Btw - u nás v GW se teď vyskytují na pozici generála
(tj. někoho, kdo organizuje dobývání mapy, a vůbec není sranda si na ten titul IC "našetřit") nějací dva Češi (
česky mluvící 
), kteří musí mít za rodiče (
bohatého) Rusa a Polku (
nebo obráceně...). Takový sebežroutský "bezmozky" bez sebekritického pohledu na herní realitu...to svět neviděl. Až se jednomu chce prosvištit němeský slofíška a jít kopat za Němce

nebo Holanďany (
či který vyvolený server nám dělá druhého nepřítele 
tenhle měsíc).
Ale úplně nejlepší jsou pak jejich ufňukaný hlášky, že je nikdo neposlouchá a všichni se raději organizují "bez" jejich velitelských pravomocí

jinde...do doby než někdo na TSku sežene generála s mozkem

. Obávám se, že blbost nebude omezená (
teda blbost je neomezená sama o sobě) jen na sousední národy
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín