Par dotazu novacka
Re: Par dotazu novacka
A které že to části slova "nedodělaný" přesně nerozumíš?Barbar321 wrote:Myslel jsem, že "crum" je zkrácenina z angl. jména "crumble", což má být kouzlo na "construct". Problém je v tom, že pokud se nepletu, tak to můžou být jak konstrukce (budovy, brány, lavičky aj.), ale stejně tak i potvory vytvořené (v této hře zastoupeny převážně golemama).karolina wrote: Crum účínek nemá, vypisuje ti to, že je nedodělaný. A mifo.. ozkoušej ho hozený na zem
Nejhorší na tom je, že se mi nepovedl ten lektvar použít ani na jedno
PS: nemohl by nám nějaký schopný druid říct, jak vlastně to kouzlo funguje?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Par dotazu novacka
Díky za infoNalkanar wrote:V NWN je construct jen skupina příšer. Kouzlo není určeno na ničení dveří.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Par dotazu novacka
Možná ti to nedošlo, ale podstatná informace, která z mého původního příspěvku měla vyplynout je právě ta, na kterou odpovídal Nalk.Caehan wrote: A které že to části slova "nedodělaný" přesně nerozumíš?
Nemůžu ani v nejmenším vědět, zda-li se někdo z těch, kdo označil tento lektvar za "nefungující" ubírali stejnou myšlenkovou cestou jako já.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Par dotazu novacka
Když ten lektvar použiješ tak ti to vypíše hlášku, že je nedodělaný.. nebo nemá přiřazený efekt, nebo něco v tom smyslu. Z toho jsem usoudila, že nemá cenu ho zkoušet na cokoli používat. Prostě ve světe holt ne všechno funguje..Barbar321 wrote:Možná ti to nedošlo, ale podstatná informace, která z mého původního příspěvku měla vyplynout je právě ta, na kterou odpovídal Nalk.Caehan wrote: A které že to části slova "nedodělaný" přesně nerozumíš?
Nemůžu ani v nejmenším vědět, zda-li se někdo z těch, kdo označil tento lektvar za "nefungující" ubírali stejnou myšlenkovou cestou jako já.
Na vyžádání.
Re: Par dotazu novacka
Druid nejsem, ale rozhodně není tak těžké se podívat na wiki ne? Najdeš tam co to kouzlo dělá a zároveň i "kdo" je construct.Barbar321 wrote: PS: nemohl by nám nějaký schopný druid říct, jak vlastně to kouzlo funguje?
Ale abys nemusel plýtvat svým časem, tak ti to tady napíšu.
Kouzlo zraňuje jakéhokoli constructa (nebo-li "výtvor" po česku) 1d6 zvukem za každou úroveň sesílatele( = Level druida v tomto případě.. u svitku bys měl úroveň sesílatele v závorce a u alchymie je to pravděpodobně level alchymisty ) a to do maxima 15d6. Příkladem constructů může být například ta věž v Krynu.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Par dotazu novacka
Já bych se u lektvaru, který je uvedený jako nefunkční, nad jeho nefunkčností nepozastavoval, a to ať jde o jeho nefunkčnost při použití na dveře, na golemy, na sedmikrásky nebo velikonoční zajíčky.Barbar321 wrote:Možná ti to nedošlo, ale podstatná informace, která z mého původního příspěvku měla vyplynout je právě ta, na kterou odpovídal Nalk.Caehan wrote: A které že to části slova "nedodělaný" přesně nerozumíš?
Nemůžu ani v nejmenším vědět, zda-li se někdo z těch, kdo označil tento lektvar za "nefungující" ubírali stejnou myšlenkovou cestou jako já.
Což je trochu mrzutý způsob, jak to napsat, tak abych to napsal lidštěji, nedošlo mi a nedochází mi, co je na tom k řešení. Ale to mi nejspíš jen nedochází nějaká část tvého příspěvku.
Kučík přece napsal, že není dodělaný, tak to nemohla být tvoje mýlka, nemohl fungovat, nefunguje tam kde má. V tom je snad podstata nefunkčnosti.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Par dotazu novacka
Aillen wrote:Jakou konkrétní změnu znamená úprava alchymie?
