Na fotu z Thalijčanů ke shlédnutí Myrpa + Braenn coby boží bojovníci dobývající klášter v Lubiążi (u Wroclawi)
Pokud se poštěstí snad z Polských stránek vytáhnu i Myrpovo interview pro televizi
Teda Pajenko taková nahrávka na smeč ..... tak někdy dojeď a seznámíš sePajule wrote:Hodil by se popisek jmen k tý fotce, pár těch xichtíků známa jinde nemam ani tucha
Není to Sobík?klobouk wrote:Kdo je ten drsoň v pravo s palicí? Ten hraje elfy, ne?
Jasný, Sob... Další dva braši jsou taky jasnýAulus wrote:Není to Sobík?klobouk wrote:Kdo je ten drsoň v pravo s palicí? Ten hraje elfy, ne?