jak?Rejty wrote:Z druheho pohledu zase spousta hracu prechody zneuziva k vlastni zachrane.
K systemu
Re: K systemu
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: K systemu
Mám z tebe neodbytný pocit, že tvým přáním, jako admina by bylo, aby co nejvíc hráčů zdechlo. Nebo jaké zneužívání? Když vidím, že na to nemám, snažím se prostě utéct a díky bohu u druida za to, že má přítelíčka, který na sebe dokáže pro chvíle útěku nepřítele navázat. Protože jinak vede častá smrt k tomu, že znechucený hráč přestane hrát.Rejty wrote:Z druheho pohledu zase spousta hracu prechody zneuziva k vlastni zachrane.
Je to bohužel tak. Ano, jsme tu na RP serveru, ale bohužel při jeho velikosti je tu tak zoufale málo hráčů, které můžeš při pohybu potkat tváří v tvář, že třeba pro moji postavu je expování pomalu jedinou možnou zábavou... dřív jsem tu byl každý večer a hrál...ale teď prostě - musím smutně konstatovat, je to ...trochu nuda. Navíc jsem nedávno dostal od pavouků přes hubu a tři tisíce zkušenosti v tahu:)))
Ale je vidět, že neexistence craftu způsobuje odliv. Není prostě s kým "erpééčkovat", když to řeknu takhle... takže si myslím, že podpora toho, aby hráč alespoň měl šanci zdrhnout, protože se tu často díky tomuhle musí sólovat, by se docela šikla.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: K systemu
Na craftu a jinych vecech se usilovne pracuje. Bohuzel musite vydrzet...
Ne nikdo nechce, aby nekdo umiral. Jen se smrti hraci musi vyhybat poctivou cestou.
Ne nikdo nechce, aby nekdo umiral. Jen se smrti hraci musi vyhybat poctivou cestou.
Vedoucí týmu Thalie
Re: K systemu
No jo, kazdej si neco prejem, mym pranim by zase bylo aby si postavy co maj familara taky toho familiara vazily, kdyz vidim prskavku nebo druida (hlavne teda asi toho druida) ktery svoji milovanou potvurku posilaj do nejvetsi reze stylem "je to jenom summon zarestim a je tu znova" pral bych si nakej system jako treba milej DnD system kdyz ti chcipne mas smulu a pockej si rok a denDarien wrote: Mám z tebe neodbytný pocit, že tvým přáním, jako admina by bylo, aby co nejvíc hráčů zdechlo. Nebo jaké zneužívání? Když vidím, že na to nemám, snažím se prostě utéct a díky bohu u druida za to, že má přítelíčka, který na sebe dokáže pro chvíle útěku nepřítele navázat.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: K systemu
No jo, to bychom se mohli bavit o různých herních extrémech. Ale o to tu přeci nejde.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu