Doporučuju si to prohlédnout
http://worldoftanks.eu/news/4530-explai ... netration/
Aha, tak v tom případě doporučuju bud francouzské lehké tanky AMX a nebo sovětské T-50.Shaman88 wrote:Proč zvláštně položená otázka.
Stačilo by mi kdyby tank neměl vůbec dělo ani tu věž... jen aby byl rychlý.... baví mě hrát spottera ne střílet...
Jojo jen to stojí asi 3k stříbrných, ale občas jsou akce, kdy to stojí polovinu, takže se hodí jich pak nakoupit pár do zásoby.Shaman88 wrote:Jo jedu na T-50, toho omezovače jsem si nevšiml - supr jdu to vyzkoušet

Pozor, ta věc se nespotřebovává, jen zapíná/vypíná. A zjistil jsem, že není dobré to mít na těžkých tancích nebo ve chvíli, kdy jedete na nízký převodový stupeň. V rychlosti s tím vydržím celou bitvu, při pomalé jízdě do kopce cca 20 sekund.-RoF- wrote:Jojo jen to stojí asi 3k stříbrných, ale občas jsou akce, kdy to stojí polovinu, takže se hodí jich pak nakoupit pár do zásoby.
Aha dobrá, to jsem netušil. Já to nikdy nepoužívaldrake127 wrote:Pozor, ta věc se nespotřebovává, jen zapíná/vypíná. A zjistil jsem, že není dobré to mít na těžkých tancích nebo ve chvíli, kdy jedete na nízký převodový stupeň. V rychlosti s tím vydržím celou bitvu, při pomalé jízdě do kopce cca 20 sekund.-RoF- wrote:Jojo jen to stojí asi 3k stříbrných, ale občas jsou akce, kdy to stojí polovinu, takže se hodí jich pak nakoupit pár do zásoby.
IS-8 je fajn, mě se s ní hrálo dobře, je rychlá a pohyblivá. Ale hrál jsem ji v době, kdy měla slabší pancíř, nevím jak na tom je ted. Ale zase to dělo co má to je no kvalitka. Myslím že budeš mít fajn cestu na IS-7Garett wrote:Tak jsem si během tý víkendový akce pořídil SU-100M1 a IS-8, tak jsem zvědavej jak to s nima pujde dál.