Stahovaci

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Stahovaci

Post by Sorrow »

Mam tu jednu pripominku ohledne stahovani kuzi.

Dneska jsem prochazel lokaci a vypadalo to tam jak kdyby se tam prevrh Santuv vozejk s darkama, vsude samej pytlik(kuze a maso) a jeste k tomu pekne uhledne nastosovane v rade.Potvrdilo mi to i vice hracu.
Nechapu, proc kdyz nekdo neco zabije a stahne, to neodnese aspon do kose kdyz uz za to nechce ty penize.Akorat to svini server.To se pak nemuzeme divit ze sou lagy kdyz si s tim jeste nekdo hraje a stavi si s tim obrazce na zemi po lokacich :evil:

ps: to plati i pro neprodejne veci, to kdyz zjistite ze to nejde prodat, to to nemuzete poponist par metru a hodit to do kose a nenechavat to lezet v kramu na zemi?Sakra
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Stahovaci

Post by Theogil I »

Potvrzuji Sorrowova slova ... včera jsme si připadali jak popeláři, budťe té dobroty a neházejte nám odpadky po zemi, nám se potom špatně chodí, některé úseky cest absolvujeme i šestkrát. Takové Déjà Vu je někdy podmětné, ale šestkrát za sebou už ztrácí kouzlo.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Stahovaci

Post by Theogil I »

Dobré ráno moji drazí a milí, přijde mi že tu moc lidí fórum nečte nebo si sedí na vedení, opět jsem ráno dělal popeláře ... nahrubo nakrájené maso, po upečení 192 zl. -- díky, zánovní prostý oděv občana mi sekne -- díky, ale co sakra mám dělat s těmy houbami, zázvory a dalším travnatým hnusem ... to vše jen jednu lokaci od Ivory, kde je všeobecně profláknutá popelnice. Pokorně vás žádám, odhazujte nám odpadky do popelnice nebo se naštveme a budeme zlý.

Vážně, máme pak lagy jak kráva, když je lokace posetá bordelem, chcípám kvůli tomu a pak nasupeně píšu na fórum, zkuste být trošku ohleduplnější a pokud to neunesete NAJMĚTE SI MULU.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Stahovaci

Post by Pivo »

Theogil I wrote:Dobré ráno moji drazí a milí, přijde mi že tu moc lidí fórum nečte nebo si sedí na vedení, opět jsem ráno dělal popeláře ... nahrubo nakrájené maso, po upečení 192 zl. -- díky,
já ani nevím jak maso získat. :lol: Je mi jasné.že se dá sehnat ze zabitého zvířete,ale jak to je mi záhada.Aspon má hospodský pokaždé dobrý kšeft.Zeleninová polévka je výborná!!!
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Stahovaci

Post by monstera »

danielfojt wrote:
Pivo wrote:
Theogil I wrote:Dobré ráno moji drazí a milí, přijde mi že tu moc lidí fórum nečte nebo si sedí na vedení, opět jsem ráno dělal popeláře ... nahrubo nakrájené maso, po upečení 192 zl. -- díky,
já ani nevím jak maso získat. :lol: Je mi jasné.že se dá sehnat ze zabitého zvířete,ale jak to je mi záhada.Aspon má hospodský pokaždé dobrý kšeft.Zeleninová polévka je výborná!!!

jsem na tom stejne s masem,taky jsem sel kolem tech hromada masa,ale jak to nekdo ziska to nevim...poradi te?
Kup si nůž na stahování zvířat, dej ho do ruky a dej použít. máš možnost přepínat mezi získávat jen kůže a nebo získávat kůže i maso.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: Stahovaci

Post by kaz »

no neni to uplne k tematu ale....
sel jsem na lov a ziskal hodne kuzi a masa, bohuzel prasatko ktere jsem mel na odneseni tohoto nakladu neprezilo utok bestii tak jsem to vsecko zakopal do zeme a pak jsem si pro to dosel z mulou.
otazka zni: jak moc to zatezuje server kdyz neco zakopam a prijdu si pro to dejme tomu treba az za tri hodky?
pokud je to zakopavani nekde rozebrany tak se omlouvam, zatim jsem na to nenarazil
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Stahovaci

Post by kucik »

kaz wrote:no neni to uplne k tematu ale....
sel jsem na lov a ziskal hodne kuzi a masa, bohuzel prasatko ktere jsem mel na odneseni tohoto nakladu neprezilo utok bestii tak jsem to vsecko zakopal do zeme a pak jsem si pro to dosel z mulou.
otazka zni: jak moc to zatezuje server kdyz neco zakopam a prijdu si pro to dejme tomu treba az za tri hodky?
pokud je to zakopavani nekde rozebrany tak se omlouvam, zatim jsem na to nenarazil
Nijak zvlast, pokud vim. Precijen je to jenom jeden placeable s inventarem.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked