kovář v Ivory
kovář v Ivory
Tak jsem si po ránu šlehnul zase jednu smrt v kanálech a jak jsem v ráži napíšu jeden nápad i s odůvodněním.
U Theogila v Ivory (všimněte si píšu mu "h" ve jméně a nevím komu neustále leží v žaludku, že ho maže kdykoli to Rejty opraví) je jedna chyba díky které jsou pro nejmenované DM všichni trpaslíci zloději a gauneři. Tak tedy oficiálně navrhuji aby se Theogil (byť bušmen a správný řízek, jak jistě všichni rádi budou muset uznat) se nehnul z místa v kovárně i kdyby na vesnici útočil drak. Jakmile totiž nějaký matla dotáhne k branám nepřátelské NPC nebo se nedejbože oběví ti proradní drujdové a hraničáři na které mají občas vesničané pifku, strýc Theogil popoběhne od kovárny. Ne nijak daleko, na dohled a je jedno jakým směrem a když potom přijde kupující, vybere si nějaký výrobek a jde se optat na cenu věc z inv. zmizí a je označen za zloděje. Ještě podivnější je, že Theogil to takto nevidí a běžně dále obchoduje s postavou, ale obchodníci v Karhatě, co mají pod pultem věštecké koule, se chovají jak kdyby jim do kšeftu přišel Al Capone.
Tak tedy oficiální návrh by tu byl a proč jsem taky zdůvodnil, jo a trpaslíci, alespoň někteří NEKRADOU!
Má úcta T.
U Theogila v Ivory (všimněte si píšu mu "h" ve jméně a nevím komu neustále leží v žaludku, že ho maže kdykoli to Rejty opraví) je jedna chyba díky které jsou pro nejmenované DM všichni trpaslíci zloději a gauneři. Tak tedy oficiálně navrhuji aby se Theogil (byť bušmen a správný řízek, jak jistě všichni rádi budou muset uznat) se nehnul z místa v kovárně i kdyby na vesnici útočil drak. Jakmile totiž nějaký matla dotáhne k branám nepřátelské NPC nebo se nedejbože oběví ti proradní drujdové a hraničáři na které mají občas vesničané pifku, strýc Theogil popoběhne od kovárny. Ne nijak daleko, na dohled a je jedno jakým směrem a když potom přijde kupující, vybere si nějaký výrobek a jde se optat na cenu věc z inv. zmizí a je označen za zloděje. Ještě podivnější je, že Theogil to takto nevidí a běžně dále obchoduje s postavou, ale obchodníci v Karhatě, co mají pod pultem věštecké koule, se chovají jak kdyby jim do kšeftu přišel Al Capone.
Tak tedy oficiální návrh by tu byl a proč jsem taky zdůvodnil, jo a trpaslíci, alespoň někteří NEKRADOU!
