Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Viděl jsem mága, co černým mečem katastrof vykosil celou pevnost sněžnejch orků i s bossama a kromě sem tam podpůrnýho kouzla nemusel hnout ani prstem.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tu pevnost ti vykosím s mágem se 7. kruhem
Sice bude muset ještě buffnout summona, ale dá to.
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Černý meč je fajn. Ale není to summon, o jakém se zde bavíme. Na druhou stranu, když už budeme u toho, tak jedním to nestihne určitě, že?
To, o čem jsem mluvil jsou mazlíci, kteří můžou postavu doprovázet (klidně k tomu můžeme přihodit i přítelíčky, protože takovej medvěd druida taky není zrovna likvidátorem dne)
To, o čem jsem mluvil jsou mazlíci, kteří můžou postavu doprovázet (klidně k tomu můžeme přihodit i přítelíčky, protože takovej medvěd druida taky není zrovna likvidátorem dne)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Já jestli bych něco posílil z pozice WB, tak nemrtvé summony, protože to je hotová tragédie. Člověk by si rád udělal nějakého nekromanta, ale jediné, co dostane, je ztrouchnivělá hromádka kostí a debilní spektra...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
J.F.Payne wrote:Já jestli bych něco posílil z pozice WB, tak nemrtvé summony, protože to je hotová tragédie. Člověk by si rád udělal nějakého nekromanta, ale jediné, co dostane, je ztrouchnivělá hromádka kostí a debilní spektra...
Nesouhlasím, PMko hraju a nemůžu si na nemrtváky stěžovat. Spektra dobrá na strašení dětí.. kostlivec válečník / náčelník bijec a mumie něco ustojí....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Rád bych tomu věřil (zvláště tak zkušenému kouzelníkovi, jako jsi ty). Jen mi nejde na rozum, jak se ti povede vymlátit zrovna tuhle pevnost, když ty potvůrky srážejí a kouzlí.Nalkanar wrote:Tu pevnost ti vykosím s mágem se 7. kruhemSice bude muset ještě buffnout summona, ale dá to.
Pokud budeš ochoten mi předvést ukázku, budu opravdu rád
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
OOC testy nedělám, jsme na RP serveru (tzn. pokud to Alimu vysvětlíš IC cestou
). Vím, že to je možné.
Ano, černý meč určitě spotřebuje víc jak jeden pokud "vybije celou pevnost".
Ano, černý meč určitě spotřebuje víc jak jeden pokud "vybije celou pevnost".
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
IC cestou to půjde těžko, protože moje postava nemá nejmenší racionální důvod k tomuto pokusu. Ona summony k přímému boji nepoužívá.Nalkanar wrote:OOC testy nedělám, jsme na RP serveru (tzn. pokud to Alimu vysvětlíš IC cestou). Vím, že to je možné.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Barbar321 wrote:Rád bych tomu věřil (zvláště tak zkušenému kouzelníkovi, jako jsi ty). Jen mi nejde na rozum, jak se ti povede vymlátit zrovna tuhle pevnost, když ty potvůrky srážejí a kouzlí.Nalkanar wrote:Tu pevnost ti vykosím s mágem se 7. kruhemSice bude muset ještě buffnout summona, ale dá to.
Pokud budeš ochoten mi předvést ukázku, budu opravdu rád
práve proto by jste nemeli vy vyhranění RP hráči navrhovat systémové změny, ale věnovat se třeba hře v kostky.
1. BBoD je nesrazitelný.
2: BBoD ma silné redukce
3. BBod ma na orky sakra dobrou sanci na instatní kill...
atd..... Když netestujete tak neremcejte a zkuste si to.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Krysáku, ty by ses měl věnovat čtení. Každý den hodinu a pozorně. O Černém meči a jeho schopnostech nikdo nepochybuje.
Jen Jon to vytasil a reakce všech jsou v podstatě ve smyslu "nikdo se nediví, ten meč je dostatečně silný". 
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
A ty by ses zase každej den měl věnovat něčemu jinýmu než buzerování lidí na foruNalkanar wrote:Krysáku, ty by ses měl věnovat čtení. Každý den hodinu a pozorně. O Černém meči a jeho schopnostech nikdo nepochybuje.Jen Jon to vytasil a reakce všech jsou v podstatě ve smyslu "nikdo se nediví, ten meč je dostatečně silný".
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Psal jsem, že jsem pro změny, ne že to chci nechat ve stávající situaci!Barbar321 wrote: Důvod, proč jsem rozvířil tuto debatu znova do detailů popisovat nechci. Prostě jsem si po dlouhé době zkusil vyvolat mazlíčka jen tak pro efekt a ne pro účel a viděl jsem, jak snadno tu přijde k úhoně (konkrétní příklad byl mantikora vs 4x mrchožrout - mantikora prohrála, štítovec vs gamara - štítovec vyhrál jen díky lektvarům li) Procházel jsem základní lokace s různými summony. Snažil jsem se přijít na to, co který umí, protože jsem je nepoužíval. Budu ale tvrdit, že s tou minimální obranou je zraní prakticky vše (neřkuli na pro ně smrtelné zákeřné útoky, které mají i obyčejní skřeti)
Změní se něco na tom, když pro tebe udělám seriozní průzkum s konkrétními summony v konkrétních lokalitách? Obávám se, že ne. Byla by to zbytečná práce, takže raději budu svůj volný čas trávit efektivněji a bez nervů.
Když uděláš testy, můžeš mě přesvědčit, ale samozřejmě mám i vlastní zkušenost, která hovoří o něčem jiném. Tím, že ale přesvědčíš mě, opravdu nic nezměníš - já neumím scriptovat a už vůbec o změnách nemůžu rozhodovat. Moje kompetence jsou v rámci těchto věcí nulové.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tka používej svázaní plání, když ti jsou summoni proti srsti se svými statyAulus wrote:Barbar321 wrote:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Už ne. Využil jsem rady někoho z fora a zkusil orla. Základní obrana 32, s tím už se s trochou podpory pracovat dá. Moc nezraní, když dostane ránu, je to s ním špatný, ale s magickou podporou už ho neuklove "jezevec"-darkvision- wrote:Tka používej svázaní plání, když ti jsou summoni proti srsti se svými statyAulus wrote:Barbar321 wrote:
Přesně to, co jsem chtěl
PS: svázání plání je na tom obdobně, jako sumoni. Buď mají mizerné staty nebo vydrží jen pár kol (ale uznávám, že zelený se jako doprovod dá používat pro nižší levely kouzelníků).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
S lepším svázáním plání a knihou summonu jsem zabjel solo Krynské hory bez golema, cernej les bez klepetnatců, alchymistu, broucci atd..... NO mel jsem 12-13 lvl. Jasně pak je clovek nejak pořád na svém a nelepší se to.
Jestli muzu doporučit nejlepší summon je nějaké dobre cvičené WM ko, třeba Jack.
Jestli muzu doporučit nejlepší summon je nějaké dobre cvičené WM ko, třeba Jack.