PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Plánované i proběhlé srazy.

Moderators: DM, WB

Jsem pro aby byl sraz:

Jednou za dva tejdny. (Moc nepiju, ale dám si.)
15
27%
Jednou tejdně (rád piju, ale nejsem takovej vožrala jako Theureg)
13
23%
jednou denně (Chlastám jako Theureg)
7
13%
nikdy (jsem nudnej abstinent)
21
38%
 
Total votes: 56

User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by Molly23 »

Bahnak wrote:Jsem v pohodě, nic z tohoto si nepamatuju. Vím jen příjezd, piva, nějaký němce u stolu, postel ráno.
Jo jízda byla dobrá :D... "Hele bacha jedeš na zastávku!"
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by Braenn »

pavad wrote:
Braenn wrote:Mne by zajímalo, k čemu jste dospěli!:D
Ptej se Mr. Abstinthoxe (Absintha?) a trollího vzoru KaTouwa. Prvně jmenovaný se sice tváří, jako by o ničem nevěděl, ale tím pouze mate nepřátele (a udržuje zjištění pod pokličkou). :D

Já jsem zaslechl poměrně častokrát o obouručáku, katzebergu, vilné Vilmě i matematicko-erotickém popisu ženských předností (předpokládám že Vilminých, resp. ty, jako jediná ženská návštevnice jsi neměla ženské atributy velikosti E či větší :D ).
Haha, to nemá ani Vil! Ačkoli s počtem piv je možná všecko větší :))
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by KaTo »

...ježíší, mě teď napadl tak hrozný a ukrutný sarkasmus, až sem jen správně po trollsku napíšu, jak jsem se nad tím rozesmál, leč k úctě k slušnému vychování, kterého se mi dostalo (fakt, nekecám :oops: ), ho nenapíšu! :twisted:
P.S.
A krom toho by mě pak Braenn neměla (už definitivně) ráda :twisted: :lol: :lol: .
P.P.S.
Ach nééé...škrtí mě tu...tak prej, říkat nemám, ale smím naznačovat - takže kulturně vzdělanějším naznačím - jednalo se o úryvek z vyprávění (povídky) J.Vericha, které skrze mistrovy rty vede poměrně svérázný rybniční mužíček (není náhoda, že je taky zelený :twisted: :mrgreen: :mrgreen: ).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by Fryn »

pavad wrote:Jo ono to bylo pivo? :P
A víš, že jsem čekal, že se ozveš ? :) (sakra chlape, seš děsně předvídatelnej, dělej s tím něco).
pavad wrote:Musis jen platit daně a zemřít. Nic víc... :)
I tak to slovo "musíš" zní pořád dost odporně.
pavad wrote:Kdepak přehánění. Kdybych měl publikovat některé strofy, jež padaly ve prospěch zakouřené hospody a povětšinou podnapilých kumpánů, tak jsou z toho nové Písně z Lesbu a učí se o tom ještě za tisíc let (jak v hodinách poezie, tak v hodinách anatomie)!!! :D
Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil :) ).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by Absinthorix »

Wericha wořechu!


Image
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by Absinthorix »

Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil :) ).
Jo tak takhle se věci mají... pán nepil a teď fabuluje. To se příště napraví! :twisted:
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by KaTo »

Absinthorix wrote:...Wericha wořechu!...
...ále, hodinky jako holinky! Voboje se natahuje. Hlavní je, že jsi identifikoval Čochtanův monolog :) .
P.S.
Ale jako musím říct, že zaměnit w-v zrovna u takového autora...je, mea culpa, na pováženou. Měl bych s tím něco dělat. Pro začátek přestanu pít vodku s veverkama! :lol: :lol: :lol: To by na rozjezd paměti mohlo pomoct! :twisted: :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by pavad »

Absinthorix wrote:
Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil :) ).
Jo tak takhle se věci mají... pán nepil a teď fabuluje. To se příště napraví! :twisted:
Co že to teď dělám? Fámuluji?

Ale jsem rád, že Ti mohu (a Frynovi, s jeho sklerózou a „pivem“ na kalhotech) připomenout Tvá vlastní slova (pokusím se je zreprodukovat co možná nejvěrněji): „Háááá *vrávorání* se n´divím že p *škytnutí* piješ koko*škytnutí*kofolu. Kdybych se m´l s tímh´e *prst natáhnuvší se směrem ke klávesám* tahat ož *škytnutí* ož-unavený, tak raděj z ko*škytnutí*foly!“
Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil ).
Lepší být živým záznamníkem jak (skoro) živým pamětníkem. I když, s mým a KaTouwowowým věkovým průměrem jsme na srazu zapadali mezi bezzubé pamětníky. Ale to bych ještě dodal, že lepší bezzubý jak bezpáteřní. :D
Fryn wrote:A víš, že jsem čekal, že se ozveš ? (sakra chlape, seš děsně předvídatelnej, dělej s tím něco).
Tomu se říká tiktáktika! *spiklenecky* To Tě takhle uchlácholím v naivní a zcela mylné představě, že víš co se bude dít dále – a pak? Pak udeřím! Nesmiřitelně! :D