Má úcta T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: kovář v Ivory
Jojo to uz se nak opravovalo... nejlepsi natom je ze Theogil te za zlodeje nepovazuje ale Vetesnik to skrz tu zed vsecko vidi 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: kovář v Ivory
Tak se to opravilo asi nedobře, protože toto se stalo včera odpoledne.Lord_Berserk wrote:Jojo to uz se nak opravovalo... nejlepsi natom je ze Theogil te za zlodeje nepovazuje ale Vetesnik to skrz tu zed vsecko vidi
Edit: a celkem mě nadzvedlo ze židle, že k lidem kteří hlásí kdejakou chybyčku, obchodníka atd. atd., snaží se pomáhat při dohledáváni chybek jak jen umí, se přistupuje jako kdyby to opravdu chtěli sebrat ... ale nič štalo še, štalo, pžíště budeme chytžejší viď milášku viď *švidrá a šišlá*
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: kovář v Ivory
Tie narazky Theogile si mozes nechat. To kradnutie som vam vynuloval. Odkial ma DM vediet, ci to bola chyba alebo ste sa snazili kradnut? By si sa cudoval kolko hracov sa tu snazi podvadzat na vsetkom nacom sa len da a skusaju kolko sa len da. Nabuduce sa na vas asi rovno vykaslem, potom budes mat narok na "nadzvednuti zo zidle", bo teraz si "nadzvedol zo zidle" ty mne. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: kovář v Ivory
Tsi blaho Daanri kliid. Ja chapu, ze i Theohgil vybouch, ej to taky jenom clvoek jako vsichni tady, tak proc nemuze upustit krapet emoci, kdyz se to zrovna takhle nascita. To, ze to tu celej tym bere jako buzeraci, za to my hraci nemuzeme!!! Takze nevim nevim, zda je na fleku aby i clenove naseho bozskeho tymu, ktery tu poti krev, byli hned agresivni pri prvnim nadechu. Kdyz stale vsude vidite same narazky neuctu a blato .... vobcas se podivejte do podekovaniDaanri wrote:Tie narazky Theogile si mozes nechat. To kradnutie som vam vynuloval. Odkial ma DM vediet, ci to bola chyba alebo ste sa snazili kradnut? By si sa cudoval kolko hracov sa tu snazi podvadzat na vsetkom nacom sa len da a skusaju kolko sa len da. Nabuduce sa na vas asi rovno vykaslem, potom budes mat narok na "nadzvednuti zo zidle", bo teraz si "nadzvedol zo zidle" ty mne.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: kovář v Ivory
AI zdase porad nejak blbne a pochoduje, ikdyz by nemela. Zkusim se v tom jeste jednou povrtat.
To, ze po trech pokusech o vyneseni zbozi to na nejkou dobu oznaci postavu jako zlodeje ... zkratka tam musi byt nejaka vystraha. Nebojim se kradeni, ale stejnetak muze postava vynosit zbozi z obchodu, tim padem vsechno zmizi a nikdo si uz nic nekoupi. Script ukradnute veci neumi vracet zpatky do bedny a i kdyby umel, porad to neni duvod, aby se o to kazdy pokousel, kdykoliv se mu zachce.
To, ze po trech pokusech o vyneseni zbozi to na nejkou dobu oznaci postavu jako zlodeje ... zkratka tam musi byt nejaka vystraha. Nebojim se kradeni, ale stejnetak muze postava vynosit zbozi z obchodu, tim padem vsechno zmizi a nikdo si uz nic nekoupi. Script ukradnute veci neumi vracet zpatky do bedny a i kdyby umel, porad to neni duvod, aby se o to kazdy pokousel, kdykoliv se mu zachce.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: kovář v Ivory
Tak když už si se ozval jako ta pověstná potrefená husa -- stál jsem za bráchou když ti to psal, psal slušně, požádal, a z tvé strany nepřišla ani věta z které by si se snažil zjistit co se stalo jen impertinence a zjevná nechuť to řešit se závěrečným "tak protentokrát ti to shodím, ale bylo to naposledy". Tak se zase hezky posaď a popřemýšlej jestli tvá první reakce nebyla trošku nefér. A jak píšeš "nabuduce" se pravděpodobně obrátíme na jiné DM které má asi větší zájem na tom co se v modulu děje. Místo aby jsi uznal, že naše žádost byla korektní a snažil se zjistit co se stalo vyskakuješ jak čertík z krabičky a obracíš to proti mě. Nikterak nezlehčuji tvou práci pro modul, uznávám ji, chvalořečím kudy chodím, jsem ten poslední který by neprávem do něčeho ryl a tak nějak jsem si myslel, že jsme si všichni rovni a tak si jako rovný s rovným si budeme prokazovat jakousi úctu v jednání. Doufám, že jsem se v tomto nemýlil a jednalo se pouze o špatné dny a chvíle na obou stranách. Takže abych to shrnul -- omlouvám se za "narážky" byť nejmenné, neměl jsem to psát a nechat to dva dny odležet, pak bych na to zapomněl nebo bych jisto jistě nejednal v afektu a navrhl pouze úpravu Theogila. Pokud se tě to dotklo nějak výrazně, věz že to nebylo tak myšleno, pokud se tě to dotklo trošku, věz že to bylo myšleno jako upozornění, že ne všichni podvádí, kradou a jsou grázli a že mají také svou hrdost a city jež jdou velmi snadno a anonimně poplivat a jít od toho, ne každý snese když je s ním zacházeno jako s onucí. Takže ještě jednou ... přijmy prosím mou pokornou omluvu za formu, kterou jsem se vyjádřil.Daanri wrote:Tie narazky Theogile si mozes nechat. To kradnutie som vam vynuloval. Odkial ma DM vediet, ci to bola chyba alebo ste sa snazili kradnut? By si sa cudoval kolko hracov sa tu snazi podvadzat na vsetkom nacom sa len da a skusaju kolko sa len da. Nabuduce sa na vas asi rovno vykaslem, potom budes mat narok na "nadzvednuti zo zidle", bo teraz si "nadzvedol zo zidle" ty mne.
