kovář v Ivory

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: kovář v Ivory

Post by danielfojt »

taky mi to u theogila udelalo dnes,takze ted nemuzu kupovat nikde nic,normaljsem chtel kratky mec tak jsem ho vzal a klikl na theogila a kousek me to odhodilo nebo jako odkracela mi postava a iuz jsem zase zlodej krucinal fakot lautr donrvetr :D :D
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: kovář v Ivory

Post by Zyga »

Kiri wrote:no tak neni to snad tak tezky si prectavit, ze zrovna strazny se hejbou a prochazej se ve svym rajonu....
A ta krava ktery si prave uprostred ivory narazil do zadku je ve skutecnnosti poslusne ve svy ohrade :mrgreen:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: kovář v Ivory

Post by Kiri »

Zyga wrote:
Kiri wrote:no tak neni to snad tak tezky si prectavit, ze zrovna strazny se hejbou a prochazej se ve svym rajonu....
A ta krava ktery si prave uprostred ivory narazil do zadku je ve skutecnnosti poslusne ve svy ohrade :mrgreen:
No trebas jo, kdyby tam pochodovala, tak by ji potkal nejakej nasoska od Krkovicky a urcite by sni dlouho rozmlouval ;-) . Tomu Najivovi sem to rikal kazdej den at si ty rkavy lip hlida :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Locked