edit: Poznámku o "V"erichovi si odpustím. V první mikrosekundě jsem si myslel, že jde o zatrolleně kvakvakvalitní trollení... Ale poté jsem si vzpomenul na pamětníka a družný rozhovor o skleróze, jež jsme spolu začínali asi na pětkrát než jsme téma zapomenuli - a tak jsem nápad o zatrolleném trollení zatrollil. :P Ale kdybych se měl vyjádřit, jako že se vyjadřovat nebudu, tak bych řekl, že jev někom tak tuhé jádro, že se ta tuhost projevuje až tvrdostí přecházející v natvrdlost. :) Ale vzhledem k tomu, že se vyjadřovat nehodlám, tak nic takového, samozřejmě, nenapíši. ;)
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by Absinthorix »

pavad wrote:
Absinthorix wrote:
Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil :) ).
Jo tak takhle se věci mají... pán nepil a teď fabuluje. To se příště napraví! :twisted:
Co že to teď dělám? Fámuluji?

Ale jsem rád, že Ti mohu (a Frynovi, s jeho sklerózou a „pivem“ na kalhotech) připomenout Tvá vlastní slova (pokusím se je zreprodukovat co možná nejvěrněji): „Háááá *vrávorání* se n´divím že p *škytnutí* piješ koko*škytnutí*kofolu. Kdybych se m´l s tímh´e *prst natáhnuvší se směrem ke klávesám* tahat ož *škytnutí* ož-unavený, tak raděj z ko*škytnutí*foly!“
A mám Tě! Tohle si pamatuju zrovna přesně! Naopak jsem říkal, že se máš držet kofoláků (drowů), když jim piješ kolegu!!!
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by KaTo »

*nese hřebíky, peří a dehet* Tady se bude grilovat!! :twisted: :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by pavad »

Absinthorix wrote:
pavad wrote:Ale jsem rád, že Ti mohu (a Frynovi, s jeho sklerózou a „pivem“ na kalhotech) připomenout Tvá vlastní slova (pokusím se je zreprodukovat co možná nejvěrněji): „Háááá *vrávorání* se n´divím že p *škytnutí* piješ koko*škytnutí*kofolu. Kdybych se m´l s tímh´e *prst natáhnuvší se směrem ke klávesám* tahat ož *škytnutí* ož-unavený, tak raděj z ko*škytnutí*foly!“
A mám Tě! Tohle si pamatuju zrovna přesně! Naopak jsem říkal, že se máš držet kofoláků (drowů), když jim piješ kolegu!!!
Troll jako troll, ne? KaTo nebo Absinthorix, ani jeden z nich kromě zatrolleně dobrého trollingu nemá pro muže dostatečně zapamatovatelné identifikační prvky.

Zato pomněte, že velikosti předváděného Vilmina popředí si vybavuji naprosto přesne! :D

Navíc upozorním, že zde se Vážený svědek připojil k mému tvrzení - takže, Vážený soude, nekecám - tady ten obejda to potvrzuje! :D
KaTo wrote:*nese hřebíky, peří a dehet* Tady se bude grilovat!! :twisted: :lol: :lol:
Jůůůů! A pozvete mě? :D Tedy, nic proti Vašim dehtovým chutím, já raději maso naložené v medu - proti gustu, žádný dišputát, ale to, že věčně své paprče vykuřujete dehtem neznamená, že musíte z dehtu dělat i trojobal (navíc u trojobalu jde o smažení, ne o grilovaní, ale to je drobná technická nuance, jež dozajista unikla pozornosti vašich velkopanstev). :D
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by -darkvision- »

Absinthorix wrote: A mám Tě! Tohle si pamatuju zrovna přesně! Naopak jsem říkal, že se máš držet kofoláků (drowů), když jim piješ kolegu!!!
Já měl pivko :!:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by Fryn »

pavad wrote:Ale jsem rád, že Ti mohu (a Frynovi, s jeho sklerózou a „pivem“ na kalhotech)...
Tolik jsem toho zase nevypil a nesetrval ani tak dlouho, aby se nějak projevila :) (vlastně, o čem to mluvíš ?).
pavad wrote: Tomu se říká tiktáktika! *spiklenecky* To Tě takhle uchlácholím v naivní a zcela mylné představě, že víš co se bude dít dále – a pak? Pak udeřím! Nesmiřitelně! :D
Dobře, já si nechám svou "představu" a tobě nechám tu tvou.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by Absinthorix »

Tak... utichly vlnky na jezeře...

Co byste říkali tentokrát Dejvicím? Konečná metra Dejvická, hned vedle výlezu z metra směr Šulínova?
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Welvlin
Poutník
Posts: 80
Joined: 07:53 07. Apr 2010

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Post by Welvlin »

Z jedné řitě do druhé... Ale alespoň je to u metra. Kdy se pojedem kouknout za Prahu?
Atar'nal Zau'ndar
Post Reply