Zbývající čas nájmu zjistíš, pokud si prohlédneš popis klíče v inventáři.Prasokralik wrote:Jak přesně funguje pronájem bytu? Jak zjistím kolik mám ještě zaplaceno? Když narvu úředníkovi několikrát za sebou nájem, znamená to že jsem si nájem opravdu prodloužil třeba o 4 roky celkem?
Edit: Mám za to, že nájem jde předplatit na 2 IC roky dopředu, ale možná se pletu.