Par dotazu novacka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Par dotazu novacka

Post by rosnicka »

to je v robach, netusim jake cislo ale jde to i u cloveka
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Par dotazu novacka

Post by Bahnak »

Ten z rób vypadá divně, osobně bych spíše šáhnul po tom vzhledu hlavy, ale je to věc názoru.
Proklikej se vzhledy rób - buď ve hře nebo v toolu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Barbar321 »

Mám dotaz. Jak je to s nastavením oblíbenosti ve hře. Jedná se o čistě systémovou záležitost pro OOC reakci nebo se jedná o IC informaci?

tj. když si někdo nastaví nepřátelství vůči mé postavě, ta ho potká, pozná, že se jedná o postavu, která může (systémově) zaútočit? Znamená tedy nepřátelství, že druhá postava třeba zaujímá bojové postavení, výhružně se šklebí, bojově švihá zbraní a já nevím co ještě nebo jen to, aby si hráč uvědomil, že nemusí být vše v pořádku.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Par dotazu novacka

Post by xxxMajkyxxx »

Dislike je pouze systemova zalezitost, tudiz OOC informace.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Par dotazu novacka

Post by -RoF- »

Barbar321 wrote:Mám dotaz. Jak je to s nastavením oblíbenosti ve hře. Jedná se o čistě systémovou záležitost pro OOC reakci nebo se jedná o IC informaci?

tj. když si někdo nastaví nepřátelství vůči mé postavě, ta ho potká, pozná, že se jedná o postavu, která může (systémově) zaútočit? Znamená tedy nepřátelství, že druhá postava třeba zaujímá bojové postavení, výhružně se šklebí, bojově švihá zbraní a já nevím co ještě nebo jen to, aby si hráč uvědomil, že nemusí být vše v pořádku.
Když ho potkáš někde v městě nebo tak, je to prostě OOC.

Ale věř, že když potkáš někoho v odporu mimo město, tak si ho z největší pravděpodobností ani nevšímneš a probereš se v očistci :D :twisted:. Páč tě s nějvětší pravděpodobností zPKčkuje.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Barbar321 »

-RoF- wrote: Ale věř, že když potkáš někoho v odporu mimo město, tak si ho z největší pravděpodobností ani nevšímneš a probereš se v očistci :D :twisted:. Páč tě s nějvětší pravděpodobností zPKčkuje.
Všiml a nezabil. Jenže já nevěděl, jak na to mám reagovat :(
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Par dotazu novacka

Post by Nalkanar »

A některé postavy mohou být značně nepřátelské i bez vyhlášení odporu. A pak jeden klik... :twisted:
.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Par dotazu novacka

Post by Absinthorix »

-RoF- wrote:
Barbar321 wrote:Mám dotaz. Jak je to s nastavením oblíbenosti ve hře. Jedná se o čistě systémovou záležitost pro OOC reakci nebo se jedná o IC informaci?

tj. když si někdo nastaví nepřátelství vůči mé postavě, ta ho potká, pozná, že se jedná o postavu, která může (systémově) zaútočit? Znamená tedy nepřátelství, že druhá postava třeba zaujímá bojové postavení, výhružně se šklebí, bojově švihá zbraní a já nevím co ještě nebo jen to, aby si hráč uvědomil, že nemusí být vše v pořádku.
Když ho potkáš někde v městě nebo tak, je to prostě OOC.

Ale věř, že když potkáš někoho v odporu mimo město, tak si ho z největší pravděpodobností ani nevšímneš a probereš se v očistci :D :twisted:. Páč tě s nějvětší pravděpodobností zPKčkuje.
Jistě jsi chtěl říct, že tě kvalitně a zábavně zRPčkuje
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Par dotazu novacka

Post by Radim »

Posledně jsem to byl Barbare já na koho si asi narazil.Pokud ti můžu sdělit svůj názor na tu dannou situaci tak na to,že jsi nevěděl jak reagovat jsi se snažil zachránit si svůj zadek za to jsi vyváznul živý.Jen málo lidí to dělá jinak než bez souboje a nemyslím si,že střílím zase tak vedle :roll: .I když to každý ví stále kvůli tomu budou rozbroje přesto spolu na tomhle serveru stále hrajem na tom něco bude ne?
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Barbar321 »

