K systemu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: K systemu

Post by Theogil I »

Rejty wrote:Psalo se o situaci kdy na NPC hraje DM. Takze neprekrucujte co tu bylo psano.

Je logicke, ze trpaslik utece zombii a panterovi tezko.
Houby Rejty, brácha nic o NPC ovládané DM nic nepsal ... 6 přízpěvků nad tímto. A to že vždy jde utéct se tu objevilo několikrát a vůbec ne v souvislosti s NPC ovládanými DM. Ale máš recht ... zombie nás nedoběhnou na ty jsem úplně zapomněl. :lol:
Měli jsme oba na mysli tu bezmoc, když se za tebou náhodou pustí obluda na kterou náhodou narazíš v rámci zkoumání, dinamického spawnu atd. atd. .... kdybych byl hulvát řekl bych že je lepší se odpojit, jiná možnost jak nepřijít k úhoně není. No a nebo chodit po světě s pernamentně zmáčknutým TAB a vyhnout se na vzdálenost viditelnosti červených písmenek. Oboje mi je silně proti srsti, tak ti nevím jak z toho.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: K systemu

Post by Theogil I »

Teesha wrote:Theo: uteč dolů za náma...rádi se o tebe postaráme :)
Když já mám kněze ... to by jste nesnesli a skončilo by to jako vždy .. čucháním ke kytkám zespodu. :D
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: K systemu

Post by Teesha »

Theogil I wrote:
Teesha wrote:Theo: uteč dolů za náma...rádi se o tebe postaráme :)
Když já mám kněze ... to by jste nesnesli a skončilo by to jako vždy .. čucháním ke kytkám zespodu. :D
neboj..já jsem dole ten nejhodnější..bych si tě nechal...
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: K systemu

Post by Rejty »

Theogil I wrote:...
Mne se zda ok, ze situace, kdy se na me vyriti zurivy medved navozuje pocit zoufalstvi a strachu. :mrgreen:

Potvory jsou zpravidla davany tak, ze cim dal od bezpecne oblasti (mesta) tim jsou nebezpecnejsi. Muzou byt vsude jen jezevci a krysy a kazdy si bude chodit kde chce bez uhony. Nebo se potvory muzou zastavit, kdyz bude postava tezce ranena a nechat ji vylecit a zautocit teprve po jejim vyleceni popripade naboosteni. Ale bude to nekoho bavit?

Odpojovat se v nebezpeci je pekna prasarna, kterou budou DM trestat...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: K systemu

Post by Theogil I »

Rejty wrote:
Theogil I wrote:...
Mne se zda ok, ze situace, kdy se na me vyriti zurivy medved navozuje pocit zoufalstvi a strachu. :mrgreen:

Potvory jsou zpravidla davany tak, ze cim dal od bezpecne oblasti (mesta) tim jsou nebezpecnejsi. Muzou byt vsude jen jezevci a krysy a kazdy si bude chodit kde chce bez uhony. Nebo se potvory muzou zastavit, kdyz bude postava tezce ranena a nechat ji vylecit a zautocit teprve po jejim vyleceni popripade naboosteni. Ale bude to nekoho bavit?

Odpojovat se v nebezpeci je pekna prasarna, kterou budou DM trestat...
Doufám, že tě to nějak nesejří, nerad bych ti pokazil poobědový čas?
Nebudeme to dál rozebírat, je to bezpředmětné, koukáme na to každý z jiného úhlu a celkem rozumím i tomu tvému pohledu, to však neznamená, že mi plně vyhovuje.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: K systemu

Post by Rejty »

Theogil I wrote:Doufám, že tě to nějak nesejří, nerad bych ti pokazil poobědový čas?
Uz sem vyzvracel cely obed. To zaplatis!!! :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: K systemu

Post by Theogil I »

Rejty wrote:
Theogil I wrote:Doufám, že tě to nějak nesejří, nerad bych ti pokazil poobědový čas?
Uz sem vyzvracel cely obed. To zaplatis!!! :mrgreen:
A co jsi měl? Tak jo, až přijedeš do Brna máš u mě oběd, pivo - teda jestli nepohrdneš místním mokem a prohlídku města k tomu. :wink:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: K systemu

Post by Zyga »

Theogil I wrote:..... pivo - teda jestli nepohrdneš místním mokem ....
Se z toho vobeda chces vyvlict, co? :lol:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: K systemu

Post by Rejty »

Theogil I wrote:A co jsi měl? Tak jo, až přijedeš do Brna máš u mě oběd, pivo - teda jestli nepohrdneš místním mokem a prohlídku města k tomu. :wink:
Tak jo. Jen nevim, kdy se tam dostanu. :wink: Prohlidka mesta bude mozna na pristim plzenskem srazu, teda pokud nas nebudou ohrozovat ti potrhlici behajici okupujici namesti. :mrgreen:

Z toho se nevyvlece. 8)
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: K systemu

Post by Zyga »

Rejty wrote:
Theogil I wrote:A co jsi měl? Tak jo, až přijedeš do Brna máš u mě oběd, pivo - teda jestli nepohrdneš místním mokem a prohlídku města k tomu. :wink:
Tak jo. Jen nevim, kdy se tam dostanu. :wink: Prohlidka mesta bude mozna na pristim plzenskem srazu, teda pokud nas nebudou ohrozovat ti potrhlici behajici okupujici namesti. :mrgreen:

Z toho se nevyvlece. 8)
Chces si dat trochu adrenalinu a projednou kostnout starobrno :shock:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: K systemu

Post by Awadar »

No tak toto jsem úplně nechtě, nikoho neosočuji. Ale myslím si, že ta možnost útěku nebyla vždy spojena z DM. A jak sem již psal nedokážu utéct ani z x hp(70 a více). Problémeček je prostě v těch přechodech, ale počítáme to se snad ani opravit nedá(jde o to, že v určitých případech můžeš mít hp klidně xy, ale na těch přechodech tě prostě dostane).

Jinak klidně přijeďte všichni, aspoň bud sranda i v Brně
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: K systemu

Post by OneHeart »

Awadar wrote:No tak toto jsem úplně nechtě, nikoho neosočuji. Ale myslím si, že ta možnost útěku nebyla vždy spojena z DM. A jak sem již psal nedokážu utéct ani z x hp(70 a více). Problémeček je prostě v těch přechodech, ale počítáme to se snad ani opravit nedá(jde o to, že v určitých případech můžeš mít hp klidně xy, ale na těch přechodech tě prostě dostane).

Jinak klidně přijeďte všichni, aspoň bud sranda i v Brně
To asi nepůjde, NWN přechodová smrtící sviňárna no. Leda dát potvorám nějaký zpoždění na přechodu, ale to by zase byla výhoda pro majitele silnějšího železa
Vaillardo Vran:
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: K systemu

Post by Zyga »

Jo prechody sou problem, ale da se to podchytit invis lektvarem :wink: z pruseru te vetsinou spolehlive vythne
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: K systemu

Post by Rejty »

Z druheho pohledu zase spousta hracu prechody zneuziva k vlastni zachrane.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: K systemu

Post by Theogil I »

Rejty wrote:Z druheho pohledu zase spousta hracu prechody zneuziva k vlastni zachrane.
Jak? Nějaká sviňárna? Raději to snad ani nechci vědět.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked