Jako jo, je to věc názorů. Ale ono to Karathské království je ke středoevropskému středověku vztaženo podle reálií.Shaman88 wrote:To proto že vztahuješ hru na Thalii k českému středověku...
Tohle je jedna z mála věcí kde toto přirovnání je podle mě na škodu. Víc se mi vyhovují jména z FR.
Ale tohle je prostě subjektivní dojem.
Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Osobně bych taky nerad viděl moc Vašíků, ale zase čisto-anglická jména mě taky krkají.To obchodní město Karatha je ovlivňováno z mnoha stran, zvláště od moře, pročež se zde utvořila směs ze jmen německých (podobných jako v němčinou ovlivněných českým zemích), ale také staročeských. Velká obliba je u jmen italských, latinských, potažmo starořeckých, které se sem přenesly z Targothu a vůbec oblasti Athelské říše, popřípadě jde v případě latiny o pozůstatek původního jazyka z řad armád Světla.
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Vadí mi, že chlapíci, kteří vyplácejí odměny za trofeje z bossů, častěji nenapíšou odměnu na něco méně epického, než jsou Bebilithové, Bílí draci, Pánové prastarých....
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
občas se objeví. Už chtěl třeba i kůži z samice vlků. Teorie pravděpodobnosti říká, že ty lehounké se tam zas tak často neobjeví, že?J.F.Payne wrote:Vadí mi, že chlapíci, kteří vyplácejí odměny za trofeje z bossů, častěji nenapíšou odměnu na něco méně epického, než jsou Bebilithové, Bílí draci, Pánové prastarých....
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
No, mně by se líbilo, kdyby občas byla vypsaná odměna i na naprosté low level bosse.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
No škoda že se to negeneruje podle levelu postavy a pro každého zvlášť. Pokud to hodí silnou příšeru tak vysoké levely na lov jít nepotřebují a nízké levely na to nemajíBarbar321 wrote:občas se objeví. Už chtěl třeba i kůži z samice vlků. Teorie pravděpodobnosti říká, že ty lehounké se tam zas tak často neobjeví, že?J.F.Payne wrote:Vadí mi, že chlapíci, kteří vyplácejí odměny za trofeje z bossů, častěji nenapíšou odměnu na něco méně epického, než jsou Bebilithové, Bílí draci, Pánové prastarých....
Červená Markita
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nejsou batohy "beztíže"
Podle mě jeden povolený do inventáře by asi uvítalo více lidí. Myslím že na EQ mají taky jenom jeden povolený. A bylo by to i docela logické když si může hráč nastavit jeho vzhled.
Tažná zvířata restartem bohužel mizí
Podle mě jeden povolený do inventáře by asi uvítalo více lidí. Myslím že na EQ mají taky jenom jeden povolený. A bylo by to i docela logické když si může hráč nastavit jeho vzhled.
Tažná zvířata restartem bohužel mizí
Červená Markita
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Opravím...
na EQ jsou batohy neomezeně, ale žádný neumí snížit váhu itemů v něm.
na EQ jsou batohy neomezeně, ale žádný neumí snížit váhu itemů v něm.
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Aha tak někde jsem četl že jen jeden, tak to asi bylo jinde.Nalkanar wrote:Opravím...
na EQ jsou batohy neomezeně, ale žádný neumí snížit váhu itemů v něm.
Červená Markita
Re: Co Vám na Thalii vadí?
To bývalo tady, po změnách modulu a tuším po bugové aféře s kopírováním věcí byly batohy zrušeny, ale hlavu na špalek za to nedám.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Vcelku se nedivím že nejdou koupit. Platí pravidlo o jednom kontejneru v inventáři. Kdyby se dala truhla koupit, jen těžko by DM´s každý den kontrolovaly inventáře všech postav jestli náhodou někdo nemá truhlic víc.
Což nemění nic na faktu že bych také jeden "bágl" uvítal. Nemluvě o alkáčích, které velmi upřimně a hluboce lituji, neboť vím co v inventáři obvykle přepravují...
Což nemění nic na faktu že bych také jeden "bágl" uvítal. Nemluvě o alkáčích, které velmi upřimně a hluboce lituji, neboť vím co v inventáři obvykle přepravují...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jako alkáč bych se smířil i s řešením formou více trezorů.Bahnak wrote:Vcelku se nedivím že nejdou koupit. Platí pravidlo o jednom kontejneru v inventáři. Kdyby se dala truhla koupit, jen těžko by DM´s každý den kontrolovaly inventáře všech postav jestli náhodou někdo nemá truhlic víc.
Což nemění nic na faktu že bych také jeden "bágl" uvítal. Nemluvě o alkáčích, které velmi upřimně a hluboce lituji, neboť vím co v inventáři obvykle přepravují...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jedním z důvodů, proč nejsou batohy je, že to seká hru, když má někdo v inventáři "tisíce" předmětů.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Navíc batohy mají neskutečné množství bugů.
Znalý člověk toho dokáže zneužít ve velkém stylu... proto se více než 1 batoh nedoporučuje.
Znalý člověk toho dokáže zneužít ve velkém stylu... proto se více než 1 batoh nedoporučuje.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tož to já to klidně napráskám za tebe. To jen pro představu jak tu vlastně probíhá to er pé.
- Attachments
-
- kofolata.jpg (49.5 KiB) Viewed 3478 times
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.