Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nemůžeš posuzovat útočnost akce podle okolností.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
LZE a JDE. Mluví se tu o sumonech a přítelíčcích. Kraftový lektvar li, umístěný v ampulích léčí summony. Pokud to už nejde, muselo dojít behem cca 2 měsíců ke změně, protože jsem tohoto efektu léčení využíval.Absinthorix wrote:NELZE - nefunguje toAulus wrote:Ampule jsou na léčení (boostění) druhých přímo určené. Akorát si nejsem jistý, jestli je lze použít na umírajícího družiníka stejně jako lékárničku. To by bylo asi taky dobré zodpovědět.Barbar321 wrote: Mě to z ampulek fungovalo. Měl jsem na tom postavenou strategii
Nefunguje na ostatní hráče.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Citoval jsi asi špatný příspěvek, protože u tohohle jen potvrzuješ, že to NELZE.Barbar321 wrote:LZE a JDE. Mluví se tu o sumonech a přítelíčcích. Kraftový lektvar li, umístěný v ampulích léčí summony. Pokud to už nejde, muselo dojít behem cca 2 měsíců ke změně, protože jsem tohoto efektu léčení využíval.Aulus wrote: Ampule jsou na léčení (boostění) druhých přímo určené. Akorát si nejsem jistý, jestli je lze použít na umírajícího družiníka stejně jako lékárničku. To by bylo asi taky dobré zodpovědět.
Nefunguje na ostatní hráče.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tak přátelé, kamarádi a jiní tvorové, jak jsem Kucikovi slíbil tak se stalo. Za přispění Karolíny, čímž ji děkuji, jsem provedl pokus a:
LI uvařený do ampulí jde i v boji použít na přítelíčka a léčí ho to. Tato akce je brána jako nebojová a z invistu mě nevyhodila. Odpověď na Šnekovu otazku tedy zní, doporučuji poprosit alcháče o namáchání LI do ampulí, použitelné to je jak vlatní osobu (je tam ale jedno kliknutí navíc) tak na přítelíčka. Používal jsem to z rychlých předmětů a zaměřoval jako lékárnu.
LI uvařený do ampulí jde i v boji použít na přítelíčka a léčí ho to. Tato akce je brána jako nebojová a z invistu mě nevyhodila. Odpověď na Šnekovu otazku tedy zní, doporučuji poprosit alcháče o namáchání LI do ampulí, použitelné to je jak vlatní osobu (je tam ale jedno kliknutí navíc) tak na přítelíčka. Používal jsem to z rychlých předmětů a zaměřoval jako lékárnu.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Mě by tedy spíše zajímalo proč tvůj umírající kámoš s -2hp po následném vyléčení kouzlem (například o 10hp) umře. Místo aby ho to hodilo na 8hp, ho to hodí na -12hp.
S touto chybou jsem se zatím setkal jen zde, na Thalii.
S touto chybou jsem se zatím setkal jen zde, na Thalii.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Co Vám na Thalii vadí?
To je divný teď jsem to ozkoušel ve hře a když jsem dal lahvičku na přítelíčka tak to místo něj vyláčilo mě. Je rozdíl mezi tím jestli je lektvar vařený do flašky nebo do ampule ?Theogil I wrote:Tak přátelé, kamarádi a jiní tvorové, jak jsem Kucikovi slíbil tak se stalo. Za přispění Karolíny, čímž ji děkuji, jsem provedl pokus a:
LI uvařený do ampulí jde i v boji použít na přítelíčka a léčí ho to. Tato akce je brána jako nebojová a z invistu mě nevyhodila. Odpověď na Šnekovu otazku tedy zní, doporučuji poprosit alcháče o namáchání LI do ampulí, použitelné to je jak vlatní osobu (je tam ale jedno kliknutí navíc) tak na přítelíčka. Používal jsem to z rychlých předmětů a zaměřoval jako lékárnu.
Červená Markita
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Pročti si poslední dvě stránky příspěvků znova.Snekoun wrote:To je divný teď jsem to ozkoušel ve hře a když jsem dal lahvičku na přítelíčka tak to místo něj vyláčilo mě. Je rozdíl mezi tím jestli je lektvar vařený do flašky nebo do ampule ?
Několikrát se tu psalo, že na léčení přítelíčků a povolaných to musíš mít uvařené v ampuli (můžeš jimi vyléčit i sebe, ale musíš se nakliknout), normální flaška funguje automaticky pouze na tebe. Systémové původní lektvary od NPC obchodníků fungují na oboje s tím, že na přítelíčka je přetahuješ (normální nakliknutí znamená klasické vypití tvou postavou).
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Co Vám na Thalii vadí?
To je prostě know-how Thalie.
Nikde tady není pro nováčka informace ze lektvary se daji dělat ve dvou typech.
- flašky na sebe
- ampule na cíl
....
Nikde tady není pro nováčka informace ze lektvary se daji dělat ve dvou typech.
- flašky na sebe
- ampule na cíl
....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Aha no omlouvam se teda za tak rosahlou debatu. Ted je mi to uz jasny. Jelikoz nekdo mi bylo pri craftu receno ze je jedno co vezmu jestli je to ampule nebo flaska, tak jsem to hazel do jednoho pytle.Shaman88 wrote:To je prostě know-how Thalie.
Nikde tady není pro nováčka informace ze lektvary se daji dělat ve dvou typech.
- flašky na sebe
- ampule na cíl
....
Červená Markita
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Mám dojem, že na výrobu ampule spotřebuje keramik dva džbery písku a na normální flakon je jeden. Takže nějaký rozdíl tam je i ve výrobě.Snekoun wrote:Aha no omlouvam se teda za tak rosahlou debatu. Ted je mi to uz jasny. Jelikoz nekdo mi bylo pri craftu receno ze je jedno co vezmu jestli je to ampule nebo flaska, tak jsem to hazel do jednoho pytle.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
A nebo si 1kus ampule/lahve koupíš za 0zl u správce. V tom případě to je pak bez rozdíluAulus wrote:Mám dojem, že na výrobu ampule spotřebuje keramik dva džbery písku a na normální flakon je jeden. Takže nějaký rozdíl tam je i ve výrobě.Snekoun wrote:Aha no omlouvam se teda za tak rosahlou debatu. Ted je mi to uz jasny. Jelikoz nekdo mi bylo pri craftu receno ze je jedno co vezmu jestli je to ampule nebo flaska, tak jsem to hazel do jednoho pytle.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Půjčím si v Karatě vola. Když ho má NPC jmenuje se tažný vůl.
Když ho dostane PC jmenuje se Mula.
Mula je kříženec koně a né vůl.
Jen takový detail.
Když ho dostane PC jmenuje se Mula.
Mula je kříženec koně a né vůl.
Jen takový detail.
Červená Markita
Re: Co Vám na Thalii vadí?
To je jen systémové pojmenování, IC je to rozhodně vůl a má na to oslovení plné právo.Snekoun wrote:Půjčím si v Karatě vola. Když ho má NPC jmenuje se tažný vůl.
Když ho dostane PC jmenuje se Mula.
Mula je kříženec koně a né vůl.
Jen takový detail.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Vadí mi neskutečně že na foru lze nastavit skrytí hráče.....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Stále ještě zastaralé novinky...
Stále ještě zastaralé reálie, např. Tarten je stále malá důlní usedlost.
Stále ještě zastaralé reálie, např. Tarten je stále malá důlní usedlost.
.