S úctou T.
Last edited by Theogil I on 11:45 14. Mar 2008, edited 2 times in total.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: kovář v Ivory
Tak to pozor ... v žádném případě se nejednalo o 3 pokusy, stalo se to poprvé ... nikdy předtím nic neodnášel a nikdy předtím mu nic z inv. nezmizelo ... za to dám krk na špalek.kucik wrote:AI zdase porad nejak blbne a pochoduje, ikdyz by nemela. Zkusim se v tom jeste jednou povrtat.
To, ze po trech pokusech o vyneseni zbozi to na nejkou dobu oznaci postavu jako zlodeje ... zkratka tam musi byt nejaka vystraha. Nebojim se kradeni, ale stejnetak muze postava vynosit zbozi z obchodu, tim padem vsechno zmizi a nikdo si uz nic nekoupi. Script ukradnute veci neumi vracet zpatky do bedny a i kdyby umel, porad to neni duvod, aby se o to kazdy pokousel, kdykoliv se mu zachce.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: kovář v Ivory
Tak si k tomu taky něco připíšu jako přímý aktér. Daanri tobě jsem osobně ve hře poděkoval, je pravda, že mě to tvé naznačení, že to snad dělám pravidelně drobátko mrzí. Obzvláště po těch x oznámených chybách přes ICQ, hlavně Rejtymu. Že to bylo poprvé za tim si stojím a vsázím na to i život své postavy.
Hlavně, že se to vyřešilo - nebylo by bezpečnější (byť je to takhle moc hezký) dát Theogila dovnitř kovárny, přece jenom je něco jiného s věcí vylézt ven a dojít ke kováři který svojí 5 cm(maximálně 7 cm) od stříšky.
Hlavně, že se to vyřešilo - nebylo by bezpečnější (byť je to takhle moc hezký) dát Theogila dovnitř kovárny, přece jenom je něco jiného s věcí vylézt ven a dojít ke kováři který svojí 5 cm(maximálně 7 cm) od stříšky.
Last edited by Awadar on 13:48 14. Mar 2008, edited 1 time in total.
Re: kovář v Ivory
myslím, že celej problém vyřeší, až se zjistí, proč nefunguje no_walk proměnná na NPCčkách - ví se vo tom
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: kovář v Ivory
Zvláštní, že u běžných NPC to funguje bez problému (občas naopak nechodí, kdy by měly - viz stráž a waypointyphotter wrote:myslím, že celej problém vyřeší, až se zjistí, proč nefunguje no_walk proměnná na NPCčkách - ví se vo tom
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: kovář v Ivory
Ja uz jim ty haksny smradlavy zprelamu!
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: kovář v Ivory
A jedlo se a pilo a ovaru a kvasu, co hrdlo racilo...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: kovář v Ivory
no tak neni to snad tak tezky si prectavit, ze zrovna strazny se hejbou a prochazej se ve svym rajonu...teda bral sem o tak dycky
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe