Myslim si, že ne každej s nima hned tak nezatočí jako bojová postava, a byl by využit i jinej skill než třeba odhad ceny.monstera wrote:S bandity a s teroristy se nesmlouvá, ty je třeba eliminovat všemi prostředky ! Mrtvej bandita - dobrej bandita ( ostatně se týká i všech zlodějů )igor wrote:Jen mě tak napadalo, jestli by šlo udělat to, že např. u banditů před Karathou by byla možnost usmlouvat/ ve zdraví.
2Kucik: je to možný že je to hodně práce a těžko řešitelný
