barvířka v lokaci Charaxss-Nové město-krejčí barvířka
Už poněkolikáté po přebarvení a řádném zaplacení mi zmizne věc z inventáře.Teď se do toho přidala přestávka s odlogem.Občas v rozhovoru je možnost,že chcete věci zpět a dostanete je ne však v tomto případě.Pokud by byla možnost se tohoto neduhu u barvířů nějak zbavit bylo by to fajn.Pokud ne prosím o náhradu.
Barvířka podtemno
Barvířka podtemno
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Barvířka podtemno
Může mi prosím aspoň někdo vrátit peníze za ten item až bude ve hře,když sem nenapíšete ani řádku?
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Barvířka podtemno
dohodni se s nejakym ochotnym dm na konkretnim case, napsat pm je ze zkusenosti nejyrchlejsi reseni

Re: Barvířka podtemno
Zmizne kdy? Jen tak? Při odchodu z lokace, nebo když odbije půlnoc?Radim wrote:barvířka v lokaci Charaxss-Nové město-krejčí barvířka
Už poněkolikáté po přebarvení a řádném zaplacení mi zmizne věc z inventáře.
Nerozumim. Jaká přestávka s odlogem?Radim wrote: Teď se do toho přidala přestávka s odlogem.
Ano. To ,,občas" je vždy, když nezaplatíš za změnu.Radim wrote: Občas v rozhovoru je možnost,že chcete věci zpět a dostanete je ne však v tomto případě.
Slyšim o tom prvně a z popisu opravdu nevim, co se přesně stalo.Radim wrote: Pokud by byla možnost se tohoto neduhu u barvířů nějak zbavit bylo by to fajn.Pokud ne prosím o náhradu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Barvířka podtemno
Změnil jsem u barvíře barvu kápě,zaplatil jsem a uložil postavu a šel off něco dělat doma.Když jsem se nalogoval vypsalo mi to hlášku viz. screen
Poradil mi to ještě Nomis když hrával,že je možnost dostat věc zpátky přes rozhovor.Několikrát sem tuhle možnost využil,ale v tomhle případě už to tak nešlo.Jak říkám nestalo se mi to porvé.
Prachy celkem buřt,ale mohlo by to být spíš nastaveno tak,že se ti věc vrátí do původního stavu a nezmizí ti.
Prachy celkem buřt,ale mohlo by to být spíš nastaveno tak,že se ti věc vrátí do původního stavu a nezmizí ti.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Barvířka podtemno
Doporučuju napřed odejít, než odlogovávat u barvířky. Taky je dobrý chvilku počkat, aby se stihnul uložit inventář postavy. Ne nadarmo tu Bahňák asi padesátkrát psal, ať hráč před odlogem chvilku počká, pokud se předtím děly nějaké změny. (třeba v inventáři, nebo při návratu z podsvětí.)
Vrátit ti to nemá co. Informace o všem, co tam kdo upravoval se opravdu neuchovávají.
Vrátit ti to nemá co. Informace o všem, co tam kdo upravoval se opravdu neuchovávají.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Barvířka podtemno
Da da, uložit postavu + projít přes přechod, napít se, najíst se, něco říct, prostě udělat cokoliv než se jen odlognout obecně způsobí, že po logu najdete vše na svém místě. Já osobně ukládám postavu, jdu přes přechod a ukládám znovu a nemám problém. Případně doporučuji taktiku "vyčůrat a spát", tedy uložit postavu, jít se v reálu vyčůrat a odlognout ( tedy jít spát i v reálu).
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Barvířka podtemno
Rady pěkné,ale nejsem tu nováčkem ne
.Prostě se to stalo i když jsem platil a zajisté se neodlognul hned po uložení postavy.Zajímalo mě zda není možné tohle odstranit.Hráč pak musí nahánět DM kvůli nezaplaceným třeba i 20 zlatkám v případě že zapomene.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Barvířka podtemno
Tak odlogovával jsi zjevně přímo v té lokaci. Takže ta rada snad je na místě. A ne, pokud nevím, co se tam stalo, tak nevím co opravovat. Navíc je to tak ojedinělý případ, že si opravdu myslím, že je to problém s neuložením.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Barvířka podtemno
NP příště raději mlčím sem asi holt amatér.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an