Caehan wrote:Prasokralik wrote:Má někdo odstraněné u ženskských ty "volitelné" animačky boje? Začíná mě to dost krkat, rozhazuje to cepové modely a vůbec je to nevzhledné, chci staré dobré originální bojové animačky. Nikdyj sme nepochopil proč mužské postavy to mají normálně a ženské custom...
ps: nehledě na to že ženské drží obouručáky, hole a deštníky jak retardi.
Volitelné? Jako že jsou defaultně? A jak se ta věc odnastavuje?
Jsou na webu Thalie zvlášť ke
stažení jako
nepovinné, takže pokud je máš, musel sis je někdy stáhnout.
Edit:
@ Nalk: Zřejmě měl, ale to Prasokrálík neřekl.
Edit 2:
Ale abych nebyla svině... mně stačilo všechny soubory které se týkají těchto animací smazat z override a vše se vrátilo do původního stavu. Soubory těch animací totiž nic nepřepisují, jen se přidávají... takže Prasokrálíku, stáhni si znovu ten balík animací, zkontroluj názvy souborů >> ty pak ze svého override smaž a mělo by to fungovat.

(U mě to tak aspoň bylo, no.)