Diemo wrote:tak to se mi stalo prvne, ta M103 je supr, ale ze umi i litat
to mas screen z test serveru nebo to hrajes bez modu i na publiku?
Diemo wrote:tak to se mi stalo prvne, ta M103 je supr, ale ze umi i litat

Vypadá to tak, holt budeme jezdit četyDiemo wrote:tak koukam, ze na rotu se uz asi nikdy neslezem, kdyz budu na nwn, nebo na WoT, stačí napsat a muzem dat aspon cetu
Zkoušel si i tu původní grafiku? Se to dá přepnout na vylepšenou grafiku a nebo na tu starou.xxxMajkyxxx wrote:Mne uz to s novym patchem nezvlada komp. Je z toho sekana.
Ano... tohle je z toho seriáluNalkanar wrote:
Vsuvka
Si piš že jde...Prasokralik wrote:Jestli jde udělat růžovej tank, tak si WoT nainstaluju taky.
Zkusim si s tim pohrat-RoF- wrote:Zkoušel si i tu původní grafiku? Se to dá přepnout na vylepšenou grafiku a nebo na tu starou.