Dneska jsem prochazel lokaci a vypadalo to tam jak kdyby se tam prevrh Santuv vozejk s darkama, vsude samej pytlik(kuze a maso) a jeste k tomu pekne uhledne nastosovane v rade.Potvrdilo mi to i vice hracu.
Nechapu, proc kdyz nekdo neco zabije a stahne, to neodnese aspon do kose kdyz uz za to nechce ty penize.Akorat to svini server.To se pak nemuzeme divit ze sou lagy kdyz si s tim jeste nekdo hraje a stavi si s tim obrazce na zemi po lokacich
ps: to plati i pro neprodejne veci, to kdyz zjistite ze to nejde prodat, to to nemuzete poponist par metru a hodit to do kose a nenechavat to lezet v kramu na zemi?Sakra