problém z DDO

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

Post Reply
Highlander
Nováček
Posts: 2
Joined: 16:42 30. Oct 2012

problém z DDO

Post by Highlander »

Zdravím , stiahol som si Dungeons & Dragons online, no mám problém zo spustením, postahovalo si to čo bolo treba no spustiť nejde, nevie niekto pomocť ?

http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... ew&id=6686
Attachments
chyba2.jpg
User avatar
Snekoun
Obyvatel
Posts: 145
Joined: 01:45 08. Dec 2008
Location: Břevnovský klášter

Re: problém z DDO

Post by Snekoun »

Highlander wrote:Zdravím , stiahol som si Dungeons & Dragons online, no mám problém zo spustením, postahovalo si to čo bolo treba no spustiť nejde, nevie niekto pomocť ?

http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... ew&id=6686

Je to divný mě se to nainstalovalo normálně.
Zkus pohledat na googlu :
http://forums.ddo.com/showthread.php?t=177618
Červená Markita
Highlander
Nováček
Posts: 2
Joined: 16:42 30. Oct 2012

Re: problém z DDO

Post by Highlander »

Skúšal som už rôzne veci, cez memtest až po preinštalovanie a zatial bez úspechu, sranda je že mi to robí aj LOTRO ktoré mi pred pár mesiacmi šlo.
User avatar
Snekoun
Obyvatel
Posts: 145
Joined: 01:45 08. Dec 2008
Location: Břevnovský klášter

Re: problém z DDO

Post by Snekoun »

Highlander wrote:Skúšal som už rôzne veci, cez memtest až po preinštalovanie a zatial bez úspechu, sranda je že mi to robí aj LOTRO ktoré mi pred pár mesiacmi šlo.
A co mas za OS ? Ja mam win 7 a beha mi to uplne v pohode a i instalace probehla v poradku.
Červená Markita
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: problém z DDO

Post by Nalkanar »

Technická - to nemá DDO vlastní fórum? Tam by ti pravděpodobně pomohli totiž lépe.
.
Post Reply