Nelze se pripojit!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Molly23 »

Shamane, mě by to taky zajímalo, bylo by možné mi to také nějak poslat? (tímto se nestavím na stranu bugera. Kdybych věděl kde bydlí, hrál bych mu pod okny milostné ódy na elektrickou kytaru.)
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Nelze se pripojit!

Post by Caehan »

kucik wrote:Rikal jsem si, ze mu dam ban. Ale proc vlastne?
Abys potrestal nás hráče, kteří jsme se tím doteď bavili?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

random blbecek co si hraje na pravnika wrote:Věc: Výzva ke zdržení se závadného jednání

Vážený pane,

dovolte, abych Vám oznámil, že jsem se na základě plné moci ze dne 6. 11. 2012 převzal právní zastoupení pánů Michala Rejthara a Jaromíra Janiše, majitelů serveru thalie.pilsfree.cz, který zajišťuje provoz herního světa Thalie na originální herní platformě Neverwinter Nights.

Z informací, které jsem obdržel od osob, které pro pány Rejthara a Janiše server spravují, vyplývá, že jste se do herního světa připojoval od 4. 11. 2012 a že jste zneužíval chyb v systémech dané herní platformy a svévolně je upravoval k získání neadekvátních herních výhod.

Dovolte mi upozornit Vás na to, že svým připojením se do hry jste konkludentně souhlasil s pravidly světa Thalie, která využívání takzvaných bugů a externích systémů ve svůj prospěch výslovně zakazují. Jako host na cizím serveru pak máte povinnost pravidla daného serveru dodržovat; v opačném případě mají správci serveru právo Vám připojení k serveru pomocí blokování IP adresy zakázat, jak dle mých informací učinili celkem čtyřikrát na čtyři různé adresy a přibližně 30 účtů. Vy jste se však k serveru díky obejití zákazu připojení opětovně připojil.

I přes výzvy osob, které server spravují, jste neustával s urážením a arogantním chováním, což je řádně zdokumentováno pomocí logovacích souborů a screenshotů.

Nejenže jste svým jednáním zasáhl do práva ostatních hráčů užívat koupenou věc (v tomto případě originální hru Neverwinter Nights) bez závad, omezoval jste standartní uživatele služby, ale přednostně jste způsobil nezanedbatelnou škodu majitelům serveru tím, že byli nuceni na Vaše jednání reagovat, což též stojí časové i finanční prostředky. Neoprávněně jste užíval cizí věci a zabránil jste řádnému užívání věci tak, jak ji její majitelé mají v úmyslu soustavně a bez přerušení užívat.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem vás tedy tímto vyzývám k tomu, abyste se okamžitě zdržel svého závadného jednání.

V případě, že tak neučiníte, budu jako právní zástupce majitelů serveru nucen učinit jisté právní kroky a obrátit se s nároky mých klientů k věcně a místně příslušnému soudu s žalobou o náhradu způsobené škody. Ke zjištění Vaší totožnosti přistoupí příslušný soud z povinnosti, když kontaktuje Vašeho providera.

Tuto výzvu považujte, prosím, za velmi vážnou. Jedná se o skutečně poslední pokus mých klientů domluvit se s Vámi mimosoudní cestou.

V úctě,

Kamil Mulinow,
na základě plné moci zástupce pánů Rejthara a Janiše


Neoprávněně jste užíval cizí věci a zabránil jste řádnému užívání věci tak, jak ji její majitelé mají v úmyslu soustavně a bez přerušení užívat.

K tomuto teprv dojde deti mesic syn flood a pak si popovidame znova kdo je tady pan:]
Last edited by vercas on 20:31 07. Nov 2012, edited 3 times in total.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by kucik »

Shaman88 wrote:Zatím mu nedávej, poslal jsem mu to PM.
Domnivam se, ze plytvas casem zbytecne. Az prekona kriticke obdobi puberty, tak to mozna bude mit nejaky smysl.

@Caehan: No prave.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Nelze se pripojit!

Post by Caehan »

No ty to nejsi, ty jsi debil :D
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

Tak co s ním teda budeme dělat?
Puberta mu může skončit v padesáti.
Může mít 50 acc a stejné množství ip adres.
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Nelze se pripojit!

Post by Aulus »

vercas wrote:...kdo je tady pan:]
Že by Napoleon-komplex? Ne, tohle spíš vypadá stihomam. :mrgreen:
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

50 na ddos? coz takle 20k po 50kb packetu :] s trouchou stesti vam to neusmazi ten comp :]
Last edited by vercas on 20:37 07. Nov 2012, edited 1 time in total.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Nelze se pripojit!

Post by Caehan »

vercas wrote:chlapce ty nevis kam moje moc dosahuje

50adres na ddos?

spis tak 20k :] uz vidim jak to ten vas server prezije bez uhony :D
Koho tu strašíš, strašáku? Kdybys měl takovou moc, tak by ses s Thálií vůbec nezahazoval a nejspíš bys i uměl psát Česky. Jedinej důvod, proč tu jsi, je ten, protože tě baví rozpoutávat drama a pak se tím bavit.

A nemaž mi příspěvky pod nosem, je otrava to kopírovat a psát to znovu.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

vercas wrote:50 na ddos? coz takle 20k po 50kb packetu :]
Už jsi s tím začal?
Ale vlastně nezačal.. máš jen plnou hubu keců.
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

a uz vite deti teda jak si udelat neomezene mocnou postavu na lvl1?

ps: ja jsem rikal ze nemam v umyslu pouzivat plytvat prostredky na vas, stalo by me to penize;] i kdyz ty tri vteriny co by to ten vas shard vydrzel by me nestali zas tak moc hele
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

vercas wrote:a uz vite deti teda jak si udelat neomezene mocnou postavu na lvl1?
To nejde.
Můžeš si udělat killera ale ten je na thalii ničím... na to abys měl mocnou postavu musíš mít nějakou roli ve hře.
Ale to ty asi nepochopíš.
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

Zacalo to byt totiz pomerne osobni po tom co jste zsikanovali meho kamarada co se pripojil a vubec o nicem nevedel :] tak jak jsem rikal hodinky tikaj po te se bude dit co se bude dit
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

Hodiny tikaj pořád... aby ti to netrvalo příliš dlouho.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Nelze se pripojit!

Post by Caehan »

vercas wrote:a uz vite deti teda jak si udelat neomezene mocnou postavu na lvl1?
To by byla asi taková sranda, jako hrát piškvorky na poli 3x3. Jasně, nikdy neprohraješ, ale pořád jsi retardovanej.
Last edited by Caehan on 20:43 07. Nov 2012, edited 1 time in total.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Locked