Nesmis verit vsemu, co je napsane. Ja uz toho napsal - a pulce veci neverim!
rosnicka wrote:J.F.Payne wrote:Shození serveru zapříčiní, že mnozí z nás po čase zažijí reálný sex místo aby ve hře popouštěli uzdu své gay kyber fantazii. Do it, please!
kristova noho nestraš

No tak, Rosnicko. Nekaz mistni rozjivene mladezi jeji objevovani tajemna a experimentovani s
druhym? stejnym? pohlavim. Az jim bude tolik co me nebo Tobe (soude dle Tvych prispevku nepatris mezi jedince co maji dvojku nebo jednicku jako prvni cislo sveho veku)... Tak se na jiste veci pocnou taktez divat jinak.
Pajule wrote:Tu dobu temna si pamatuju...Hodně hráčů bylo v ulicích v křečich a křičelo

Rejty tma pobíhal a volal, že je bůh
Opet krasny preklep.
Rejty tma pobihal... Takze chudak Rejty dostal ke svemu jmenu jeste "ótčevstvo" Tma. By me zajimalo ze proc.

Zase Pajule by mohla mit sve "ótčevstvo" kuprikladu "Psovita" nebo "Konovita".
Nu a Mr. Vorcas/Vocas - videl bych to na urgentni prijem. S oddelenim v Bohnicich spolupracujeme, tak bych mu mohl prislibit, ze se mu jeho telesne tekutiny pokusime na Alzheimrovu (nebo jak se to pise) chorobu proverit.