* Alchymie predelana zpet na spellids[/b] - otestovat stackovani efektu
* Opraveno potirani zbrani alch. lektvary
Co je to spellids?
Znamená to, že dosavadní recepty na vytváření lektvarů přestanou fungovat?
Nebo zůstávají beze změny a jenom účinek některých lektvarů bude slabší/silnější ...nebo snad docela jiný?
Nebo, že ty lektvary, které dosud neměly žádný účinek, budou už nějaký budou mít? Např. crum, mifo?
O receptech tam preci nepadla rec
Potiranim zbrani rozumej lektvary ktere se aplikuji na zbran. Byli nektere zbrane, ktere poterovymi lektvary potirat nebylo mozne a ted uz to jde.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Par dotazu novacka
1, na co je pero a inkoust (myslím systémově) ? Psaní na listiny (dopis,pergamen,dokument a kniha) jde i bez toho.
2, jak se zapečeťuje dopis ? Jsou tam jenom volby : přečíst, dopsat, odložit. Při tom v popisu předmětu je napsáno že pokud se zapečetí tak na něj nejde nic přepsat dokud se pečeť neporuší
3,jak se zapečeťuje dokument ? Jsou tam jenom volby : přečíst, dopsat, odložit. Při tom v popisu předmětu je napsáno že pokud se zapečetí tak na něj nejde už nikdy nic připsat.
Mam pocit že všechny tři věci (dopis, dokument, pergamen) jsou jedno a to samé jen se liší v názvu a někdo nedodělal už ten rozdíl s pečetěním (který je popsaný v popisu předmětu).
2, jak se zapečeťuje dopis ? Jsou tam jenom volby : přečíst, dopsat, odložit. Při tom v popisu předmětu je napsáno že pokud se zapečetí tak na něj nejde nic přepsat dokud se pečeť neporuší
3,jak se zapečeťuje dokument ? Jsou tam jenom volby : přečíst, dopsat, odložit. Při tom v popisu předmětu je napsáno že pokud se zapečetí tak na něj nejde už nikdy nic připsat.
Mam pocit že všechny tři věci (dopis, dokument, pergamen) jsou jedno a to samé jen se liší v názvu a někdo nedodělal už ten rozdíl s pečetěním (který je popsaný v popisu předmětu).
Červená Markita
Re: Par dotazu novacka
Bez pera nejdou psát dopisy/dokumenty, jde psát jen do knihy.
Detailní rozdíly nevím.
Detailní rozdíly nevím.
.
Re: Par dotazu novacka
Ach jo lidi nečtou. Nemáš pravdu. Teď jsem to všechno ozkoušel a stačí si přečíst znovu bod č.1.Nalkanar wrote:Bez pera nejdou psát dopisy/dokumenty, jde psát jen do knihy.
Detailní rozdíly nevím.
Červená Markita
Re: Par dotazu novacka
Mě bez pera v báglu psát na dokumenty/dopisy nešlo, tak jsem to sem hodil. *pokrčí rameny* Je to pokud vím jediný účel toho předmětu.
.
Re: Par dotazu novacka
Mě teda taky ne
Nemáš ho dvakrtá v invu?
Legitiona Gothartová - mladá naivní eflka jejiž osud je zřejmě spečetěn, neboť jí dlouho nikdo neviděl...
Re: Par dotazu novacka
Nemam. Měl jsem v batohu pero a inkoust psal jsem, vyndal jsem z batohu a dal to truhly (v hostinci), zavřel truhlu uložil postavu a psaní mi šlo bez problému.Legition wrote:Mě teda taky neNemáš ho dvakrtá v invu?
Červená Markita
Re: Par dotazu novacka
A nemáš stahovací nožík? Tím se píšou dopisy krví...Snekoun wrote:Nemam. Měl jsem v batohu pero a inkoust psal jsem, vyndal jsem z batohu a dal to truhly (v hostinci), zavřel truhlu uložil postavu a psaní mi šlo bez problému.Legition wrote:Mě teda taky neNemáš ho dvakrtá v invu?
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