Díky za dnešní a včerejší hru všem
Za (sice nesnědenou, ale stále) večeři, za hru "ulov si svoji Lar" ( ), za skoro-výpravu-na-draka a za Vilminy bojové hlášky, které by si zasloužily zvěčnit (hmmm). Edit: A ještě trollící objednávka piva (hej... dej mi pivo *jeb hospodského po tlamě*) !
Last edited by Amber on 00:34 19. Oct 2012, edited 1 time in total.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Děkuji všem za dnešní hru. Vilma řádila jak černá ruka i Jarri. Sice jsem se dozvěděl smutnou novinu, ale život jde dál.
*pronese přípitek na všechny padlé přátele*
PS: doufám, že Tom nebude mít doma malér, přijít takhle pozdě z kalby za manželkou s děckem není zrovna nejzdravější
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?" Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine." Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!" Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!" Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim." Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
zlitá Vil udivovala i mě... dokonce jsem byl chvíli přesvědčen, že jsem vytvořil power build .... a to stačilo vypít jedinýho panáka Paličovi pomsty. Ještě že v podtemnu tyhle lektvary nemaj
Díky všem, kdo se mnou v poslední době hráli. Dobře jsem se bavil a doufám, že vy taky.
A taky bych rád poděkoval kucikovi za resuscitaci hlavní Thalijské stránky. Konečně to vypadá, že ještě fungujeme.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět."David Mitchell, Atlas mraků "But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Díky za krásnou akci všem zúčastněným, ať už pořadatelům, divákům, bojovníkům mečem nebo veršem...
A zvlášť FroziKkovi, který statečně počkal i na přídavek, děkuju.
Edit: A že to nikdo neřekl na plnou pusu - Nalku, dobrá práce!
Last edited by Amber on 01:02 22. Oct 2012, edited 1 time in total.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Amber wrote:Edit: A že to nikdo neřekl na plnou pusu - Nalku, dobrá práce!
Z mého pohledu bohužel jen částečně
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*