co se stalo se zlocinci

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

co se stalo se zlocinci

Post by danielfojt »

no tak to povidej nekomu jinymu ze jste mrtvy,a navic to urcite nikdo nechtel vasi smrt,o tom nic nevim.samozdrejme v RP hre jsme vsichni tak hloupi,ze budem verit tomu ze se nasel nejaky pul ork s rozmlacenou hlavou aze jsi to urcite ty:)ale ono je to vlastne stejne jedno protoze to meli v rukou DM takze neni treba protestovat.jen me mrzi ze poradne nikdo nic nevi a nikdo nic nerekne :D
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: co se stalo se zlocinci

Post by pepa48 »

tak zjišťujte, hledejte, zkoumejte.. nic jinýho vám stejně nezbejvá :twisted:
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: co se stalo se zlocinci

Post by Aznar »

vubec nechapu co tu resis... urcite i ostatni zajima co se stalo, ale to je vec hry, aby sis to zjistil, ne aby ti to tu nekdo napsal na forum
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: co se stalo se zlocinci

Post by Lord_Berserk »

hele tak tu furt nebrec... DM ti nemusi porat stat za zadkem aby te tvoril naky Q... si ho udelej sam s nekym je tolik moznosti...
udelej na nas nakou past ve hre je tolik predmetu co se daj hezky vyuzit :twisted: ....chces navod ? :mrgreen:

BTW - ty blaboly ze Q se delaj jen zlocincum to si zas vygoogloval kde? psal sem ze to byl muj prvni Q tak nevim co resis... u vas v hipikove je rusno kazdej den a jako Q pro 2 individua samotarsky se rozhodne nedelaj kazdej tejden :wink:

vzij se drobet do postavy a nesnaz se zjistovat vsecko pres forum nebo pres tell... to pak fakt kazi hru (priklad - jak Kiri jednou psal...jmeno Ynne nikdo nezna max. Dennis)
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: co se stalo se zlocinci

Post by Krata »

Souhlasim s igorem, at vyhraje zlo i dobro.. například RESova čarodějka byla lapena a zabita (mám pocit) Ynne a Berserk prostě nějak unikly.. ty jo, fakt sem zvědav až vylezou drowové nahoru, s těmahle názorama zaplácáme celý foru behěm pár dnů

A tyhle věci fakt řeš ve hře.. nikdo nic neví a nepoví.. bud průkopník, začni se po nich pídit, dej si na čelo cedulku lovec lebek a pátrej.. na prohlednání místa činu je asi pozdě páč stopy na často používané cestě se asi ztratěj.. ale tohle mohlo napadnout i tebe samotnýho.. a kdo ví, třeba až se ti podaří rozjet nějakou pátračku tak si toho všimne DM a spestří vám to.. DM je tady od toho aby nám zpříjemnil hru ale není to žádná NUTNOST či POVINOST a ber to taky trochu jako odměnu za to že dobře hraješ, neřkám že to tak funguje ale zamysli se nad tim.. zasloužíš si ji? :wink:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: co se stalo se zlocinci

Post by Kiri »

Hlavne co tady vsicky pisou, neber jako urazeni, nebo navazeni se do tvoji osoby (na Daniela), kadej se ti tu znazi poradit co a jak. Zadny zakazovani nebo vysmechy vtom nehledej. Spis vtom hledej to c oti opravdu kazdej chce rict :mrgreen:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Locked