a par hlasek:
- V tom obchodě vem prosím chleba, štávu, rajský protlak a špagety. Chceš to napsat?
- Nemusíš, tak blbej, abych si nezapamatoval tři věci, ještě nejsem.
“Jestli si muž pamatuje barvu Tvých očí hned po prvním randeti, tak máš prostě malý kozy.."
Dvě exotky s peercingem v tramvaji č.14, dnes v podvečer.
Jedna : Standa zase chtěl, abych se dole vyholila.
Druhá: no a co? Tak se vyhol, to je dneska normální
První: já vím, vždyť jsem byla dole vyholená dlouho, zarůst jsem se nechala až teď
Druhá: a v čem máš teda problém?
První: no já tam mám vytetované jméno, Petr
Druhá se smíchem: tak si to nech přetetovat na OPATRNĚ, to E předělají na A snadno - a řekni, žes to měla místo antikoncepce
Přítele telefonicky otravují z Home Creditu.
"Dobrý den, pane obdržel jste v pořádku vaši zákaznickou kartu?"
"Ano v pořádku, už jsem jí vyhodil"

včera má lepší polovička viděla u mě v peněžence svojí fotku. mimochodem nepříliš povedená pasovka.
-ježiši, to je hrozný. měl bys to vyhodit.
-to bude složitý, už s tim bydlim.
"Nejdriv jsem si rikal, ze je to dobry, ze tu nejsou zadny problemovi sousedi. Pak jsem si uvedomil, ze ti problemovi sousedi jsme my..."
kolega v praci mi popisuje jeho vcerejsi rande: "... dal jsem nejaky dvanactky, brko a pak jsme sli na Bonda. no a potom jsem se v jednu rano probudil sam ve zhasnutym kine"

)