Nelze se pripojit!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Nelze se pripojit!

Post by vercas »

Ahoj zdravim vas,

Uz je to dva dny co jsem si zalozil postavu ale jak mi bylo receno ve hre pany jeskyne tak kvuli nejakemu bugerovi se neda dostat do sveta rikali at prijdu zitra to npc tam stale nebylo a tedka se nemuzu vubec pripojit na server.

Nemuzu zahrat muzete mi prosim pomoct nebo objasnit situaci co se deje diky!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

Prosím tě, jak se dozvěděl o Thalii?
Resp. je někdo z Thalie nebo jiného světa nebo jiné hry kdo by se za tebe mohl zaručit že nejsi podvodník?
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

server jsem nasel na seznamu http://www.neverwinter.cz

Muzes mi prosimte rict k cemu je tento vyslech? byl mi znemoznen pristup do sveta, nyni se nemuzu ani zalogovat proc bych nemel jit na jiny server kdyby bylo alespon nekde napsane co musim udelat abych si mohl zahrat tak bych to nejak prekousl ale todle je uz trosku moc

ps: server je i v seznamu na gamespy
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

vercas wrote:server jsem nasel na seznamu http://www.neverwinter.cz

Muzes mi prosimte rict k cemu je tento vyslech? byl mi znemoznen pristup do sveta, nyni se nemuzu ani zalogovat proc bych nemel jit na jiny server kdyby bylo alespon nekde napsane co musim udelat abych si mohl zahrat tak bych to nejak prekousl ale todle je uz trosku moc

ps: server je i v seznamu na gamespy
To není výslech. Jen se tě slušně ptám. Chci aby na Thalii hráli jen poctiví hráči, tzn. pokud sám mezi ně patříš měl bys pochopit že nějaký pablb a otrapa může zničit hru všem ostatním hráčům.

Takže se zeptám znova - je někdo z hráčů Thalie kdo by se za tebe mohl zaručit?

Ještě bych tě rád upozornil že všechny NWN světy jsou soukromé projekty, tvůrci sami rozhodují koho na svých světech chtějí a koho ne.
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

Server jsem nasel na neverwinter.cz jelikoz je zde nejvic hracu online vybral jsem si ho.

Skus se vzit do moji situace, v zadne hre jsem se nesetkal s takovyma obtizema sluzbu vubec vyuzivat asi opravdu stojite za to kdyz mate hrace online jestli si vsichni prosli tim co ja.

V cem je potiz? Uz jsem se jednou ptal kde ziskam dostupne informace co je treba udelatabych mohl hrat, to co je napsane na hl webu jsem vse udelal. IP vyplnena spravne, thalie klic atd ... prihlasuji se na autorizacni server se spravnym jmenem a heslem a nejde se na server pripojit.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Nelze se pripojit!

Post by -darkvision- »

Je tu teď doba temna, to znamená, že je všechno daleko těžší než normálně. Nezbyde ti, než vyčkat na odpoved zeshora.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

Nemůžeš se připojit protože zřejmě máš BAN.
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

ban za co? ve hre jsem stravil pet minut psani si s dm kteri mi rekli abych prisel zitra ze bude dostupne npc pro vpusteni do hry. Ted se nemuzu pripojit ani na server wtf?:D
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

vercas wrote:ban za co? ve hre jsem stravil pet minut psani si s dm kteri mi rekli abych prisel zitra ze bude dostupne npc pro vpusteni do hry. Ted se nemuzu pripojit ani na server wtf?:D
Podívej - jsi jedinný nový hráč za poslední týden.
Při komunikaci s bugerem nám buger řekl že jeho kamarád, který nebuguje se zde tady nedokáže připojit. (tzn. že jsi to ty.)
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

pockej a to myslis teda vazne ze mam ban za jednani cizi osoby?:D
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

Ano vážně.
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

to je fajn, tak vam preju pomale vymirani serveru kdyz nevpoustite nove hrace do sveta :] ale nezapomente to napsat na hl stranku
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

Prosím můžeš mi do PM dát na tebe email. Jakmile se tahle situace vyřeší napíšeme ti to.
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

sorry ja na todle nemam naladu po tom co jste predvedli, cus
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

Čau a pěknej den.
Locked