Vtípky

Chcete se zasmát či pobavit ostatní?

Moderators: DM, WB

OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Vtípky

Post by OneHeart »

hmm, roztomilej pašík. Ale dalo by se polemizovat o tom, kdo je doma pánem :D
Vaillardo Vran:
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Vtípky

Post by jiromir »

OneHeart wrote:hmm, roztomilej pašík. Ale dalo by se polemizovat o tom, kdo je doma pánem :D
jako pán je očividně docela "vepří". Ten Kňour na tý fotce je taky...no...prostě brutální :) Správnej košón :mrgreen:
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Vtípky

Post by kucik »

"Deti domu!" Zavolala matka na sve drobotiny, hrajici si okolo staveni. Stala na zaprazi domu a cekala, dokud se k ni vsechny nesebehnou. Vecerni vetrik ji cechral dlouhe vlasy a kamenna podlaha zabla skrz prosoupane boty.
"Jeste chvilku prosim." Ozvalo se jedno z deti, byl to Matyas, nejstarsi syn. Brzy mu bude dvanact a uz ted musi zastat velkou cast prace za sveho otce.
"Domu jsem rekla. A hned! Brzy bude tma." Posledni vetu rekla tiseji, tonem, jakym se mluvi o vecech, ktere by clovek radeji neznal.
Zavrela dvere a zajistila je drevenou zavorou. Kdyz ji spoustela, vzpomnela si, jak ji jeji muz tesal a smutne kus dreva pohladila. Kez by jeste zil.
"Maminko a proc jsou noci takove?" Zvedla hlavu nejmladsi dcera.
"Nebyvaly vzdy takove." Pohladila ji matka po zlatych vlascich. "Vis Eli, driv za noci lide obdivovali hvezdy a bardi opevovali jejich trpit a krasu luny. Dnes uz se na nebe nikdo nediva. Lide si zvykli ztotoznovat tmu a smrt." Smutne sklopila hlavu.
"Ale ja se tme postavim!" S rozhodnosti sveho otce uderil do stolu Matyas. "Az vyrostu, narukuju ke strazi a ochranim nas."
"Nemluv tak!" Okrikla ho matka. "Kdo nas pak bude zivit? To bys nechal vsechnu praci na me? Ze se nestydis. Jen se na ty vojaky podivej. Dnes je naverbuji a do tydne se po nich slehne zem. Ani pohrbit neni co. Museji fasovat koralku, aby vubec vydrzeli hlidat v noci. Stejne jsou vsichni, kterym jeste zbylo trochu rozumu, schovani na straznici a ..." Mavla jen rukou, aby nemusela pokracovat.
"A ceho se vsichni tak boji?" Prolomila po chvili ticho nejmladsi Eli.
"Uz je to mnoho let," ztisila hlas "co se soumrakem zacly ze zeme vylezat stvury, ktere zabiji vse zive. Pry maji kuzi cernou jako nejtemnejsi noc, na rukou dlouhe drapy a z oci jim slehaji rude plameny. Nekdo rika, ze piji lidskou krev a libeznymi hlasy lakaji sve obeti do sparu smrti. Septa se dokonce, ze jsou to vzdaleni pribuzni elfu, ale rikat jim to nahlas neni dobry napad. Sami tvrdi, ze to jsou jen trpaslici pomluvy. Nikdo je nikdy nevidel a pokud ano, uz o tom nemel komu vypravet."
Olejova lampa zablikala a osvetlila napetim strnule detske tvare. Venku uz byla tma tenky plaminek petrolejky kreslil po stenach staveni dlouhe stiny.
"Ale blaznivy Jakub je pry videl."
"Nerikejte mu tak, neni to od hezke. Nebyl vzdy blaznivy. Byval knezem a lide ho meli v ucte. Pak ho jednou muzi nasli. Byl pry pribity ke stromu, misto oci jen dva vypalene otvory, usty, v kterych chybel jazyk neco nesrozumitelne mumlal a kolem krku..." Podivala se na nejmladsi dceru a uvedomila si, ze neco by detske usi nemely slyset.
"Co mel kolem krku? Povez."
Matka jen zavrtela hlavou. "Tenkrat pry prosil, at ho zabiji, ale nikdo z muzu na to nemel odvahu."
Maly knutek lampy pomalu dohorival a chalupa se pozvolna norila do tmy.
"Podivejte!" Vyhrkla najednou Eli a nahrnula se k oknu.
Na obzoru se rozlevala rudooranzova zare.
"Kvasnickuv statek" Podesene vydechla matka.
"Pomuzem jim hasit." Rozbehl se Matyas ke dverim.
"Ne! Zustanes doma! Tem uz stejne neni pomoci" Posledni vetu vydechla tise a s bezmoci v hlase.
"Pojdte Deti. Pomodlime se. Pomodlime se za jejich rychlou smrt..."
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Vtípky

Post by jiromir »

:twisted: black death coming soon :twisted:
Arto
Nováček
Posts: 14
Joined: 12:17 22. Jul 2007

Re: Vtípky

Post by Arto »

Oloth Zhah Tuth Abbil Lueth Ogglin
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Re: Vtípky

Post by Anurin »

Arto wrote:Babka

Kamošky

Dobrý PvP mezi babkama. :lol:
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Vtípky

Post by Sorrow »

Tak uz je mi jasne proc lobujete za ty bagly :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Vtípky

Post by Teesha »

bagl +4 k Att
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vtípky

Post by Kiri »

stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Vtípky

Post by Sorrow »

No tak ted nevim Kiri,jak to myslis.Dat tohle do vtipku.
Je to k placi a ne nadarmo nesnasim ameriku jako takovou...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vtípky

Post by Kiri »

Sorrow wrote:No tak ted nevim Kiri,jak to myslis.Dat tohle do vtipku.
Je to k placi a ne nadarmo nesnasim ameriku jako takovou...
no mi to pripad az vtipny, jak sou amici najivni namysleny a uplne blby :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Vtípky

Post by jiromir »

Kiri wrote:
Sorrow wrote:No tak ted nevim Kiri,jak to myslis.Dat tohle do vtipku.
Je to k placi a ne nadarmo nesnasim ameriku jako takovou...
no mi to pripad az vtipny, jak sou amici najivni namysleny a uplne blby :D
no oni ocividne zas tak blby nejsou...to je ten pruser prave.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Vtípky

Post by monstera »

Sorrow wrote:No tak ted nevim Kiri,jak to myslis.Dat tohle do vtipku.
Je to k placi a ne nadarmo nesnasim ameriku jako takovou...
Já zase nesnáším rudou a oranžovou propagamndu ! Netahejte politiku na Thalii !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vtípky

Post by Kiri »

monstera wrote:
Sorrow wrote:No tak ted nevim Kiri,jak to myslis.Dat tohle do vtipku.
Je to k placi a ne nadarmo nesnasim ameriku jako takovou...
Já zase nesnáším rudou a oranžovou propagamndu ! Netahejte politiku na Thalii !

oka tak tady teda uz vopravdu neco na zasmani ;-) http://uk.youtube.com/watch?v=IWaOddQISQU

a dalsi pro uzivatele OPERY: http://my.opera.com/community/customize ... 8/1264.jpg
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Vtípky

Post by igor »

Zkuste si na http://www.google.cz nebo na http://www.seznam.cz dát vyhledat "Nahatý prostitut" :D
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Post Reply