V tom případě by se měli zrušit časovky, protože co je to za nesmysl, když strávíš v celý život v hospodě a pak v boji zabiješ bojovníka co prošel několika výcviky....J.F.Payne wrote:IC hledisko musí mít z podstaty věci na RP serveru vždycky přednost.Aulus wrote:Je to nejspíš pravda, taky mi to tak přijde. Důvod je v podstatě stejný, jako jsem uvedl výše - IC hledisko a logika tomu tak chtěly a OOC bylo prostě OOC, tedy irelevantní.
IC stanovisko by mělo být směrodatné pro Hráče a pro DM, nikoli pro tvůrce světa - pro ty má vyšší roli zábava hráčů a pak takový dementní pojem který vlastně nic neříká ale vlastně říká vše a to hratelnost.