Nelze se pripojit!
Re: Nelze se pripojit!
prisel jsem hru otestovat jestli to stoji za to, nemohl jsem do sveta nyni nemuzu ani zalogovat protoze mam ban za jednani cizi osoby. A to vam mam jeste lizat zadky a prosit o vstup do hry.
No fucking way
Proste si to nak vyreste mozna to nekdy skusim znova co se da delat ...
No fucking way
Proste si to nak vyreste mozna to nekdy skusim znova co se da delat ...
Last edited by vercas on 18:48 07. Nov 2012, edited 1 time in total.
Re: Nelze se pripojit!
...a čo si vy Kefalín představujete pod takým pojmem komunikace?-darkvision- wrote:...Tady je to i hodně o komunikaci.
Btw jeden k tomuhle topicu
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Nelze se pripojit!
Sprostě se tu také nemluví .. 
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Nelze se pripojit!
Rádi tě přivítámevercas wrote:.....nekdy skusim znova co se da delat ...
Re: Nelze se pripojit!
Podívej, buď jsi ten bugger - pak tu nemáš co dělat, nebo jsi jeho kamarád - v tom případě to buď děláš naschvál - pak tu nemáš co dělat, nebo to myslíš upřímně - v tom případě ti tvůj kamarád něco podstatného zamlčel (jako třeba že tě poslal na místo o kterém musel vědět, že tě tam sežerou zaživa, když s ním budeš mít cokoliv společného) - potom máš problém se svým kamarádem a máš co dělat jinde.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Nelze se pripojit!
ja vim moc dobre o koho jde je to clen moji guildy ktery je dost schopny technicky ale povez proc nemuzu teda do hry ja?:]
Re: Nelze se pripojit!
Protože nelze nijak určit že vás je víc nebo jste jen jeden člověk.vercas wrote:ja vim moc dobre o koho jde je to clen moji guildy ktery je dost schopny technicky ale povez proc nemuzu teda do hry ja?:]
Navíc pokud to dělá váš člověk tak tady vaši guildu vůbec nechceme.... Tahněte si někam na wowko, kde vaše bugování budou tolerovat....
Re: Nelze se pripojit!
on to delal na vlastni triko protoze ho zajima jak je hra kterou mame hrat zabezpecena a fer
Re: Nelze se pripojit!
Ten tvůj kamarád neexistuje, neposlouchej ho! Je to pouze tvojí hlavě...
Na vyžádání.
Re: Nelze se pripojit!
Vaše mínus!!!
A
Nebreč!!!
A
Nebreč!!!
Re: Nelze se pripojit!
A proto urážel a okrádal hráče a chlubil se tím, že si založí novou postavu, kterou bude hrát legitimně... možná ji jen dá ty peníze, co si nakradl... no, když dovolíš, to nezní dvakrát pravděpodobně.vercas wrote:on to delal na vlastni triko protoze ho zajima jak je hra kterou mame hrat zabezpecena a fer
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Nelze se pripojit!
njn holt ma tu mentalitu z ultimy on za to nemuze:) jinak chapu teda dobre ze pokud nekdo novi prijde zaregistruje si ucet tak ho obvinite ze je buger nebo kamarad bugera a bude mu znemoznej pristup do hry. No on se vlastne ani neprihlasi na server a pujde o dum dal tak to good luck takto budete mit urcite 100 lidi online
Re: Nelze se pripojit!
1) Nám je jedno kolik lidí je online
2) Už můžeš přestat psát - NIKDY ti nedáme přístup do hry.
2) Už můžeš přestat psát - NIKDY ti nedáme přístup do hry.
Re: Nelze se pripojit!
No jo, ty jsi v tom vlastně uplně nevinně.. nejdřív nemáš nikoho z jiný hry, pak celou guildu.. mi tu má nějakýho buggera, pak najednou je to tvůj kamarád a za chvilku tě obviňujem z toho že je to tvůj kamarád..
Ty hlasy slýcháš často? Vídáš věci, které jiní nevidí?
Ty hlasy slýcháš často? Vídáš věci, které jiní nevidí?
Na vyžádání.
Re: Nelze se pripojit!
A pak tu bylo pár dalších chyb, co jsi udělal... ale to už je ta tvoje mentalita z Ultimy, jak říkáš... možná máš použitelné analytické myšlení, ale jsou očividně věci, které ti nedochází... prozrazovat ti to ale nebudu, jen se spal i jinde u něčeho důležitějšího.vercas wrote:njn holt ma tu mentalitu z ultimy on za to nemuze:) jinak chapu teda dobre ze pokud nekdo novi prijde zaregistruje si ucet tak ho obvinite ze je buger nebo kamarad bugera a bude mu znemoznej pristup do hry. No on se vlastne ani neprihlasi na server a pujde o dum dal tak to good luck takto budete mit urcite 100 lidi online
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN