Tuto sobotu v Praze - Šermířská burza !
http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce ... -2012.aspx
Škoda, že je to tak brzo. Jestli se ale přinutím, tak bych mohl dorazit přímo z práce.Braenn wrote:Budem tam už na desátou. Nebo kousíček po, s Bahňákem a Myrpou.