Fenomenální, nečekaně bych jako creeper volil variantu více za časovkyTheogil I wrote:Tohle je ovšem fenomenální nápad, to se mi tuze líbí.Braenn wrote:Joo, mě by se líbilo, kdybych si mohla na začátku navolit, zda chci mít víc expů za časovky a méně za potvory, nebo naopak. Nejvíc času proplkám a expit na potvorách mě baví jen občas. No jo, každý může mít svůj sen.
Jak zde bylo řečeno, sučasný stav je témeř dokonalý, neměnil bych, jen drobne úpravy.