Radim wrote:Posledně jsem to byl Barbare já na koho si asi narazil.Pokud ti můžu sdělit svůj názor na tu dannou situaci tak na to,že jsi nevěděl jak reagovat jsi se snažil zachránit si svůj zadek za to jsi vyváznul živý.Jen málo lidí to dělá jinak než bez souboje a nemyslím si,že střílím zase tak vedle :roll: .I když to každý ví stále kvůli tomu budou rozbroje přesto spolu na tomhle serveru stále hrajem na tom něco bude ne?
Nene, to nebyla ta situace. Když na někoho narazím dole, budu se snažít na 95% zdrhnout hlava nehlava. S tím prostě počítám. Jsem na nepřátelském území. Stejně tak teď i oblast prahvozdu, kterou si jako svou doménu zabírají drowáci. No a nemaskovaného drowa snad postava pozná i na dálku :D

Toto byla situace z povrchu (ze včerejška), kdy jsem o dotyčném věděl, že se běžně pohybuje i v Karatě. Navíc jeden z jejich party měl nastavený odpor a druhý ne. Takže jsem vůbec netušil, která bije.

Teď už vím, že se jedná jen o OOC informaci, což bude bohužel dost málo na to, abych si nešel popovídat s pekelným pánem :(
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Par dotazu novacka

Post by rosnicka »

Radim wrote:Posledně jsem to byl Barbare já na koho si asi narazil.Pokud ti můžu sdělit svůj názor na tu dannou situaci tak na to,že jsi nevěděl jak reagovat jsi se snažil zachránit si svůj zadek za to jsi vyváznul živý.Jen málo lidí to dělá jinak než bez souboje a nemyslím si,že střílím zase tak vedle :roll: .I když to každý ví stále kvůli tomu budou rozbroje přesto spolu na tomhle serveru stále hrajem na tom něco bude ne?
jo nekdy je super se z toho vykecat, kdysi s jinou postavou na svem zacatku jsem se asi na 9 levelu pustila do azhaela, pac jsem se ho lekla a jeste jsem nevedela ze to je hrac ale byla aspon sranda
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Par dotazu novacka

Post by Radim »

Mě se to líbilo s Barbarem,byl jsem první den aktivní po pauze v podtemnu s preferovanou postavou a hned takové rozptýlení.Snažil se co mohl,ale stejně sem ho ve čtvrté lokaci dostal do kouta,mimochodem smekám,že se utíkal tak dlouho :twisted: .Víc takový hráčů jako on.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Par dotazu novacka

Post by Barbar321 »

Radim wrote:Mě se to líbilo s Barbarem,byl jsem první den aktivní po pauze v podtemnu s preferovanou postavou a hned takové rozptýlení.Snažil se co mohl,ale stejně sem ho ve čtvrté lokaci dostal do kouta,mimochodem smekám,že se utíkal tak dlouho :twisted: .Víc takový hráčů jako on.
Kdybych věděl kam, budu utíkat dýl :wall:

Kažkopádně, i když byla fajn IC hra, doufám, že si jí nebudu muset už nikdy zopakovat :D

Drowům zmar, zmar, zmar. :twisted:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Par dotazu novacka

Post by Caehan »

Je vůbec možné udělat v truhlařině výjimečný kus, který má bonusy proti zvěři? (myslím střelné zbraně)

(nebo čemukoliv jinému... třeba žebrákům, jednonohým opilcům a podobně... spíš mě zajímá ten typ bonusu, ne cílová skupina, které by měl ubližovat)
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Par dotazu novacka

Post by Prasokralik »

Jak přesně funguje pronájem bytu? Jak zjistím kolik mám ještě zaplaceno? Když narvu úředníkovi několikrát za sebou nájem, znamená to že jsem si nájem opravdu prodloužil třeba o 4 roky celkem?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Locked