ale paradoxně jsou na této novotě nejvíc byti lehké tanky, které svou jedinou přednost, rychlost, nemohou využít zcela naplno (třeba s ELC AMX už takovou jistotu jako předtím nemám a musím toho chudáka všemožně brzdit).
Provedení nového technologického stromu je úděsné. Starší verze byla mnohem přehlednější. Oproti tomu statistiky jsou teď perfektní a zaslouží pravý a nefalšovaný potlesk.
Grafika je kapitola sama pro sebe. Bohužel v tom musím být dost osobní
Za možnost vypnout některé módy, určitě palec nahoru.
Celkově mám z patche trochu rozporuplné pocity (i když postupně převládají přece jen ty pozitivnější), hlavně se ale teda těším na nadcházející patch 8.1, který do hry přidá britské stroje.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: World of Tanks
Něco na té nové věži bude
aneb jak můj tank vypadal po setkání s IS-3, T34, Superpershingem a KV-5
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Drahé tankové osazenstvo, mám Boba Dylena:
Tiger vs. Panther potažmo Tiger II vs. Panther II? Poradíte?
Tiger vs. Panther potažmo Tiger II vs. Panther II? Poradíte?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: World of Tanks
Já ti nevím, já na Tigera docela nadával ze začátku, ale když se s ním naučíš tak to zlé není, je to ale spíš takový sniper nežli kontaktní těžák. To ale zase třeba Tiger 2 i je viz. snímek nahoře. ale je nutno mít tu lepší věž. Pokud na něm necháš to dělo z TIgera jedničky tak prej i nežere tolik kredity
.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Tanks
Tiger je pomalá lemra
, ale zase je víc opanceřovaný a je to tank spíš pro kontaktní boj.
Panter je rychlejší, pancíř sice slabší, ale i tak se to dá.
Jen ty německé děla jsou takové pižlací, takže je třeba naexpit lepší dělo. Sice u Tigra je pak fajn penetrace 203mm myslím, ale to zranění není velké. U Pantera jsem viděl dělo s penetrací 198, ale pižlat soupeře po 130hp no uff, zase rychle střílí.
Ono aj záleží na stylu boje jaký ti vyhovuje.
Za mě osobně ti doporučuju tigra, pak tigra 2 a pak E-75 (to je už mrcha soupeř)
.
Panter je rychlejší, pancíř sice slabší, ale i tak se to dá.
Jen ty německé děla jsou takové pižlací, takže je třeba naexpit lepší dělo. Sice u Tigra je pak fajn penetrace 203mm myslím, ale to zranění není velké. U Pantera jsem viděl dělo s penetrací 198, ale pižlat soupeře po 130hp no uff, zase rychle střílí.
Ono aj záleží na stylu boje jaký ti vyhovuje.
Za mě osobně ti doporučuju tigra, pak tigra 2 a pak E-75 (to je už mrcha soupeř)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*