Magove se zaverenim na "divination" bych pro zmenu videl zalezle jako burzovni maklere a nebo na mene exponovane, lepe skryte pozici - bankovni analytiky.
Druide jsou jednoznacne na hlavu padli zeleni a green-peace-fury-warriori: ty take v ramci hesla "zabij bobra - zachranis strom" napred sekaji hlavu a pak az premysleji (a mnohdy na druhou fazi nikdy nedojde), coz je v souladu s jejich zelenou mantrou cichani ke kytickam, plesani nad lucnimi kvitky, blokaci pokroku a touze po vrzeni spolecnosti zpet do doby kamenne. :/
Barbary bych hledal mezi turbanisty - jen by jim nejak dosel "rage" ve chvili po odpaleni...
Mnichy (DEXove) bych hledal v cirkusu, klasterech saolinu. Mnichy WISdomove bychl hledal jako brahmany pobliz indickych vesnic a mezi knihovniky.
Zaklinace podle zamereni - iluzionisty ve variete a na modernich umenich, enchantery v drobnych dilnickach na repasy dobovych zbrani, a obecne, diky zaklinacske zamerenosti na sebe sama a self-estetiku bych je hledal v modnich salonech a kadernictvich.